Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Eh nasz Zlotousty sie wszedzie wcisnie byle choc na chwile zaistniec w mediach... Zawsze "zamyslony", z wielkimi slowami w gebie, na tle ksiazek...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
kornik napisał:
Eh nasz Zlotousty sie wszedzie wcisnie byle choc na chwile zaistniec w mediach... Zawsze "zamyslony", z wielkimi slowami w gebie, na tle ksiazek...
Nienawiść dla się leczyć, kompleksy też
0
kornik napisał:
przynajmniej dzis bys zamilkł pisiaku wredny
0
kornik napisał:
Żal mi ciebie internetowa ofermo...
0
abstrahując od tematu - zdjęcia przy artykule są tragiczne. Jak można tak kipsko pokazać tak wspaniałe i piękne miejsce jak archikatedra lubelska. WSTYD!!!
0
Widzę, że i starosta krasnostawski wepchną się do składania kondolencji. Wszystko by było pięknym gestem gdyby nie to, że starosta krasnostawski Janusz Szpak tak naprawdę prywatnie jest osobą o wątłej kulturze osobistej (nie posiada jej wcale) i w ogóle nie liczy się z ludźmi. Liczy się dla niego tylko władza i kasa. Nóż w kieszeni się otwiera widząc tą jakże wielce fałszywą osobę składającą wyrazy współczucia.
0
pancio napisał:
abstrahując od tematu - zdjęcia przy artykule są tragiczne. Jak można tak kipsko pokazać tak wspaniałe i piękne miejsce jak archikatedra lubelska. WSTYD!!!
Czyżby ukazanie piękna archikatedry było celem tego zgromadzenia?-notabene bardzo smutnego. Podziwiać piękno tego miejsca możesz zawsze, ewentualnie zainteresowani mogą zorganizować sobie wycieczkę.Wstyd to "szukać dziury w całym".
0
Myśle, że te jakże przykre i nie na miejscu komentarze są wobec tego co dotknęło w tej tragedii każdego z nas...indywidualnie-osobiście...Swoje życie w tej katastrofie w Smoleńsku w drodze do miejsca PAMIĘCI - KATYNIA oddało jakże wielu ZACNYCH, DOBRYCH i MĄDRYCH LUDZI jest nie stosowne!!! Jak napisał ŚP. Ks. Twardowski: "Spieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą zostaną po nich buty i telefon głuchy tylko to, co nieważne jak krowa się wlecze najważniejsze tak prędkie, że nagle się staje potem cisza normalna więc całkiem nieznośna jak czystość urodzona najprościej z rozpaczy kiedy myślimy o kimś zostając bez niego (...)", Uszanujmy wieczne ich spoczywanie i spokój... Kazanie Arcybiskupa było szczere, mądre i piękne....Ja wynoszę z niego WIELKĄ LEKCJĘ KATECHEZY....
0
najbardziej wzruszyły mnie te rozmowy przy kominku
0
Wystąpienia polityka Życińskiego są conajmniej niesmaczne...Ciekawe czy to to samo wierzy w to co mówi.
0
kornik napisał:
po to jest sie w końcu politykiem aby błyszczeć,a że to głupie to kogo to...
0
Gość napisał:
przynajmniej dzis bys zamilkł pisiaku wredny
A propos "zamilkł". Życińskiemu jak najbardziej by sie to przydało bo nahalny udzial facetów w kieckach na pogrzebach jest conajmniej niesmaczny...
0
A ten ksiądz przy Życińskim, w okularach, to ma buźkę tak butnego, bardziej niż sam Arcy, poza tym widać że mu rozkazuję, a nasz Arcy go słucha Czyżby coś było na rzeczy
0
emilka napisał:
Myśle, że te jakże przykre i nie na miejscu komentarze są wobec tego co dotknęło w tej tragedii każdego z nas...indywidualnie-osobiście...Swoje życie w tej katastrofie w Smoleńsku w drodze do miejsca PAMIĘCI - KATYNIA oddało jakże wielu ZACNYCH, DOBRYCH i MĄDRYCH LUDZI jest nie stosowne!!! Jak napisał ŚP. Ks. Twardowski: "Spieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą zostaną po nich buty i telefon głuchy tylko to, co nieważne jak krowa się wlecze najważniejsze tak prędkie, że nagle się staje potem cisza normalna więc całkiem nieznośna jak czystość urodzona najprościej z rozpaczy kiedy myślimy o kimś zostając bez niego (...)", Uszanujmy wieczne ich spoczywanie i spokój... Kazanie Arcybiskupa było szczere, mądre i piękne....Ja wynoszę z niego WIELKĄ LEKCJĘ KATECHEZY....
Tak tak ono było najważniejsze ..nawet wydaje się ważniejsze od całej ceremonii ,a jakie mądre w treści ...z takim filozof-icznym akcentem. Takich mędrców w Polsce ja tylko dwóch widzę :Życimski i Gocłowski.
0
przemówienie abp pierwsza klasa, daje do myślenia
0
kruk napisał:
Tak tak ono było najważniejsze ..nawet wydaje się ważniejsze od całej ceremonii ,a jakie mądre w treści ...z takim filozof-icznym akcentem. Takich mędrców w Polsce ja tylko dwóch widzę :Życimski i Gocłowski.
A kimże jest ów Życimski?
0
Kazanie tragiczne jak i reszta kazań Arcypapy .Ciekawi mnie jak taki tępy człowiek mógł zostać biskupem odpowiedź nasuwa się sama SB wsadzała swoich ludzi wszędzie .Wstyd mi ,że taki biskup jest w Lublinie .
0
Czy jest to etyczne,że firma pogrzebowa Wicemarszałka Województwa Lubelskiego Jacka Sobczaka - "STYKS" została wynajęta przez Urząd Marszałkowski do organizacji pogrzebu.Uważam, to za karygodne. Czy ludzie PO nie mają sumienia ...
0
No faktycznie, na tym filmie, to jaja, ten klecha w okularach mówi Arcy tendy i ten biegnie tendy. Czyli nasz Arcy jest potulny
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: