Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Policja rozbiła gangi napadające na przechodniów (wideo)

Utworzony przez ~janek63~, 2 grudnia 2008 r. o 10:55 Powrót do artykułu
CO to za pajace? To chyba cweluchyhyhy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
milka napisał:
do obiektywny - jeśli chodzi o poprawną polszczyznę to napisałeś byś wiedział - czyżbyś nie wiedział jak pisze się "wiedziałbyś"?. W całym artykule i komentarzach chyba nie o to chodzi, aby wytykać błędy ortograficzne
Niestety, nie masz racji! Partykuła "by" w trybie przypuszczającym jest ruchoma, tzn. można ją przenieść przed czasownik (widziałbyś - byś widział). Zanim wejdziesz na forum, poczytaj słowniki. Czepiam się ortografii i stylu, bo zalewa nas ortograficzna anarchia. Poza tym ważna jest treść, ale i forma także.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TAKIM PEDERASTOM POWINNO UCINAC SIĘ ŁAPY PRZY SAMYCH ŁOKCIACH I NOGI PRZY SAMEJ du***.DODATKOWO SPUSCIC WPIER*** TAK ABY WYLĄDOWALI NA OIOMIE NA PÓŁ ROKU TO MOŻE BY ZACZELI ROZRÓŻNIAC CO JEST DOBRE A CO ZŁE.GANGSTERKI SIĘ IM ZACHCIAŁO SZMATŁAWCOM.DOBRZE IM TAK.DLA MNIE TO ZWYKŁE ULICZNE POLEWARY I NIECH GNIJA W PIERDLU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obiektywny napisał:
Twoi nauczyciele rzeczywiście się nie wysilili, bo inaczej byś wiedział, jak pisze się słowo "szczegÓlny. Okazałeś się też całkowitym dyletantem obciążając całą winą szkołę. Zapomniałeś, że to rodzice przede wszystkim wychowują. Gdyby w rodzinach tych bandytów przestrzegano zasady "Nie kradnij", "Nie pożądaj rzeczy, która nie jest twoja", "Nie krzywdź drugiego człowieka" - na pewno chłopcy nie byliby dziś bandziorami i nie siedzieliby za kratkami. Szkoła - ubezwłasnowolniona skutecznie przez władze oświatowe i całe rzesze "obrońców" praw jednostki nie ma szans na to, by skutecznie wychować.
NIE chrzan Nauczycielku smótów! Nie Nawidze Was H....!
Ostatnio edytowany 2 grudnia 2008 r. o 22:01
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiem jak mozna być oburzonym, że na zdjęciach mają tylko zakryte oczy, albo ze podano pierwszą litere nazwiska? Musiał to pisac ktos znajomy tych brudasów albo rodzina. Ciekawe czy gdyby tą osobę, która pisała o tym napadli, to czy też by broniła ich 'godnosci' itp. Powinni być łatwi do ewentualnego rozpoznania, a jak jest smieciem, to niech kazdy wie jak taki delikwent się nazywa. Straszyli, bili, czy co tam jeszcze a teraz stawajmy w ich obronie.. brawo ;] ZERO szacunku dla takich chwastów. Brawo dla policji. Respect. oczywiste jest, że ludzie typu tych frajerów będą pisać hwdp, bo przecież im policja tylko życie utrudnia... Pozdrawiam,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hghh napisał:
NIE chrzan Nauczycielku smótów! Nie Nawidze Was H....!
Jesteś malutkim, bardzo malutkim zerem! I nikim innym już nie będziesz. Słowo "cham" i "prostak" pod twoim adresem byłoby komplementem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znam kilku tych chłopaków i gazety jak zawsze ładnie to wszystko wykoloryzowało!!!! 99% z tego co napisali to jedna wielka ściema i bzdura! ! ! Gangi hahaha to jest śmieszne !!! jak ktoś ma odrobine rozumu w głowie to niech nie wieży gazetom! ! ! bo to bajki ! ! !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oi napisał:
Szacun dla policji! Dobra robota
J*bac cie w morde jechany pederasto jak szanujesz policje!!! nie wiesz co piszesz kondonie dziurawy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hwdp napisał:
J*bac cie w morde jechany pederasto jak szanujesz policje!!! nie wiesz co piszesz kondonie dziurawy!!!
czyżby kolega z roboty? moze wierny "kibic" motoru? robi mi sie coś jak ide ulicą i widze tyle śmieci. Gdyby nie Policja normalni ludzie chyba nie wychodziliby z domów. Właśnie przez takich idiotów jak Ty.. może duża litera niektórych nie urazi PS ale ostry pocisk z twojej strony... dziaciaczku. do kogos kto pisał ze prasa kłamie, ze zna tych chłopakow... więc dlaczego na stronie policji jest niemal identyczny artykuł? dlaczego te cwele przyznawali się do winy? nie broń ich. szkoda ze pewnie dostaną zawiasy.... ehhhh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jebać konfidentów i policje bo to najgorsze szuje.... ku*** zamykają za niewinność i przez te niebieskie śmieci Dobre Chłopaki lecą do paki....... ch*** w pysk tum je***ym frajerom i psom...... Ci co myślą inaczej niż ja to jesteście tak jak policja i niech wam dusze wypali w piekle..... JEBAĆ POLICJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak ja nienawidze tej je***ej policji... przez te je***e mendy mój brejdak poszedł siedzieć jest na powyzszym zdjęciu.... i serdeczny ch*** w d*** wszystkim frajerom, konfidentom, prokuratórze, sędziom i obsranej policja..... Szacuneczek dla tego kto tak uważa..... elo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Młoda Gniewna nie wiem który to Twój brejdak na tym zdjęciu, ale pewne jest ze niewyjciowy on jest jakie masz pretensje do policji? ponieważ przymkneli kolejnego gościa z marginesu?? taka jest prawda, takich ludzi trzeba tępić ;] i nie broń go.. sprawdź czy Ci coś nie zginęło @Małolat "Dobre Chłopaki" teraz to pojechałeś po całości. Pewne jest, że myślę inaczej niż Ty, ale dyskutować mi się nie chce, bo domyślam się, że jestem takim samym chamem jak tamci ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Młoda Gniewna napisał:
jak ja nienawidze tej je***ej policji... przez te je***e mendy mój brejdak poszedł siedzieć jest na powyzszym zdjęciu.... i serdeczny ch*** w d*** wszystkim frajerom, konfidentom, prokuratórze, sędziom i obsranej policja..... Szacuneczek dla tego kto tak uważa..... elo
Puknij sie w leb idiotko:D mamusia z tatusiem tez kradli? kiedyś złodziei się tępiło, jak karaluchy, zaraza jedna;/powybijać. Milego dupcenia w pierdlu:D Módl się, żeby braciszek mógł na pupie usiąść przez najbliższe pare miesięcy;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hwdp napisał:
J*bac cie w morde jechany pederasto jak szanujesz policje!!! nie wiesz co piszesz kondonie dziurawy!!!
a ty wiesnioku wiesz chociaz co znaczy termin pederasta? jechany to jest twoj tata przez sasiada haha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
młoda gniewna i małolat to moze nawet ta sama osoba.. ale mniejsza o to ;] ciekawe co z tymi chamami się stanie... jak myślicie, co dostanie najmlodszy??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...