Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Policja wygrała proces z rodziną zabitego motocyklisty

Utworzony przez czytelnik, 3 listopada 2009 r. o 14:13 Powrót do artykułu
JAK WIDAC, w Polsce , jak na calym swiecie, ZABAWA z POLICJA "W KOTKA i MYSZKE " MOZE KONCZYC sie TRAGICZNIE. O TYM TRAGICZNYM zdatrzeniu POWINNO SIE MOWIC w MEDIACH, w SZKLOLACH, na KURSAXCH na prawo jazdy. ZAWSZE UCIECZKA, OMIJANIE BLOKAD POLICYJNYCH postawionych aby zlapac przestepcow, prowadzi do UZYCIA BRONi i potencjalnego TRAFIENIA kierowcy, zabawiajacego sie ( czesto ze strachu , jak ma cos na sumieniu -brak prawa jazdy, jazda po narkotykach, po pijanemu, z trefnym towarem ,albo skardzionym pojazdem). MLODZI o TYM NIE WIEDZA !! BRAK EDUKACJI bedzie nie raz SKUTKOWAL TRAGICZNYMI ZDARZENIAMI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAK WIDAC, w Polsce , jak na calym swiecie, ZABAWA z POLICJA "W KOTKA i MYSZKE " MOZE KONCZYC sie TRAGICZNIE. O TYM TRAGICZNYM zdatrzeniu POWINNO SIE MOWIC w MEDIACH, w SZKLOLACH, na KURSAXCH na prawo jazdy. ZAWSZE UCIECZKA, OMIJANIE BLOKAD POLICYJNYCH postawionych aby zlapac przestepcow, prowadzi do UZYCIA BRONi i potencjalnego TRAFIENIA kierowcy, " ZABAWIAJACEGO "SIE ( czesto ze strachu , jak ma cos na sumieniu -brak prawa jazdy, jazda po narkotykach, po pijanemu, z trefnym towarem ,albo skardzionym pojazdem).Z POLICJA. MLODZI o TYM NIE WIEDZA !! BRAK EDUKACJI bedzie JESZCZE nie raz SKUTKOWAL TRAGICZNYMI ZDARZENIAMI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja czekam jak waszego syna zabiją bo spanikuje.Milicjant się filmów naoglądał rewolwerowiec z bożej łaski aż strach pomyśleć co dalej będzie państwo milicyjne ręka ręke myje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego panikować. Zatrzymałem się, miałem 2 promile, zabrali mi prawo jazdy, zdałem powtórny egzamin i jakoś zyję. I powiem tak; byłbym deb***em prowokując policję do strzelania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu nie chodzi o to czyj to syn. Wiadomo, że dla rodziny jest to tragedia ogromna. Ale bądźmy szczerzy...Kto o zdrowych zmysłach omija blokadę policyjną i ucieka? No kto? Robiąc coś takiego spodziewajmy się właśnie kulki w plecy. O czym ta dyskusja wogóle. Ps. znałem chłopaka. Mieszkam w okolicach. Jest to tragedia, ale za czyny swoje trzeba brać odpowiedzialność. Pozdrawiam i kondolencje dla rodziny mimo, że to już kilka lat minęło..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gówniażeria naogląda się filmów i potem chce rżnąć cwaniaka uciekając przed policją. Zycie to nie film, trzeba brać poważnie.A rodzice powinni skutecznie przestrzegać swoich synów.On myśli że jak głowa schowana w kasku to jest anonimowy i niewidzialny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze. Nieztrzymanie się do kontroli powinno być równoznaczne ze zgodą na zatrzymanie siłowe niezleznie od efektów końcowych. Życia temu idiocie nic nie zwróci, ale jednego mniej, bo nie wiem jak inaczej nazwać kogoś kto nie zatrzymuje sie do kontroli drogowej i ucieka narażając na utrate zdrowia i życia innych obywateli tego chorego kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
a ja czekam jak waszego syna zabiją bo spanikuje.Milicjant się filmów naoglądał rewolwerowiec z bożej łaski aż strach pomyśleć co dalej będzie państwo milicyjne ręka ręke myje
Moje dzieci nie jeżdżą bez uprawnień i nie uciekają przed policją. Równie dobrze policjant powinien wytoczyc tej rodzinie proces że ich syn naraził go i innych ludzi na utrate zdrowia i życia. Policja powinna strzelać wlasnie do takich idiotów !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
No i takie to u nas prawo, Policjant morduje mlodego czlowieka, nie ma przeszkolenia na uzywanie broni i nie jest pociagany do odpowiedzialnnosci, co gorsze obowiazkiem policji bylo przeszkolenie tego mordercy, jesli tego nie zrobila to winna jest zaniedban i morderstwa powinna poniesc za to konsekwencje i wyplacic wielkie odszkodowanie.
Policja nie mogła przeszkolić mordercy bo: po pierwsze kierowców szkolą szkoły nauki jazdy, po drugie nie chciał być przeszkolony bo do takiej szkoły sie nie zgłosił, po trzecie nie był mordercą bo w porę został unieszkodliwiony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niewątpliwa tragedia zarówno dla rodziny, jak i tez dla funkcjonariusza, który wykonywał czynności związane ze służba. Widzimy ból rodziców i temu się nie dziwimy, ale wielu nie chce dostrzec bólu człowieka przyczyniającego się do niepotrzebnej śmierci. Oczywiście popieram stanowisko wymiaru sprawiedliwości, bo każda inna decyzja byłaby daniem zielonego światła rożnym przestępcom ignorującym nakazy stróżów porządku publicznego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszystkim świniom chlewnym co biją brawa mordercy, szczerze przesyłam wielkiego ch..a do d..y! życzę wielu przygód z niewyszkoloną psiarnią wam i waszym rodzinom z chlewów. Składam kondolencje na ręce Rodziny Zamordowanego. ps. Nie poddawajcie się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze zrobił brawo dla policji patolologie trzeba eliminować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ty szuvax to chyba jestes z rodziny bo jestes taki sam jak oni...jak mozna zarabiac na synu ktory zrobil wielki blad...i zginal przez wlasna glupote...brawo dla policji...nastepnym razem zastanowia sie chlopaczki zanim beda chcieli uciekac....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po pierwsze on nie był motocyklista ponieważ motocyklista ma przynajmniej prawko kat.A jak się jeździ bez prawka to trzeba być niespełna rozumu po drugie jak ktoś nie zatrzymuje się do kontroli i ucieka pomimo strzałów to trzeba się chyba cofnąć w rozwoju przez takich zwykli ludzie jezdzacy normalnie motorem traktowani sa jak dawcy i ludzie bez wyobrazi a tak naprawde wiekszosc to normalni ludzie ale przeciez u nas to tylko same stereotypy sa i przez takich ludzi jest co raz mniejszy szacunek do policji o ile wogole jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytelnik napisał:
.... bo polskie prawo sprzyja tylko władzy, kur..m, i złodziejom.... - a szary kowalski zawsze dostanie po tyłku.. naprawdę żal patrzeć co sie dzieje w tym państwie..... swoja drogą wyrazy wspołczucia dla rodziny..
Dołączam się do wyrazów współczucia, ale szary kowalski nie szaleje motorem bez prawka i nie kozaczy uciekając przed policją. W tym przypadku i ja i ty nie złożyliśmy się na 800 000 kasy która by była wypłacona za śmiertelną w skutach głupotę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I BARDZO DOBRZE !!!!!!!!!!!! PO RAZ PIERWSZY MUSZE POCHWALIĆ ŻE NACIĄGACZOM SIĘ NIE UDAŁO TYM RAZEM ))))))))))))))))))))))))))))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak wiecie często krytykuję policję drogową za wybiórcze stosowanie prawa, ale tym razem mogę tylko bić brawo policji i panu policjantowi który zachował sie dokładnie tak jak powienien !!! Oby więcej takich policjantów którzy nie boją sie użyc broni w razie potrzeby !! Gówniaż nie zatrzymał się do kontroli podczas blokady drogi - w takim razie MUSIAŁ spodziewać się, że policja użyje broni. Musiał liczyc sie z tym, że w jego kierunku oddane zostana strzały. Nie wiem czego ojciec rodziny coś chrzani w TV o strzałach w plecy, a gdzie mieli strzelac skoro ich syn uciakał jak pospolity bandyta ??!! Ojciec tego chłopaka zapomniał tylko dodać w jakich okolicznosciach padły strzały !!! Zapomniał dodac, że policjant nie strzelał do Bogu ducha winnego chłopaka. Strzelał do potencjalnego przestepcy który podczas blokady drogi nie zatrzymał się do kontroli i próbował potrącić policjanta !!! Czy to mało, aby oddać strzał ??? Ja uważam, że aż nadto. Takze popieram zachowaie policjanta, bo zachował się w idealny sposób. A ze zastrzelił? No cóż nie on złamal prawo. Prawo złamał ten chłopak i musiał sie liczyć z wszelkimi konsekwencjami złamania tego prawa !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szuvax napisał:
wszystkim świniom chlewnym co biją brawa mordercy, szczerze przesyłam wielkiego ch..a do d..y! życzę wielu przygód z niewyszkoloną psiarnią wam i waszym rodzinom z chlewów. Składam kondolencje na ręce Rodziny Zamordowanego. ps. Nie poddawajcie się.
Nie napinaj się bo już 3 pampers dziś ci będą zmieniać i znów dadzą ci te leki po których tak paskudnie się czujesz.... Do kondolencji się dołączam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAK MOŻNA CHCIEĆ ZAROBIĆ NA ŚMIERCI SYNA??????????? WINA RODZICÓW, ŻE SYNA NIE UMIELI WYCHOWAĆ!!!! BRAWO PSIARNIA!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie popadajmy jak nieliczny w tym temacie, ktorzy na szczescie tym razem sa w mniejszosci w jakies chore sytuacje. Policja jest po to zeby przestrzegac prawa i je egzekwowac od osob ktore to prawo lamia. Nie po to Policjant nosi pistolet zeby byl ciezszy 1,5 kg tylko po to zeby w takich przypadkach jak ten uzyc broni i uzyc jej skutecznie. Chore dla mnie w tej sytuacji jest tylko to (na szczescie teraz sie juz to zmienilo a jak nie to niedlugo sie zmieni) ze Policjant musi najpierw oddac strzal ostrzegawczy w powietrze. Chore i nie zrozumiale! Oddawac strzal w powietrze i w tym czasie dac sie przejechac motocyklem przez jakiegos gowniarza ktory mial narobione w glowie gorzej niz w szambie i myslal ze jest Bogiem na tym ziemskim padole. Takie zdarzenia powinny byc omawiane na kursach na prawo jazdy i w szkolach. Moze podobne cwaniaczki przy sytuacji gdzie beda wzywani do zatrzymania, posluchaja. Za dlugo juz w tym kraju rzadza bandyci i posplici przestepcy. Koniec tolerowania tych zwierzecych odruchow i zachowan!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...