Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Policja w klubie \"Tektura\". Szukali narkotyków

Utworzony przez bywalec, 29 listopada 2010 o 16:55 Powrót do artykułu
phehe takich bredni dawno nie czytałem. Policja fakt była, spisała JEDNĄ osobę przed Tekturą.....a następnie..... wywijali bączki radiowozem na parkingu, śnieg obudził w nich fantazje. CZY TO BYŁA PROFESJONALNA AKCJA POLICJI? Porządna gazeta, a takie brednie piszą!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
hmm nie widzialem mundurowych, może i dobrze że na nich nie trafiłem:P to dlatego tak wczesnie sie chyba skonczylo
0
no też nie kojarze,żebym mundurowych tam widziała
0
tak było dokładnie ale byli jeszcze raz lodoweczka, słyszałem ze mieli wezwanie od sasiadki/a i musieli sprawdzic. sprawdzili i pojechali a w srodku ich nie było. z tymi narkolami to troche przesada pewnie ktos pier***na ze tam musza byc narkotyki bo jest głosno czy cos w ten desen.hahah
0
na widok policji zjedli wszystko, a trzyma ich do dziś
0
jaka jest stawka za publikację zdjęcia w Dzienniku? chętnie wezmę swoją dolę za wykorzystanie mojego zdjęcia w tym artykule. pozdrawiam. Michał Wolny
0
michał napisał:
jaka jest stawka za publikację zdjęcia w Dzienniku? chętnie wezmę swoją dolę za wykorzystanie mojego zdjęcia w tym artykule. pozdrawiam. Michał Wolny
Więcej będzie kosztował przelew niż to zdjęcie
0
czyżby to takiej śmiałej dedukcji ich bystre, detektywistyczne umysły natchnęła nazwa imprezy - gandziejki?
0
Tektura? co to jest ta Tektura? Slams? Kultura nędzy? a może kultura śmieci?
0
tajpan napisał:
Tektura? co to jest ta Tektura? Slams? Kultura nędzy? a może kultura śmieci?
A co ty bujasz sie po 68 czekoladzie i fashion i smarujesz wazelina sie przed kazda impreza ;] hahaha wole taka tekture niz te wszystkie plastikowo-rózowe kluby gdzie pacjetki spadaja ze schodow najeb***e
0
pare gram napisał:
A co ty bujasz sie po 68 czekoladzie i fashion i smarujesz wazelina sie przed kazda impreza ;] hahaha wole taka tekture niz te wszystkie plastikowo-rózowe kluby gdzie pacjetki spadaja ze schodow najeb***e
o tak! chociaż jak dla mnie przyszło za dużo ludzi i troszkę ścisk był ale i tak było bardzo spoko. dawno nie byłam na tak udanej imprezie w tekturze.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: