Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czyli wysyłając filmik należy podać swoje dane a potem znając procedury sądowe liczyć się z wielokrotnym uczestniczeniem w rozprawach. Tym oto sposobem ktoś chce nas "zatrudnić" do patrolowania dróg i ujawniania wykroczeń.  Nagrywajcie się wzajemnie i nie liczcie na prowizję ani zwrot poniesionych kosztów a kasę weźmie kto inny. Grypsujący mówią na takich - konfidenci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak mi ktoś kupi kamerkę to mogę rozważyć jej używanie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co wplywy z fotoradarow okazaly sie klapa ??? I teraz kierowcy maja sami na siebie donosic ??? buahahahhaahahahhahhahahhha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po czym, nagrany kierowca, zgodnie z prawem jest informowany o danych personalnych nagrywającego, a nagrywający, oczywiście zgodnie z prawem, nie może poznać danych personalnych nagrywanego. Powodzenia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I przy okazji udowodnią nagrywającemu popełnienie wykroczenia i jemu też od siebie dołożą. Ciekawe, czy kierujący radiowozami też dostaną odpowiednie "wynagrodzenie" - wczoraj nieoznakowana Vectra LUB 2714F śmigała po JanaPawła II pewnie w okolicach 100m/h podpuszczając kierowców. Ciekawe, co by zrobili z takim nagraniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kamerki przyszły z Rosji - skąd natomiast przyszedł zwyczaj kablowania tego nie wiadomo, jakkolwiek redakcja DW najwyraźniej dokłada starań, aby zwyczaj ten nie zaginął w naszym pięknym kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nagranie – najlepiej na płycie CD lub USB – można dostarczyć do Wydziału Wykroczeń w Ruchu Drogowym przy ul. Północnej 3 w Lublinie. Albo do najbliższej jednostki policji. Przekazując nagranie trzeba mieć świadomość, że do ukarania pirata sam film nie wystarczy. Konieczne jest zeznanie nagrywającego. ludzie przecież to jakaś paranoja!!, poje....ło ich juź zupełnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wysyłajcie. Ani się nie spostrzeżecie, jak i na was wyslą, kiedy sie spieszycie z dzieckiem do szpitala, bo karetka jest akurat na drugim końcu powiatu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak mi ktoś kupi kamerkę to mogę rozważyć jej używanie...
To uważaj, bo za nagrywanie osoby prywatnej bez jej zgody też możesz mieć problemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kamerki przyszły z Rosji - skąd natomiast przyszedł zwyczaj kablowania tego nie wiadomo, jakkolwiek redakcja DW najwyraźniej dokłada starań, aby zwyczaj ten nie zaginął w naszym pięknym kraju.
G...o prawda, ze z Rosji. Ja miałem kamerkę, zanim się dowiedziałem, ze ruskie tez tak robią. Ale ja używam kamerki tylko po to, wy w razie w wykazać, ze jestem niewinny, bo już nie jeden ciul zajechał mi drogę. Dopóki nic się nie dzieje, filmy są tylko i wyłącznie moja prywatna sprawą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sqrwysyńskie PSY, ,POŁY czerwone monitoringów,kamer, fotoradarów,samolotów szpiegowskich,kapuśi macie za mało ???  wpływy wam spadają !!! teraz chcecie kierowcę na kierowcę zaszczuć ???? z każdego chcecie zrobić KAPUCHĘ czy  KONFIDENTA ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kamerki przyszły z Rosji - skąd natomiast przyszedł zwyczaj kablowania tego nie wiadomo, jakkolwiek redakcja DW najwyraźniej dokłada starań, aby zwyczaj ten nie zaginął w naszym pięknym kraju.
Przecież wiadomo skąd przyszedł zwyczaj kablowania. Ze Związku Radzieckiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak kiedyś był filmik z policją mocno przekraczającą prędkość to tłumaczyli, że to może być zmontowane, jednak jak na filmikach będą inni kierowcy to filmik może być dowodem :)   Ja proponuje zalać ich filmikami z radiowozami przekraczającymi przepisy ruchu drogowego, a o takie nie trudno, do tego tajniaków z Bravo, Vectr, Octavii też. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę że gimbaza zamiast w szkole to na forach siedzi. Pożyjecie, zestarzejecie się to nie bedziecie tak sypać konfidentami. Każdy zdrowo myślący dorosły człowiek nie bedzie z byle czym na policje leciał. Idea jest słuszna. Ile jest filmików że kierowca wyprzedza (np. tira) i Ci z naprzeciwka muszą zjechać i zatrzymać się na nieutwardzonym poboczu żeby on sobie śmignął. Bo mu wolno wymuszać. Albo ile razy widzę kierowców zapierdzielających po deszczu w mieście, cisnął przy chodniku i nie raz widziałem jak cały pieszy spłynął wodą. Chciałbyś iść do pracy i zaliczyć mycie płaszcza wodą z kałuży? I w takich sytuacjach uważam że mandacik sie należy. Na drugi raz się nauczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież wiadomo skąd przyszedł zwyczaj kablowania. Ze Związku Radzieckiego.
Kamerki mogą mieć ,jak najbardziej ale tylko dla własnego użytku i dla ochrony własnej  du py ,a nie robić z tego narzędzie do kapowania i robienia kasy dla tych złodzieji,mało się na chapią codziennie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oooo..chcecie tak jak pozbawione fantazji Szwedy filmowac i donosic. Oni tak robia z Polakami, ´z czarnuchami i arabusami uwazajac nas za underklass (klase nizsza) i filmuja donosza na policje, a tamci wala mandaty z ksiezyca wziete. Jezdza bawoly i wloka soie po bardzo dobrych drogach bo znak jest 70 albo 110 i sie taki mul wlecze. A jak go sprytnie ominiesz to zaras masz w domu mandat. A jak na polskiej tablicy jedziesz to gdzies suka pojawia sie jak ze snu i wyciagaja od Ciebie zarobione krony. Tak chcecie zrobic i w naszej ojczyznie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę że gimbaza zamiast w szkole to na forach siedzi. Pożyjecie, zestarzejecie się to nie bedziecie tak sypać konfidentami. Każdy zdrowo myślący dorosły człowiek nie bedzie z byle czym na policje leciał. Idea jest słuszna. Ile jest filmików że kierowca wyprzedza (np. tira) i Ci z naprzeciwka muszą zjechać i zatrzymać się na nieutwardzonym poboczu żeby on sobie śmignął. Bo mu wolno wymuszać. Albo ile razy widzę kierowców zapierdzielających po deszczu w mieście, cisnął przy chodniku i nie raz widziałem jak cały pieszy spłynął wodą. Chciałbyś iść do pracy i zaliczyć mycie płaszcza wodą z kałuży? I w takich sytuacjach uważam że mandacik sie należy. Na drugi raz się nauczy.
Chóju !!!!  jak będziesz miliony w tym dzikim kraju zarabiał !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego żaden tępy chój , burmistrz,sołtys czy każdy inny odpowiedzialny za drogi niedostanie mandatu za dziury w drogach,za żle postawione znaki za nieżyciowe przepisy a od kierowców się cudów wymaga ?? filmiki tak !!!  ale tylko te gdzie PAŁY łamią przepisy lub naginają prawo,może to ich czegoś nauczy !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto się w końcu zajmie pijanymi PAŁAMI za kierownicą bo tu, z tą patologią mamy ogromny w Polsce problem !!!  nigdzie na świecie tak nie chleją,statystyki są zatrważające !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jebać konfidentów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...