Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dawać zdjęcia tych typów a sami zgłoszą się na policję (po ochronę).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ktoś nie strzeli z ucha to milicja g...o znajdzie... niestety to nie wróżki i wszystkiego wiedzieć nie mogą a że w polsce są siroty a nie policjanci to jest jak jest. Chociaż tych tul tego co podpala auta za jaja bym na rynku powiesił!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie chodzi o to aby policja stała na każdym parkingu ale o to by prowadziła skuteczną działalność operacyjną a nie pozorowała działania w tym kierunku. Widziałem jak patrol poszukiwał ekshibicjonisty jeżdżąc oznakowanym radiowozem na sygnale po okolicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O tak, mogliby pokazać zdjęcia tych zakompleksionych brudasów, to była by najlepsza kara.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i jaki sens w tym wszystkim? Popatrzcie, co się dzieje wokół http://######/site/news048 – śmierć już można zamawiać jak taksówkę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja już w nic nie wierzę – jeżeli nawet śmierć została „udomowiona” - http://######/site/news048 – to w co mam wierzyć, dokąd zmierza ten świat?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
997 - Komenda Miejska Policji w Lublinie - aktualnie wszystkie linie są zajęte ... mija 7 minut - ktoś odbiera: " patrol wysłany, jest już na miejscu" mija 45 minut: "patrol faktycznie już ... jest na miejscu"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
policjanci działają nieprofesjonalnie, podjeżdżają oznakowanym radiowozem /po 30 minurach od zgłoszenia/-z szybkoscią "paradną" zamiast pomyśleć i zajechać "od tyłu" -gdy zgłaszam nielatów czy meneli pijących alkohol pod blokiem lub na chodniku pod sklepem przy Popiełuszki.To się powtarza od lat i NIGDY nie udało im się zastać pijących na gorącym uczynku. WSTYD że menel jest sprytniejszy i zdąży odstawić flaszkę widząc nadjeżdżający z pompą radiowóz.Śmiejecie się z MILICJII czy ORMO, ale oni byli skuteczniejsi i mądrzejsi od tych współczesnych pożal się Boże stróżów prawa!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo policja w Lublinie nadaje się tylko do wypisywania mandatów na miasteczku, gdyby nie było straży miejskiej to też nadawali by się do wypisywania mandatów i zakładania blokad na koła i nic więcej. Jeszcze trochę to będzie tak jak w Krakowie najpierw podpalał później konstruował bomby i wysadzał. Taka właśnie chora młodzież jest w lublinie dresiki zaszczane. Niech prokuratura zezwoli na opublikowanie zdjęć w mediach a policja wtedy niech pozwoli wszystkim osobom poszkodowanym zlinczować gnojków a później publicznie napiętnować poprzez upokorzenie na rynku i oczywiście wejść na portfele rodziców którzy bezstresowo i chujowo wychowali swoje pociechy bo to szczególnie ich wina. Taki margines społeczny powstaje w lublinie. Też do Pana Nowaka się zwracam by za swoją młodzież się zabrał i na nią zwrócił uwagę najpierw a nie czepia się studentów i im chce prohibicje na miasteczku wprowadzić. Ja mam nadzieję że nawet jak się kiedyś te gnojki dorobią własnego majątku w postaci samochodów motorów itp. to żeby inne gnojki z ich osiedli zrobili im dokładnie to samo co oni robią sąsiadom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam policje pochwalę. Jak gnoje ryja darli pod blokiem to po telefonie momentalnioe przyjechali. Za drugim razem włamywali sie do samochodu w nocy. Akurat jarałem na balokonie. Też zadzwoniłem. Po minucie podjewchał cywilny radiowóz. Złapali gnoi na gorącym uczynku. Potem był telefon z podziękowanianiami od dyżurnego. I trzeci raz - dwa tygodnie temu, trzech biło jednego. Też zadzwoniłem. Za moment były dwa radiowozy. Złapali ich. Chcieli od gościa kasy. Inaczej mówiąc - nie gadajcie, że nie warto dzwonić. I podarujcie sobie komentarze "ormowiec", "społeczniak" itd. Tak zostałem wychowany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żadna policja nie będzie skuteczna bez pomocy mieszkańców. U nas niestety nadal pokutuje czasem przekonanie, że na policję dzwonią tylko kablarze. A co do zarzutów do policji, to co mają powiedzieć teraz Angole? To jest dopiero kompromitacja. A policja w Norwegii, która jechała do tej masakry przez dwie godziny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podpalam auta PISowców i dobrze mi z tym. PIS powinno się zdelegalizować, a kaczora wysłać w kosmos
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To co się dzieje to z pewnością błąd pilota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
glina napisał:
To co się dzieje to z pewnością błąd pilota.
Nie- to putin z miedwiediewem podkładają...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
myslący woborca napisał:
Podpalam auta PISowców i dobrze mi z tym. PIS powinno się zdelegalizować, a kaczora wysłać w kosmos
Co ty POje***y zydzie wiesz o kosmosie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Co ty POje***y zydzie wiesz o kosmosie.
spier***aj PISowska ku***
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już sie nie mogę doczekać publikacji wszystkich sprzedam i powiem gdzie ich szukać , to pewnie miejscowi kibice miejscowego "klubu piłkarskiego" skończy się to gó wno , spadnie deszcz który zmyje te brudy z naszej dzielni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Racja, różnie bywa w życiu, ale ludzie! - http://######/site/753nwes czy coś takiego naprawdę się zdarza? Jeżeli tak, to wtedy czym się różnimy od zwierząt?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
normalny napisał:
spier***aj PISowska ku***
Dymaj sie CZERWONY poJEBIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzeba powołać komisje sledczą, zdecydowanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...