Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Lublin miastem hipokrytów. Plakaty z kobiecym wypiętym tyłkiem ozdobionym napisem ?Nie dla idiotów? reklamującym sklepy z telewizorami i pralkami nikogo nie bulwersują. Nie jest dobra artystyczna prowokacja i zdjęcie kobiecych pup z artystycznego komiksu. Gdyby to była Doda z Jolą Rutowicz to by się podobało! http://pokazywarka.pl/kszppn/
Ostatnio edytowany 29 września 2009 r. o 20:06
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Lublin miastem hipokrytów. Plakaty z kobiecym wypiętym tyłkiem ozdobionym napisem „Nie dla idiotów” reklamującym sklepy z telewizorami i pralkami nikogo nie bulwersują.
Idioci płacą sami za swoją reklamę. Kupuje u nich ten, co chce. Za wyskoki pseudoartystów płaci kasa miejska, czyli my - przymusowo, z naszych podatków. Idioci przedstawiają swoja reklamę na bilbordach, a pseudoartyści uzurpują sobie prawo do zanieczyszczania plugastwem centralnego placu w mieście. Miejsce pamięci narodowej nie jest przeznaczone do tego, żeby przedstawiać Polskę jako prostytutkę. Pamięć pomordowanych na Majdanku, w Katyniu i Wołyniu to nie jest temat do żartów. Jeszcze żyją osoby, które straciły tam najbliższych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla mnie to jest chore , gołe kobiety i to jest poszanowanie dla naszego rodaka Papieża Polaka , wstyd!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
dla mnie to jest chore , gołe kobiety i to jest poszanowanie dla naszego rodaka Papieża Polaka , wstyd!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nie każdy lubi onanizm przed figurami jp2. Pociąg do nagich pań jest bardziej naturalny. Poza tym - nie twoje - nie niszcz. Jak ci źle to się ukrzyżuj w ramach kontestacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiesz co piszesz "trzeźwy" nie masz poszanowania , mi nie chodzi o niszczenie , kto się zgodził na takie coś aby to okazać? Świat jest wolny niech to umieszczą w pomieszczeniach i udostępniają zainteresowanym , a nie publicznie to robią i to za nasza kase
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam wrażenie, że piszesz o klerze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzeźwy napisał:
Mam wrażenie, że piszesz o klerze.
A ja mam wrażenie, że masz nasrane między uszami, lewacka szmato.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te 'plakaty' to jawna drwina z naszego kraju, zgadzam się, że przedstawianie naszego kraju jako prostytutki to obelga i w dodatku dokonuje sie również za moje podatki, protestuję!!!Szkoda, że nie wszystkich to rusza:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam, o jaki onanizm przezd figurami JPII chodzi (?), ktoś ma niezdrowe fantazje, które powinien leczyć skoro dostrzega " onanizm przed figurami JPII" ! Poza tym nie każdy musi lubić Kośćiól Katolicki, ale nie oznacza to, że naszemu krajowi też musi się obrywać przez takich Polaków. Niestety żyjemy w czasch tolerancji wszystkiego oprócz chrześcijaństwa, a wiekszość jaśnieoświeconych mędrców, którzy wypowiadają się tak autotytatywnie nt Kościoła i kleru( czyli rzucając naczęściej obelgami) z katolicyzmem miała do czynienia jedynie na chrzcie, ale nie nie przeszkadza im to w wydawaniu sądów na podstawie zasłyszanych, najczęściej niemądrych opinii. Gratuluję poziomu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym kraju roi się od sprzedawczyków, zdajców i róznych odmóżdżonych 'pozytecznych idiotów'. Audycja w RM - Polska jest śmiertelnie zagrożona - prof. dr hab. Jerzy Robert Nowak ANTYPOLONIZM STOP!
Ostatnio edytowany 30 września 2009 r. o 21:36
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tiaa, z ustęsknieniem czekam na kolejnego zaborcę który nas wyzwoli od watykańczyków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...