Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pogrzeb Marcina Różyckiego (zdjęcia)

Utworzony przez e, 16 sierpnia 2012 r. o 19:52 Powrót do artykułu
tak strasznie mi przykro, serce mi się rozrywa w bólu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łączę się w bólu ze wszystkimi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pogrzeb katolicki - a nie wierzył w Boga - przeczytałam w wywiadzie z Nim. coś nie tak?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wierzył w ostatnim wywiadzie w szpitalu mówił o Bogu, o wierze jego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warto wsłuchać się w słowa śpiewanych przez Marcina utworów one bardzo wiele mówią.Nawet człowiek błądzący,wątpiący,poszukujący ma respekt przed Stwórcą i z pokorą stawia szereg trudnych pytań na które nie zawsze znajduje odpowiedź.To nie był człowiek,który nie miał Boga w sercu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda że mu palikot nie zaśpiewał "nie zagłosuje na księdza".... piękny pogrzeb.
Ostatnio edytowany 17 sierpnia 2012 r. o 09:10
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mówił, że nie wierzy w Boga, a tu wszędzie ten Ładniak..... o co chodzi z tymi księżmi diecezjalnymi..... nie rozumiem.... krytykują ludzi wierzących, radykalnych polskich patriotów (Chrystus był radykalny tak-tak, nie-nie), ale lecą i lansuja sie z ta całą postmoderną, tą nowa kulturą...... coś tu mi nie gra, jest w tym jakis zgrzyt.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Artyści są zmienni jak wiatr, kiedy dmie w żagle. Słuchają głosów, których nie słyszymy my, śmiertelnicy. Gdy je usłyszą, albo jest to natchnienie, albo zwrot ... Miał prawo i wierzyć i nie wierzyć. Jego sprawa. Stwórca zadecyduje, czy uwierzy mu przed śmiercią czy uwierzy już po.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
helenka p. napisał:
mówił, że nie wierzy w Boga, a tu wszędzie ten Ładniak..... o co chodzi z tymi księżmi diecezjalnymi..... nie rozumiem.... krytykują ludzi wierzących, radykalnych polskich patriotów (Chrystus był radykalny tak-tak, nie-nie), ale lecą i lansuja sie z ta całą postmoderną, tą nowa kulturą...... coś tu mi nie gra, jest w tym jakis zgrzyt.....
nie połam sobie chociaż zębów przy tym "zgrzycie"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
nie połam sobie chociaż zębów przy tym "zgrzycie"
a to dlatego tak cie kłuje i wypisujesz po forach różne głupoty anonimie. na szczescie twoja opcja polityczna przegranych ludzi juz nie dojdzie wiecej do wladzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chodzilo mi o wpis #7 smutny marian
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurcze człowiek umarł a wy tu politykę wstawiacie, szkoda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy moge prosić Was o zachowanie minimum taktu, kultury i przyzwoitości?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmierć człowieka jest zawsze dramatem. Ale Marcin zostawił syna! Jego życie nie było tylko życiem wspaniałego artysty (gorszym, lepszym -nie o to chodzi), to było życie, które miało sens - wiele cech przekazał synowi. Mama Maćka na pewno zadbała o to, żeby ujawiniły się te najlepsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Możesz ty przemądrzały śmieciu ty Folsratko !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żałosny jesteś!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...