Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pokój z widokiem na rondo. 11-piętrowy blok powstanie na LSM?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 grudnia 2016 r. o 11:54 Powrót do artykułu
Co kto lubi, mnie na przykład ruch uliczny nie przeszkadza. Nawet lubię mieć widok na ruchliwe skrzyżowanie, bo po zmroku fajnie wygląda. :) Z każdej strony są mieszkania i od Wallenroda i po drugiej stronie Zana i ludzie jakoś nie uciekają także kwestia gustu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
całe szczęscie,że to już jedna z ostatnich decyzji łysego przyjaciela deweloperów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
całe szczęscie,że to już jedna z ostatnich decyzji łysego przyjaciela deweloperów
niestety ale przynudzasz, pisowski trollu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
".......... z punktu widzenia całego miasta im bliżej centrum buduje się mieszkania tym lepiej"---------a dlaczego lepiej blizej centrum?jak dla mnie to lepiej z dala od centrum-cisza, spokoj, brak wałęsajacych sie meneli, pijanych bywalców barów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Co kto lubi, mnie na przykład ruch uliczny nie przeszkadza. Nawet lubię mieć widok na ruchliwe skrzyżowanie, bo po zmroku fajnie wygląda. :) Z każdej strony są mieszkania i od Wallenroda i po drugiej stronie Zana i ludzie jakoś nie uciekają także kwestia gustu.
nacpałes sie ze tak piszesz ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dość, że głupi to jeszcze prymitywny cham? Sam się naćpałeś chyba. Obejrzyj sobie miasta na świecie pajacu to może się zorientujesz, że nawet przy najbardziej ruchliwych arteriach stoją apartamentowce i chętnych do mieszkania w takich lokalizacjach jest aż nadto. Jak chcesz na pole zasuwać w gumofilcach to droga wolna, ale nie narzucaj innym swojej miłości do gumofilców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, zanim zaczniecie piać z zachwytu nad kolejnym "cudem" urbanistycznym, zastanówcie się gdzie Ci ludzie mają parkować? Proszę nie pisać mi o parkingu podziemnym, bo wszyscy wiemy jak to się ma do życia. Niech każdy z tych madralińskich przejdzie się uliczkami LSM w godzinach popołudniowych i zobaczy ile samochodów pracowników okolicznych biur stoi wzdłuz uliczek osiedlowych.... Nie jestem przeciwko budowaniu nowych budynków na LSM, ale to co teraz tam się dzieje to jest jakaś masakra, budują nowe biurowce, a parkingi dla pracowników mają w głębokim powazaniu. W okolicy Zana jest kilka płatnych parkingów, ale stoją puste bo nikt kto pracuje w biurowcach nie będzie płacił połowy pensji za postoj samochodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co cie tak ruszyło buraczku?fajne lubisz miec widoki hehe :)ja jak chce miec ładne widoki to jade nad morze albo w gory :)  masz jakis interes w tym zeby tak zachwalac mieszkanie w smrodzie i pomiedzy kopcącymi rurarami wydechowymi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam, że to bardzo dobry pomysł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z hejterami pisowcami się nie da rozmawiać ani językiem polskim ani językiem ekonomii. Nie wiem jakim językiem ci ludzie się porozumiewają. Po tym poziomie niekompetencji widać jak dobrze, że to Żuk rządzi tym miastem. Inaczej nie wiem co by tu powstawało, chyba tylko pomniki prezesa tysiąclecia. A wieżowce tylko pod warunkiem że buduje je archidiecezja jak w wawie. Przecież te klakiery pisowskie nie rozumieją nawet, że każdy nowy budynek to wzrost dochodów z podatku od nieruchomości do kasy miejskiej, czyli bezpośrednia korzyść także dla nich! A każdy nowy wybudowany lokal użytkowy to co najmniej jedno nowe miejsce pracy. Co to jest suburbanizacja też nie wytłumaczy. Tego, że parking i tak zniknie a zapotrzebowanie wszystkich budynków w rejonie Zana mają docelowo pokrywać parkingi podziemne też nie zrozumie. Nawet nie zrozumie, że taki plan przyjęła rada miasta jeszcze za Pruszkowskiego czyli że jak krytykuje brak parkingów to krytykuje Pruszkowskiego. Beznadziejna sprawa :) Budować i nie oglądać się na hejterów! Najlepiej z 15 pięter a nie marne 11.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkaniec LSM napisał:
W okolicy Zana jest kilka płatnych parkingów, ale stoją puste bo nikt kto pracuje w biurowcach nie będzie płacił połowy pensji za postoj samochodu.
No to wniosek z tego taki, że pod kątem parkingowym lepiej tam budować mieszkania niż biura, bo przy mieszkaniach wymuszona jest odgórnie liczba miejsc parkingowych. A przy biurach jak widać partyzantka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pierdo.isz jak potłuczony. parkingi podziemne?a bede darmowe czy płatne?bedzie ich tyle co nic czy o kilka wiecej?poza tym ktos ci tak nawciskał kitu ze dozyjemy tych czasow ze te parkingi podziemne zostaną wykonane-to bedzie jeszcze w tym stuleciu?poza tym jesli Lublin ma byc prawdziwa stolicą wojewodztwa to musi sie rozrasta, takze terytorialnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeczytanie 4 stron o tym wydarzeniu to strata czasu. Dominuje ewidentnie opłacony troll z jakąś schizofreniczną nienawiścią do PiSu. Zawsze pojawia się pod artykułakmi o deweloperach i Żuku. Dziwię się,że tolerowany jest i przez Kurier, choć potrafi usuwać posty np. o flamie Łysego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robienie inwestorom na złość jeszcze żadnemu miastu nic dobrego nie przyniosło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Z hejterami pisowcami się nie da rozmawiać ani językiem polskim ani językiem ekonomii. Nie wiem jakim językiem ci ludzie się porozumiewają. Po tym poziomie niekompetencji widać jak dobrze, że to Żuk rządzi tym miastem. Inaczej nie wiem co by tu powstawało, chyba tylko pomniki prezesa tysiąclecia. A wieżowce tylko pod warunkiem że buduje je archidiecezja jak w wawie. Przecież te klakiery pisowskie nie rozumieją nawet, że każdy nowy budynek to wzrost dochodów z podatku od nieruchomości do kasy miejskiej, czyli bezpośrednia korzyść także dla nich! A każdy nowy wybudowany lokal użytkowy to co najmniej jedno nowe miejsce pracy. Co to jest suburbanizacja też nie wytłumaczy. Tego, że parking i tak zniknie a zapotrzebowanie wszystkich budynków w rejonie Zana mają docelowo pokrywać parkingi podziemne też nie zrozumie. Nawet nie zrozumie, że taki plan przyjęła rada miasta jeszcze za Pruszkowskiego czyli że jak krytykuje brak parkingów to krytykuje Pruszkowskiego. Beznadziejna sprawa :) Budować i nie oglądać się na hejterów! Najlepiej z 15 pięter a nie marne 11.
Bingo. Choć mam jedną małą uwagę - szkoda czasu i klawiatury na potyczki z wynajętymi podnóżkami prezesa Kim-Dzong Kaczora. Psy szczekają, karawana idzie dalej. Mieszkańcy na szczęście są słabo podatni na uprawianą przez PiS w internecie propagandę, według której Żuk to najgorsze co mogło spotkać Lublin i tylko PiS gwarantuje rozwój o jakim nie śniło się milionom Polaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jaka jest propozycja radnych pisowskich? powiększenie kościoła św. Józefa czy budowa w tym miejscu pomnika smoleńskiego? bo nie spodziewam się po nich niczego kreatywnego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Z hejterami pisowcami się nie da rozmawiać ani językiem polskim ani językiem ekonomii. Nie wiem jakim językiem ci ludzie się porozumiewają. Po tym poziomie niekompetencji widać jak dobrze, że to Żuk rządzi tym miastem. Inaczej nie wiem co by tu powstawało, chyba tylko pomniki prezesa tysiąclecia. A wieżowce tylko pod warunkiem że buduje je archidiecezja jak w wawie. Przecież te klakiery pisowskie nie rozumieją nawet, że każdy nowy budynek to wzrost dochodów z podatku od nieruchomości do kasy miejskiej, czyli bezpośrednia korzyść także dla nich! A każdy nowy wybudowany lokal użytkowy to co najmniej jedno nowe miejsce pracy. Co to jest suburbanizacja też nie wytłumaczy. Tego, że parking i tak zniknie a zapotrzebowanie wszystkich budynków w rejonie Zana mają docelowo pokrywać parkingi podziemne też nie zrozumie. Nawet nie zrozumie, że taki plan przyjęła rada miasta jeszcze za Pruszkowskiego czyli że jak krytykuje brak parkingów to krytykuje Pruszkowskiego. Beznadziejna sprawa :) Budować i nie oglądać się na hejterów! Najlepiej z 15 pięter a nie marne 11.
Dokładnie tak jest jak piszesz. Ci ludzie nic nie rozumieją i nic ich nie obchodzi włącznie z interesem miasta. Napiszesz takiemu że im więcej się buduje tym wyższe podatki to będzie pluć i mamrotać "POkraki, łysoń". Tak się nagadasz jak ze smarkatym najesz. Do Twojej wypowiedzi dodałbym jeszcze tylko, że im więcej mieszkań na rynku tym lepiej dla nabywców bo większa presja na obniżki cen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzeba w koncu przystopowac deweleperów, bo buduja wszedzie tam gdzie znajda kilka metrów kw wolnej powierzchni,a nie patrza na to ze nowe bloki zabieraja przestrzen na wazniejsze rzeczy dla mieszkancow tj parknigi, boiska itp. poza tym wciskaja te bloki tak blisko od juz od istniejących budynkow ze powinni tego zabronic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zuk- Prezydent wszystkich deweloperów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja to myślę, że powinno się w ogóle przystopować wszystkich przedsiębiorców. Budują nie wiadomo po co, jakieś miejsca pracy tworzą, potem biedni urzędnicy muszą jakieś podatki przyjmować zamiast odmawiać różaniec, jakieś PKB wytwarzają... Zahamować wszystkie inwestycje na poziomie rządowym. Wydać edykt imperatora zawieszający przepisy prawa budowlanego, ustawy o planowaniu przestrzennym, ustawy o swobodzie działalności gospodarczej. Wszystkie nowe inwestycje będą wymagały kontrasygnaty proboszcza, który oceni czy inwestycja jest wystarczająco bogobojna i zażąda uiszczenia odpowiedniej kwoty na fundusz utrzymania plebanii. Albo przynajmniej pozłacanego popiersia Prezesa Tysiąclecia patrzącego dumnie z dachu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...