Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zaprawdę piękna to idea aby ludziom biednym, głodnym i obdartym dać szansę nauki gry w golfa - jak sumuje Ojciec Jan Klimiec.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
było już kilka artykułów poświęconych temu "polu golfowemu" ale w żadnym nie ma informacji odnośnie obszaru jaki zamuje, orientacyjnie jest to około 200m x 250m. A moje pytanie brzmi czy przypakiem nie jest to za mały obszar do uprawiania tego sportu????
Zaloguj się, aby oddać głos
0
to że urzędnikom się nie spieszy i nigdy nie spieszyło wie każdy w tym mieście. Szkoda nawet wypisywać listę rozgrzebanych inwestycji które nie wiadomo kiedy się zakończą bo w lubelskim ratuszu nikomu się do niczego nie spieszy - no chyba że do premii i wypłaty. No ale to jedyny priorytet !
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Władze miasta Lublina z Prezydentem Zukiem na czele albo...tylko Prezydent Zuk, upodobał sobie in westycje milionowe z DOTACJI"UE" które nie przynoszą żadnych korzyści Miastu tylko Prezydentowi i Jego "Spółkom" !. Są MILIONOWE DOTACJE "UE" na oczyszczenie i zagospodarowanie Zalewu Zemborzyck iego i Dąbrowy . Był już organizowany Konkurs na ten Projekt i wygrała go Firma z Poznania . Zamiast oczyszczać Zalew to Ratusz się wziął za "organizacje" "Spółek" w Ratuszu które drenują milionowe DOTAC JE (sic?). Wykombinowali "DZIERŻAWY" terenów na które są milionowe DOTACJE. Czyli co ? "przekren ty" i tylko CBA (Centralne Biuro Antykorupcyjne) może wreszcie uratować milionowe dotacje dla Lublina !. Dla niewtajemniczonych , baseny na tzw."Słonecznym Wrotkowie" nie należą do kompleksu akwent wodne go Zalew Zemborzycki gdyż to jest prywatny biznes za który pobierane są pieniądze !. Następny przekręt Pola Golfowe na całym świecie budowane są poza miastem NIGDY na terenach rekreacyjno-wypoczynko wych !. Ale pan Prezydent Zuk nie zważa na wypoczywających Lublinian tylko buduje Pola Golfowe właś nie na terenach rekreacji i wypoczynku przy... Zalewie (sic?). Aby jeszcze na tym przekęcie zarobić, wyko mbinował jeszcze w tym samym miejscu...Akademie Golfową (sic?). Obserwować musimy DOTACJE "UE" dla Lublina gdyż zachodzi podejrzenie, że Prezydent samowładczo "realizuje" wydawanie milionów tych DO TACJI na cele nie związane z oczekiwaniami Mieszkańców Lublina !. Jak Prezydent chce Pola Golfowe to jest tyle dogodnych miejsc poza Lublinem a nie w miejscu wypoczynku Lublinian . Kto to Prezydentowi wy persfaduje ? Radni miejscy "PIS" mogą to uczynić ? . Jeżeli nie (?) to należy wezwać "CBA".
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Sylwester! Ciebie chyba Bóg opuścił!
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: