Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pół tysiąca Żydów na misterium w Lublinie

Utworzony przez Karolina__, 16 marca 2011 r. o 21:23 Powrót do artykułu
Zanim będziecie się rozpływać nad tymi ludźmi celebrującymi na lubelskiej starówce, obejrzyjcie proszę ten oto filmik: http://www.youtube.com/watch?v=nu6t9YmHvT4 "]http://www.youtube.com/watch?v=nu6t9YmHvT4 Tak się składa, że dotyczy on w dużej mierze cudownej młodzieży z pewnego państwa, która odwiedza każdego roku nasze miasto. Obejrzyjcie co naprawdę kieruje tymi ludźmi, jak są "przygotowywani" do tej wyprawy i jak odnoszą się do Polaków. Acha, film nakręcił człowiek będący z tego samego narodu co ci ludzie a więc nie jakiś wstrętny anty....no wiecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poznać i zintegrować? haha, dlatego się dzisiaj pogrodzili barierkami i policją?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
staszek napisał:
Poznać i zintegrować? haha, dlatego się dzisiaj pogrodzili barierkami i policją?
widocznie były powody
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jon napisał:
widocznie były powody
Albo ktoś im wmówił, że były powody...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po obejrzeniu tego filmiku odniosłem wrażenie, że ten tzw agent służb specjalnych więcej siał nienawiści do Polaków, niż jacyś neonaziści, o których nie słyszałem ani ich nie widziałem ! Młodzi Żydzi nasłuchają się takich idiotyzmów to nawet, co było widać na filmie, jeśli czegoś nie zrozumieją to twierdzą, żę zostali zwyzywani ! Aż dziw, że Żydzi na ogół wydawałoby się inteligentni, mogą być aż tak głupi ! Swoją drogą, znam jedną Żydówką, która jest super mam również kolegę, który jest Żydem. Ja mam ponad 40 lat i uważam, że ten antysemityzm jest stanowczo przereklamowany !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może by tak choćby skromną informację o tym, że w spotkaniu tym uczestniczyła również polska młodzież z niektórych lubelskich szkół?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chciałem tam pójść, ale nie zostałem wpuszczony przez policję. a w ogóle to po co tam było tyle policji? Dziwi mnie jedno... Nikt już chyba nie pamięta ilu Polaków bezinteresownie narażało swoje życie pomagając Żydom i ukrywając ich po swoich domach. Ilu Żydów żyje dziś dzięki naszym dziadkom? To nam groziła śmierć za tą pomoc a tu żadnej wdzięczności tylko szerzenie wielkiej nienawiści.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żydzi, którzy przyjechali do Lublina, by uczcić likwidację lubelskiego getta najpierw zwiedzili nasze miasto. - troche niefortunne to zdanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zak napisał:
chciałem tam pójść, ale nie zostałem wpuszczony przez policję. a w ogóle to po co tam było tyle policji? Dziwi mnie jedno... Nikt już chyba nie pamięta ilu Polaków bezinteresownie narażało swoje życie pomagając Żydom i ukrywając ich po swoich domach. Ilu Żydów żyje dziś dzięki naszym dziadkom? To nam groziła śmierć za tą pomoc a tu żadnej wdzięczności tylko szerzenie wielkiej nienawiści.
nie musisz sie temu dziwić, gdzie jadą Żydzi teren zabezpiecza także "mosad" to jest przykład jak są kochani i podziwiani w świecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SZTUCZNIE NAKRĘCANY ANTYSEMITYZM ,JAK DŁUGO BĘDZIE TO TRWAĆ?.HITLEROWCY DOKONALI MORDU NA LUDNOŚCI ZYDOWSKIEJ , A POLAKÓW OSKARŻA SIE BEZ PODSTAWNIE O NIE NAWIŚĆ. CZY NIEMCY ODDALI ZYDOM TO CO IM UKRADLI? POLSKA JEST BIEDNYM KRAJEM W EUROPIE I CAŁY CZAS NADSTAWIA KARKU .JAK DŁUGO BĘDZIEMY NIEWOLNIKAMI EUROPY??????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oby na tych "WARSZTATACH" Pietrasiewicz nie"wystrugał" dla naszych dzieci nowej historii w oparciu o materiały Aliny Całej z ŻIH-u oraz J.T Grossa i jego żony. Już nam pisano historię w Moskwie aaaa teraz to się robi w Izraelu i żydowskich dzielnicach Nowego Jorku ?. A może ktoś zacznie pisać o żydowskich aparatczykach,którzy to przebrani w polskie mundury zasiadali w wojskowych sądach i skazywali Polskich Patriotów na kary śmierci ?. Może ktoś w innym,prawdziwym świetle przedstawi "bohaterów" filmu "Opór". Może ktoś wytłumaczy Polakom za jakie to zasługi, został odznaczony Krzyżem Virtuti Militari Henoch Ziman?....może za Koniuchy ?. Może ktoś w końcu zajmie się badaniami i publikacją ,na ile to żydowscy właściciele szynków przyczynili się do lokalizowania oddziałów powstańczych i przekazywaniu tych danych zaborczym oddziałom. W końcu przestroga dla nauczycieli historii ,dla tych ochrzczonych a nie obrzezanych... będziecie się smażyć w piekle za to,że bezkarnie pozwalacie szerzyć tą historyczną hucpę, ten gwałt na naszej tożsamości Narodowej.Przetrwonicie Ojczyznę w imię internacjonalnych ideałów. Godzicie się na los Aborygenów,Siuksów chociaż Bóg dał nam tak wspaniały kawałek Ziemi -Wstyd. Pamiętajmy ,Polaków też zginęło blisko 3.5 miliona .....a żydy ? to ich sprawa i Niemców -"naród wybrany z "narodem panów" zgtowali sobie ten los. Pycha i buta ukarały się wzajemnie a nam nic do tego bo w tym wszystkim byliśmy i jesteśmy jedynie ofiarami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Euzebiusz napisał:
A może by tak choćby skromną informację o tym, że w spotkaniu tym uczestniczyła również polska młodzież z niektórych lubelskich szkół?
Wstyd mi za nauczycieli historii i dyrektorów tych szkół....wstyd ,ileż można przełknąć żydowskiej śliny naplutej nam prosto w twarz i roztartej po całym świecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
SZTUCZNIE NAKRĘCANY ANTYSEMITYZM ,JAK DŁUGO BĘDZIE TO TRWAĆ?.HITLEROWCY DOKONALI MORDU NA LUDNOŚCI ZYDOWSKIEJ , A POLAKÓW OSKARŻA SIE BEZ PODSTAWNIE O NIE NAWIŚĆ. CZY NIEMCY ODDALI ZYDOM TO CO IM UKRADLI? POLSKA JEST BIEDNYM KRAJEM W EUROPIE I CAŁY CZAS NADSTAWIA KARKU .JAK DŁUGO BĘDZIEMY NIEWOLNIKAMI EUROPY??????????????????
Samo pojęcie "antysemityzm" co to takiego? A jak nazwać żyda który nie przepada za Polakami ot chociażby takich; Grossów,Michników,Sikorskich,Wóycickich,Rotfeldów,Blumsztajnów,Tzahorów....itd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A i zastanawiałem się co to tak popsuło powietrze ?. Dobrze ,że wiatr wieje ,może szybko przegoni ten odrażający zapach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Pamięć zagłady" coś słaba ta "zagłada" niech przyjdą na Majdanek to się w piecach przepali. Nie jestem rasistą ale miejsce żyda jest w piecu a asfaltu na chodniku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem antysemitą(a jak jestem to się cieszę) ale po prostu nienawidzę fałszywych ludzi.. Zresztą kto pojedzie osobiście(nie wycieczką) do Izraela to się przekona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego musimy uczestniczyć w tej farsie? Pietrasiewicz do Izraela! Setki policjantów pilnujących żydów na pl. zamkowym. Przyjaciół się tak nie pilnuje. Więc przyjeżdżają do nas jako wrogowie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naród wspaniały, tylko ludzie ku**y" marszałek Piłsudski o Polakach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tom napisał:
Naród wspaniały, tylko ludzie ku**y" marszałek Piłsudski o Polakach.
Co do czego ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polski glupi naród d*** liże tym baranom ciekaw jestem czy Polak gdyby pojechał tam to ich krainy tez byłby tak pilnowany przez ich MILICJE tak jak u nas liża im wszyscy d...pe a oni przyłaza i zabierają kamienice bo to niby ich..ludzi wyrzycaja na ulice jak zwierzeta traktuja.modły zasrane robia co to jest????niech nasz naród MILICJA ochrania a nie brudasów i chamów drących morde na ulicy...WSTYD!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...