Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pogrzeb arcybiskupa Życińskiego w przyszłą sobotę

Utworzony przez kubeba, 11 lutego 2011 r. o 11:53 Powrót do artykułu
IPSA SUA MELIOR FAMA....a myślałem że spocznie w Rzymie a na grobie skaże sobie napisać "INGRATA PATRIA,NE OSSA QUIDEM BABEBIS "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kubeba napisał:
IPSA SUA MELIOR FAMA....a myślałem że spocznie w Rzymie a na grobie skaże sobie napisać "INGRATA PATRIA,NE OSSA QUIDEM HABEBIS "
(poprawka przeliterowania HABEBIS/BABEBIS)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Wawel ,....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o co chodzi z chełmem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłeś dobrym człowiekiem. Lublin żegna swego Arcypasterza, do zobaczenia znów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Możesz pomóc. Zbudujmy podjazd dla niepełnosprawnego Adriana .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odszedł człowiek, który był wizytówką lublina. wielka strata dla miasta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
odszedł człowiek, który był wizytówką lublina. wielka strata dla miasta
Ostatnio edytowany 12 lutego 2011 r. o 10:12
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mógł przezyć rady ks Pawlowskiego z Izraela-honiorowego goscia Dnia Judaizmu 17 01 br w sali seminarium dla umiłowanego Grossa by zajął sie policjantami żydowskimi z gett jacy wydali kryjówke jego rodziny. Gross powinien przyjechać na pogrzeb i odśpiewać pieśń wybranych z lubelskich gett "...Śmigły Rydz nie nauczył nas nic, przyszedl Hitler Złoty nauczył roboty"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przykro mi, ale biskup Zyciński jest już w piekle ! Pan Jezus: NIECH SIĘ ŚWIĘCI IMIĘ TWOJE. W NIEBIE JEST KRÓLESTWO TWOJE, PROSIMY CIĘ PRZYNIEŚ KRÓLESTWO TWOJE NA ZIEMIĘ. BĄDŹ WOLA TWOJA TERAZ I NA WIEKI. Modlitwa „Ojcze nasz…” musi być odmawiana jak was nauczyłem. Przez te wszystkie wieki obrażacie Ojca Mego i zmieniacie Moje słowa, a nie tylko w tej modlitwie. KOŚCIÓŁ Mój jest waszym kościołem, a nie tylko Watykanu. Mało kto z Watykanu pytał Mnie o zdanie. To prości ludzie, tacy jak ty i tobie podobni zobaczyliście błędy uczonych w piśmie. Jeden chce być mądrzejszy przez drugiego. Ponakładali sobie na głowy, przeróżne wieże, turbany i korony , a na Mojej głowie zostawili koronę cierniową, abym dalej cierpiał. No cóż, taka Moja rola w waszym życiu- cierpieć za wasze nieskończone, wyrafinowane i wymyślone grzechy. Ale każdy z was stanie przede Mną nagi, jak wasz biskup który stracił życie ziemskie. Przez swoją pychę na ziemi - stracił życie wieczne. Ja przywitałem go bez korony - tak jak chciał, i zobaczył Mnie jako sługę – tak jak chciał, ale tylko zobaczył Mnie bo dalej potoczyły się jego losy według jego planów oraz jego pana Lucyfera. Nikt nie może służyć dwóm bogom. Dlatego też poszedł do swojego pana u którego będzie najgorszym sługą. Tak, wszystkiemu złemu winien jest Mój KOŚCIÓŁ. Ja przychodzę do Mojego KOŚCIOŁA - proszę, błagam i płaczę a urzędnicy w Moim KOŚCIELE dekorują swoje piersi, dekorują swoje głowy oraz ubiór, natomiast - Mnie Boga zostawiają nagiego na Krzyżu z koroną cierniową. W waszym dniu role odwracają się. Ja stoję przed wami w koronie wiecznej chwały i w stroju królewskim, a wy przede Mną wijecie się nadzy. Tylko jest ta różnica: Ja w waszym świecie dla każdego jestem nagi pewną ilość lat, a wy jesteście nadzy całą wieczność. Mieczysławo - pisz, pisz jak mówiłem w ORĘDZIU NOWOROCZNYM - ZEZWALAM NA GŁOSZENIE CHWAŁY MOJEJ RÓŻNYMI SPOSOBAMI, A WY LUDZIE WIELE ZYSKALIBYŚCIE GDYBYM ZOSTAŁ WASZYM KRÓLEM UKORONOWANYM OFICJALNIE PRZEZ WŁADZE KOŚCIELNE I ŚWIECKIE. Wtedy powiedzielibyście: O TO KRÓL KTÓRY ZAPROWADZI POKÓJ NA ZIEMI. Ja będę Królem niewymagającym służby. Ja będę Królem pośród Moich braci i sióstr. Tak wam dopomóż Bóg. Jezus Chrystus Król Wszechświata." Nawracajcie się ludzie bo to ostatni rok nadzieji, módlcie się za księży, a wy duchowni zacznijcie w końcu słuchać i pytać Boga i papieża co jest słuszne!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...