Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Piotrek napisał:
Masakra, chore państwo. Ludzie ile razy ktoś będzie na siłę probował przekonać mnie do PKS-u bo upada i ile do pociągu??? Jeśli ja chce ryzykować, dojechać szybciej do Warszawy to chcę mieć do tego prawo i mam mieć prawo wybrać czym jadę. Moim zdaniem PKS ma swoje interesy w tych akcjach, bo pewnie jego Polonus nie cieszy się zainteresowaniem. W jakim ja kraju żyje. Paranoja i tyle.
Pewnie ponad 100km/h w terenie zabudowanym , Opanujcie sie ja chce zyć!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odpierwiastkujcie si eod COntbusa, kierowcy sa zajebisci i jak ja chce byc w stolicy w ciagu 2,5 godizny to j atam dojade tak. swoim samochodem to i w dwie godziny dojezdzam a ze CB dziala elegancko to w du*** mam kontrolerow drogowych. nie zamierzam 170 km tluc sie w 3,5 godziny. Polska to dziki kraj!1 Polska jest jak dziwka - daje kazdemu a nic z tego nie ma, ot co !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś jeszcze byłbym gotów uwierzyć, że pierwsza czy nawet druga kontrola to tak po prostu jest. A teraz już nie. UMarsz. przejął PKS, więc jasne że będzie przy okazji starał się osłabić konkurencje żeby pomóc sobie. Coś musi być na rzeczy, skoro wsiadają tylko na jednego przewoźnika. Działki nie dostali, albo coś innego. Wielokrotnie jeździłem busami do Wawy, różnych firm, i ani razu nie byłem uczestnikiem niebezpiecznego zdarzenia z udziałem busa. A kilka razy byłem świadkiem tego jak niebezpiecznie zachowywali się kierowcy jadący przed busem, czy z na przeciwka. Szczerze mówiąc jest to skandal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antybussiarz napisał:
Pewnie ponad 100km/h w terenie zabudowanym , Opanujcie sie ja chce zyć!!!!
To wybierz sobie PKS- a, rowerek albo zdrowotną pielgrzymkę. Naprawdę konkurencja polega na oferowaniu klientowi usług o coraz wyższym standardzie. Jeśli ktoś chce być w 2,5 godziny w Warszawie to dajmy mu tę możliwość. Są rożnie ludzie, jednym zależy na czasie innym na bezpieczeństwie i wygodzie. Rynek przewozów jest na tyle szeroki, że każdy znajdzie coś dla siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KTO MI WYTŁUMACZY O CO NAPRAWDĘ CHODZI Z TYM CONTBUSEM , BO NAPEWNO NIE O DOBRO PASARZERÓW, Z TEGO CO WIDZIAŁEM DO WA-WY TEŻ JEŻDZĄ BUSY INYCH KOROPORACI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
malone napisał:
KTO MI WYTŁUMACZY O CO NAPRAWDĘ CHODZI Z TYM CONTBUSEM , BO NAPEWNO NIE O DOBRO PASARZERÓW, Z TEGO CO WIDZIAŁEM DO WA-WY TEŻ JEŻDZĄ BUSY INYCH KOROPORACI
o to, że właściciel firmy zna lepiej przepisy niż pracownicy UM i szlag ich jasny trafia, że są przez niego na każdym kroku kompromitowani. Dlatego postanowili się zemścić za wszelką cenę... Stanisław nie daj się!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotrek napisał:
Masakra, chore państwo. Ludzie ile razy ktoś będzie na siłę probował przekonać mnie do PKS-u bo upada i ile do pociągu??? Jeśli ja chce ryzykować, dojechać szybciej do Warszawy to chcę mieć do tego prawo i mam mieć prawo wybrać czym jadę. Moim zdaniem PKS ma swoje interesy w tych akcjach, bo pewnie jego Polonus nie cieszy się zainteresowaniem. W jakim ja kraju żyje. Paranoja i tyle.
Tylko jak zginiesz w wypadku takiego busa, to Twoja rodzina będzie sie domagała odszkodowania od wszystkich, a wszczególności od tych którzy próbują "zwolnić" busy i zmusić do bezpiecznej jazdy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
malone napisał:
KTO MI WYTŁUMACZY O CO NAPRAWDĘ CHODZI Z TYM CONTBUSEM , BO NAPEWNO NIE O DOBRO PASARZERÓW, Z TEGO CO WIDZIAŁEM DO WA-WY TEŻ JEŻDZĄ BUSY INYCH KOROPORACI
O to, że Contbus stał się za mocny i trzeba go trochę utemperować. Ma znać swoje miejsce w hierarchii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie to chore że tak rzadko są kontrole busów. w poniedziałek jechałem do Warszawy a za mną jechał bus z Lublina. Jadąc 130 km/h nie mogłem go zgubić. Dopiero jak wydarzy sie tragedia z udziałem busa to podnosi się lament. Ludzie zarabiający na przewozach muszą zagwarantować bezpieczeństwo pasażerom . Prawda zas jest taka że sa to w większości wiejscy CWANIACY nie obrażając ludzi ze wsi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Murphy napisał:
Kiedyś jeszcze byłbym gotów uwierzyć, że pierwsza czy nawet druga kontrola to tak po prostu jest. A teraz już nie. UMarsz. przejął PKS, więc jasne że będzie przy okazji starał się osłabić konkurencje żeby pomóc sobie. Coś musi być na rzeczy, skoro wsiadają tylko na jednego przewoźnika. Działki nie dostali, albo coś innego. Wielokrotnie jeździłem busami do Wawy, różnych firm, i ani razu nie byłem uczestnikiem niebezpiecznego zdarzenia z udziałem busa. A kilka razy byłem świadkiem tego jak niebezpiecznie zachowywali się kierowcy jadący przed busem, czy z na przeciwka. Szczerze mówiąc jest to skandal.
Inni przewoźnicy dostosowali się do nowego rozkładu jazdy uwzględniającego realny czas przejazdu z Lublina do Warszawy, a contbus nie. Stąd te kontrole. Przeczytaj dokładnie artykuł, a dopiero później zadaj pytania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~radek~ napisał:
Inni przewoźnicy dostosowali się do nowego rozkładu jazdy uwzględniającego realny czas przejazdu z Lublina do Warszawy, a contbus nie. Stąd te kontrole. Przeczytaj dokładnie artykuł, a dopiero później zadaj pytania.
a gdzie ci sami urzędnicy z UM byli, kiedy zatwierdzali ten rozkład jazdy, który teraz chcą na siłe zmienić?? Kropią durnia??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MARYJAN ARCYBISKUP napisał:
a gdzie ci sami urzędnicy z UM byli, kiedy zatwierdzali ten rozkład jazdy, który teraz chcą na siłe zmienić?? Kropią durnia??
cytat z artykułu: "Specjalistyczna firma określiła wtedy, że bus powinien jechać z Lublina do stolicy 3 godziny 20 minut w dni robocze i 3 godziny w weekendy. Na tej podstawie pod koniec lutego marszałek zalecił przewoźnikom zmianę rozkładów jazdy. – 11 z 12 firm obsługujących trasę Lublin–Warszawa zmieniło rozkłady jazdy." Najwidoczniej wcześniej nie było takich badań na temat czasu przejazdu,a to że 11 z 12 firm zmieniło rozkład świadczy tylko o cwaniactwie contbusa. Mogliby się reklamować " olewamy przepisy, jeździmy niebezpiecznie, ale za to szybko trafiasz do celu" tylko kiedy się okaże że tym celem był cmentarz??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wladek1963 napisał:
Ludzie to chore że tak rzadko są kontrole busów. w poniedziałek jechałem do Warszawy a za mną jechał bus z Lublina. Jadąc 130 km/h nie mogłem go zgubić. Dopiero jak wydarzy sie tragedia z udziałem busa to podnosi się lament. Ludzie zarabiający na przewozach muszą zagwarantować bezpieczeństwo pasażerom . Prawda zas jest taka że sa to w większości wiejscy CWANIACY nie obrażając ludzi ze wsi.
A Ty jesteś zdrowy na umyśle ? "Jadąc 130 km/h nie mogłem go zgubić." Przez takiego CWANIAKA JAK TY ja stracę życie ! Durnota odnosi się do większości kierowców na polskich drogach !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z urzędnikiem, który zatwierdził obecny rozkład jazdy Contbus'a? Na jakiej podstawie go zatwierdził? On jest niewinny? Kierowca jest tu poszkodowany bo jest zmuszany do łamania przepisów ! On ma obowiązek jechać zgodnie z rozkładem jak tego nie robi to też dostaje karę! Jak jedzie zgodnie z rozkładem to łamie przepisy i też jest karany! Firma na tym zarabia bo ludzie wolą dojechać szybko i tak naprawdę bezpiecznie. Wszyscy krzyczą, że to niebezpieczne ale jakoś wypadków nie ma. Pamiętam jeden ale nie był spowodowany przez kierowcę busa. WŁADZA NIECH SIĘ ZAJMIE MODERNIZACJĄ TRASY I WERYFIKACJI PSEUDOZABUDOWANYCH TERENÓW ŻEBY SIĘ TAM DAŁO PODRÓŻOWAĆ W LUDZKICH WARUNKACH Z PRĘDKOŚCIĄ GODNĄ XXI WIEKU ! ! !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
noname napisał:
A co z urzędnikiem, który zatwierdził obecny rozkład jazdy Contbus'a? Na jakiej podstawie go zatwierdził? On jest niewinny? Kierowca jest tu poszkodowany bo jest zmuszany do łamania przepisów ! On ma obowiązek jechać zgodnie z rozkładem jak tego nie robi to też dostaje karę! Jak jedzie zgodnie z rozkładem to łamie przepisy i też jest karany! Firma na tym zarabia bo ludzie wolą dojechać szybko i tak naprawdę bezpiecznie. Wszyscy krzyczą, że to niebezpieczne ale jakoś wypadków nie ma. Pamiętam jeden ale nie był spowodowany przez kierowcę busa. WŁADZA NIECH SIĘ ZAJMIE MODERNIZACJĄ TRASY I WERYFIKACJI PSEUDOZABUDOWANYCH TERENÓW ŻEBY SIĘ TAM DAŁO PODRÓŻOWAĆ W LUDZKICH WARUNKACH Z PRĘDKOŚCIĄ GODNĄ XXI WIEKU ! ! !
Nowy rozkład obowiązuje od początku roku, więc trochę czasu na dostosowanie się do niego było. A to że firma contbus uchyla się od zapoznania się z nim dobrze o niej nie świadczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
onaaaa napisał:
Odpierwiastkujcie si eod COntbusa, kierowcy sa zajebisci i jak ja chce byc w stolicy w ciagu 2,5 godizny to j atam dojade tak. swoim samochodem to i w dwie godziny dojezdzam a ze CB dziala elegancko to w du*** mam kontrolerow drogowych. nie zamierzam 170 km tluc sie w 3,5 godziny. Polska to dziki kraj!1 Polska jest jak dziwka - daje kazdemu a nic z tego nie ma, ot co !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
To wybuduj sobie prywatną drogę i jeźdź choćby 5 minut, a po publicznej 3,5 h
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać w jakim stopniu Polska to chory kraj i w jakim stopniu chce się zniszczyć konkurencję... Niech się czepią Big busa i Misury, bo już wielokrotnie widziałem jak jeżdżą z przepisami i wyprzedzają na przejściach czy skrzyżowaniach. A może trzeba jeździć za nimi z aparatem i robić im zdjęcia, to ktoś się nimi zainteresują?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska paranoja: 160 km w 3,5 godziny - w XXI w.! I to sankcjonują pierdzistołki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale sie biskup ucieszył. Teraz będzie organizował regularne piesze pielgrzymki do Warszawy. A ITD wraz z pseudourzędnikami też niech chodzą na piechotę. Szybka jazda samochodem to przeżytek. Lepiej wykasować drogi albo wprowadzić dyliżansy. A mogło być normalnie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Racja, ja wczoraj z Warszawy przydymałem nocą w 1 godz. 45 min.!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...