Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pogrzeb abp. Życińskiego w Lublinie (relacja, wideo)

Utworzony przez Gość, 19 lutego 2011 r. o 09:46 Powrót do artykułu
Dziennik Wschodni wczoraj - cytat : "Nawet 100 tys. wiernych może wziąć udział w ostatniej drodze abp. Józefa Życińskiego, który w sobotę spocznie w krypcie lubelskiej archikatedry". Dziennik Wschodni dzisiaj godz 12:02- cytat : " W tej chwili przed archikatedrą jest około 5 tys. ludzi. Trwa liturgia eucharystyczna ". Panowie dziennikarze trochę realizmu co do liczby uczestników, skąd aż taka rozbieżność między prognozą a stanem rzeczywistym ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maciel Degollady - jeden z najbardziej wpływowych duchownych meksykańskich, założyciel zakonu "Legioniści Chrystusa" w latach 1940-1970 molestował i gwałcił małoletnich uczniów szkół seminaryjnych. Zarówno w Hiszpanii jak i we Włoszech. Jan Paweł II - blisko zaprzyjaźniony z pedofilem - bronił go, nakazywał ukrywac zbrodnicze fakty, zachowywał milczenie. Maciel Degollady był głównym organizatorem trzech papieskich pielgrzymek do Meksyku a Wojtyła nazwał go "przewodnikiem młodzieży" ! Takiż to przewodnik młodzieży JAK I ŚWIĘTY JAN PAWEŁ II!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakość niektórych zdjęć poraża. Porażka straszliwa jak na taki "portal" czy "gazetę". Proponuję zatrudnić rpawdziwych dziennikarzy a nie jakiś Dudkowskich, Markiewiczów czy tam kogoś jeszcze z Mojego Miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
realista napisał:
Dziennik Wschodni wczoraj - cytat : "Nawet 100 tys. wiernych może wziąć udział w ostatniej drodze abp. Józefa Życińskiego, który w sobotę spocznie w krypcie lubelskiej archikatedry". Dziennik Wschodni dzisiaj godz 12:02- cytat : " W tej chwili przed archikatedrą jest około 5 tys. ludzi. Trwa liturgia eucharystyczna ". Panowie dziennikarze trochę realizmu co do liczby uczestników, skąd aż taka rozbieżność między prognozą a stanem rzeczywistym ?
Rozbieżność wynika z temperatury za oknem - znam wiele osób, które chciały się dziś wybrać ale stwierdziły, że za zimno jest. Jeszcze jakieś wątpliwości? Włącz myślenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
,,Prezydent" o godzinie 16.15 opuścił Lublin (takiemu to dobrze, całe Solidarności zablokowali aby mógł przejechać). Ciekawe co powie jak go wytrzęsie na 12. Pewnie nic, bo w Wikipedii tego nie napisali...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bogumił napisał:
A w Radiu Ma-Ryja nawet słowa informacji o pogrzebie arcybiskupa. Rydzyku powinieneś się wstydzić do końca swoich dni choć ty nie wiesz co to wstyd ty wiesz tylko co to KASA
Słuchałeś? Bo ja miałam okazję słyszeć i w każdych wiadomościach Radio Maryja informowało o pogrzebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oco tyle kszyku i placzu? przecież to stary człowiek byl ! co miał 200 lat żyć???? TU JEST TRAGEDIA http://www.gazetalubuska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110218/POWIAT06/237414018 cios w rodziców niewyobrażalny ,w jednym momencie stracić dwoje małych dzieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeraża mnie to,że ze śmierci arcybiskupa zrobiono z tego coś w stylu "Kino Objazdowe"... -jakby mieszkańcy Tarnowa,Chełma czy innych miast/miejscowości do Lublina przyjechać nie mogli... Polacy do Rzymu jeździli na pogrzeb papieża-Polaka i jakoś "dało się". To jeszcze jeden dowód na to,że Lubelszczyzna to zacofany Ciemnogród i za pieniądze podatników zmarłemu urządza się "Tournee po okolicy"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaaaaa napisał:
Słuchałeś? Bo ja miałam okazję słyszeć i w każdych wiadomościach Radio Maryja informowało o pogrzebie.
Fanatyzm nie ma granic. Jeżeli słyszałeś to podaj kiedy i o której godzinie o tym mówili!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bogumił napisał:
Fanatyzm nie ma granic. Jeżeli słyszałeś to podaj kiedy i o której godzinie o tym mówili!?
musiałeś słuchać eski a nie RM ale to jeszcze nie dotarło do twej baszki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
v napisał:
musiałeś słuchać eski a nie RM ale to jeszcze nie dotarło do twej baszki
Mylisz się słuchałem specjalnie Radia Ma-Ryja, ale dobrze rozumiem twój fanatyzm ponieważ w pracy mam podobnego fanatyka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Don napisał:
Rozbieżność wynika z temperatury za oknem - znam wiele osób, które chciały się dziś wybrać ale stwierdziły, że za zimno jest. Jeszcze jakieś wątpliwości? Włącz myślenie.
dla osób chcących nie ma żadnych przeszkód, Lublin to nie sybir. gdzie temperatura sięga powyżej 20 st. C. Włącz myślenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bogumił napisał:
Mylisz się słuchałem specjalnie Radia Ma-Ryja, ale dobrze rozumiem twój fanatyzm ponieważ w pracy mam podobnego fanatyka
jak ci nie pasi to po ch.. słuchasz? - chcesz im repertuar układać - zrób swoje radyjo i nadawaj audycje o bizonach czy rózowych wibratorach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bogumił napisał:
Mylisz się słuchałem specjalnie Radia Ma-Ryja, ale dobrze rozumiem twój fanatyzm ponieważ w pracy mam podobnego fanatyka
Kto kogo przezywa sam tak się nazywa. Tak się zadurzyłeś w swoim ekstremizmie, że innych określasz tym kim sam jesteś. Klasyczny przypadek z psychopatologii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
elena napisał:
jak ci nie pasi to po ch.. słuchasz? - chcesz im repertuar układać - zrób swoje radyjo i nadawaj audycje o bizonach czy rózowych wibratorach.
Słucham różnych rozgłośni, obce mi są wszystkie partie i opcje polityczne, po prostu jestem katolikiem i dziwi mnie to, że radio które mieni się radiem katolickim ostentacyjnie pomija w swoich audycjach informacyjnych wiadomość o śmierci i pogrzebie jednego z hierarchów tegoż kościoła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Swiat jest dla tych na świeczniku nawet po śmierci mój wujek który zmarł tydzień temu a jego życie to wielki patriotyzm,ciężka praca i wiara jak umarł doczekał się od proboszcza Barwic jedynie BOG GO OSĄDZI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem Lublinianinem. W całym kraju próbują pompować balon kolejnego santo subito (z teczką TW Filozof). Patrzyłem dokładnie pt - sob. Było max. po 5 - 7 tys. ludzi. Życzliwie doliczam oficjeli, służby porządkowe i rozkazem kuratora sciągniętą młodzież. Na domach prywatnych praktycznie zero oznak żałoby, jedynie urzędy, banki, media i niektóre knajpy (alibi). Za to całe centrum poblokowane szlabanami bez powodu przez kika dni. Prawdziwy, nie oficjalny Lublin wie co myśleć o towarzystwie wzajemnej adoracji zwodzicieli duchowych i zdrajców Ojczyzny. Nie dajcie się oszukać, że "Lublin żegnał" Życińskiego. Dziś na placu przed katedrą było tak mało osób, że widać było tylko mundurowych, tajniaków, trochę emerytów (emocje) i młodzieży (niezbyt rozgarniętej) oraz biednych harcerzy porozstawianych na pustych ulicach z termosami i noszami. Ludzi nadal próbuje się tumanić odpowiednimi kadrami TV i wzruszonymi głosami dziennikarzy i polityków, ale nawet im już nie wychodzi gra. Pamiętajcie, że przed Bogiem każdy sam odpowie, bez taty, biskupa, kościoła i nawet prezydenta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chu. wam w dup.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przemm napisał:
chu. wam w dup.
Przemm ty świntuchu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bogumił napisał:
Słucham różnych rozgłośni, obce mi są wszystkie partie i opcje polityczne, po prostu jestem katolikiem i dziwi mnie to, że radio które mieni się radiem katolickim ostentacyjnie pomija w swoich audycjach informacyjnych wiadomość o śmierci i pogrzebie jednego z hierarchów tegoż kościoła
Otóż moja mama słucha, a nie jest tak zwanym moherem ( przy okazji słuchałam również i mogę powiedzieć, że niczego złego bądź niewłaściwego w tych audycjach nie słyszałam). Od godz. 8 do 12-ej conajmniej kilka razy informowano o pgrzebie. Mało tego rozmawiano z biskupem, który właśnie w Lublinie, w tym czasie był na pogrzebie. Może Ty radio eR słuchałeś Czytając to co piszesz myślę, że dawno przekroczyłes granice fanatyzmu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...