Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pół roku za kratami. Czeka na proces

Utworzony przez alicja, 13 czerwca 2013 o 06:38 Powrót do artykułu
Jak to, nie przyznała się do wypadku, to co,  tam jej nie było. Jechała nawalona i w międzyczasie wysiadła. A może ci ludzie, których zabiła najechali na nią! Oni mieli tylko pecha, że na nich trafiło, bo mogło trafić na kogo innego. Z tego co mówią ludzie to nie pierwszy raz była w takim stanie za kierownicą!! Ja również jeżdżę tą trasą i mogło trafić na mnie. Dobrze, że jednego pijaka mniej na drodze. Siostra jej chyba pomoże w obronie, tylko szkoda, że nie pomogła jej rodzina przed tragedią i zginęło dwoje niewinnych ludzi.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A czemu Dziennik tak się zaangażował?? Winna?? Siedzi??? Niech sobie siedzi!
0
Bo to ona powinna zginąć,zamiast tych dwojga niewinnych ludzi.Nie utrzymywalibyśmy kolejnego darmozjada za państwowe pieniążki.Ciekawe czy coś już pędzi z pasty do zębów?
0
nie przyznała się do spowodowania wypadku, uczestnictwo nie jest karane!!
0
IDIOCI zygac sie chce na was i wasze wypowiedzi sami siebie sadzcie
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: