Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
jarek wiemy że to pod ciebie uruchomiono to połączenie
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Do niemiec uruchomcie loty
0
Ja słyszałem o bułgarskim przewoźniku Air Via, który miałby latać na połączeniu Bułgaria - Ukraina - Lublin.   Pozdrawiam  
0
łeeee 50 osób w 70 osobowym samolocie to malutko, ciekawe po jakim okresie eurolot zrezygnuje z tego kierunku z powodów opłacalności, poza tym chyba eurolot nie będzie miał w tym roku takiego obłożenia jak rok temu do gdańska w sezonie letnim, bo kto będzie z dzieci chciał lądować w gdańsku o godzinie 23.30.  
0
Yeaaaa! Nareszcie, na przekór wszystkim malkontentom powoli, powoli mamy kolejne połączenia. A Mediolan to prawdziwy bonus!
0
Do niemiec uruchomcie loty
Po co ? Żeby nas niemcy bili ? Już Jasia Rokitę pobili a ostatnio tego Potasiewicza z PełO !
0
Birmingham
0
ale one brzydkie  
0
A co z naszym zachodnim sąsiadem?
0
Połączenie super ale samolot tragedia
0
Yeaaaa! Nareszcie, na przekór wszystkim malkontentom powoli, powoli mamy kolejne połączenia. A Mediolan to prawdziwy bonus.         Daria, to nie o to chodzi,że nareszcie mamy nowe połączenie,nie krytykuj malkontentów oni mają dużo racji.Lotnisko, aby zarobić na prąd musi mieć ok 20 operacji lotniczych dziennie.Nasze zacina się już powyżej pięciu.Ja nie latam,prawda.Pracuję w Lublinie i płacę podatki,miłośnicy nie płacą.Lotnisko jest potrzebne tylko dlaczego przy ogromnym zadłużeniu naszego województwa ta inwestycja wygrała?Czy naprawdę jesteśmy tak bogatym regionem w Polsce, czy może chodzi o największy kolejny przekręt w naszym województwie? Nie wiem.Lotnisko nasze,aby przyjąć powyżej pięciu samolotów musi być wybudowane od nowa,kolejne koszty, a taka mowa , że rozwiniemy się za 15 lat jakieś,to  do mnie nie trafia.Pozdrawiam        

0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: