Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Policja reguluje ruchem na drogach wjazdowych do Lublina

Utworzony przez zumi, 29 listopada 2010 r. o 13:48 Powrót do artykułu
śnieżynka napisał:
a mi bardzo podoba się taka prawdziwa zima tak właśnie powinno być
no to idziemy na sanki i lepić bałwana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzina napisał:
jakubowice bardzo dobre rozwiązanie, jechalam przez nie i bylo bardzo ok, momentami wiecej sniegu i troche trzeba zwolnic ale maly ruch, nie ma tirów i da się dosc szyko smignąć do garbowa. Zobaczycie co jutro bedzie ida spore mrozy ;p a snieg spoko nie uruchamiają wyciągi czas na narty pozdro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki, właśnie moja siostra z chorym dzieckiem jedzie przez Jakubowice do Lublina. Trochę się uspokoiłam, a na Kraśnickich jak tam???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kochani, a jak droga z Lublina do Łęcznej, może ktoś wie, proszę napiszcie, z góry dziękuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
postawić na rogatce 2-ch magistrów z łopatami. Wasilessski i Myc to siła napędowa Lublina. Śnieg też pokonają .... po Bożym Ciele....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jana pawła korek żona czeka już 2 h
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zumi ty warszawska mendo… jestem w warszawie 13 km jechałem 2 godziny a teraz mosty zaczynają się blokować i wszystko stoi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakoś slabo kierują tym ruchem bo z lublina w stronę rzeszowa stoje juz dobra godzinę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kasia napisał:
Dzięki, właśnie moja siostra z chorym dzieckiem jedzie przez Jakubowice do Lublina. Trochę się uspokoiłam, a na Kraśnickich jak tam???
Al. Kraśnicka to tragedia! Na niewielkim wzniesieniu (miedzy Zana a Boh. Monte Cassino) staje każda ciężarówka i każdy trolejbus! Są wciągane na górę przez dźwig! Mogłam to obserwować przez godzinę, gdy czekałam po drugiej stronie na 151 (nie doczekałam się ) Światła wyłączone, ruchem kieruje policja...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktoś wie jak obecnie wygląda nałęczowska? jest juz przejezdna?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za to dzisiejsze zamieszanie na drogach to ktoś powinien dobrze beknąć,bo nic nie jest ważne tylko wybory. Wracając do tematu to może zaczną wypuszczać samochody z lublina w stronę krasnika ,bo policja sama powoduje zamieszanie i korki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a moj maz zalozyl lancuchy na kola i wszyscy zdziwieni ze sie nie slizga!!! przeciez juz wczoraj bylo wiadomo,ze bedzie sniezyca!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...