Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Policja zmieniła teren poszukiwań Marka Wojciechowskiego

Utworzony przez to-nie-ja, 26 marca 2009 r. o 16:49 Powrót do artykułu
Podobno go znaleźli. Jeden z internautów napisał na forum Kuriera: "znaleziono go po balkonem na LSMie,nie żyje"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to prawda???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To niestety jest prawda, polcja narazie nie informuje ze względu na dobro śledztwa :-( [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widocznie kiepsko utrzymuje w tajemnicy skoro ty to wiesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja słyszałam że znaleźli ciało za AOS'em, podobno dzisiaj było tam pełno policji... ale tyle już wersji krąży po Lublinie że już nie wiadomo co jest prawdą a co nie. nie znałam tego chłopaka ale wciąż mam nadzieję że odnajdzie się żywy. nie wierzę w plotki dopóki policja nie poda oficjalnego komunikatu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na pewno nie znaleźli ciała.napisaliby.w końcu tak wiele osób go szuka, ze to bardzo istotne jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tak ogólnie nie powinni szukać tylko w Lublinie.okolice Lublina, zalew, przecież ktoś musiał go wywieźć.po Lublinie chodzi dużo osób.dawno ktos natknąłby się na ciało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja też mam nadzieję, że go znajdą... jego rodzicie uczyli mnie w podstawówce, teraz mieszkam około 400 kilometrów stamtąd i dowiedziałem się o tym od kolegi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policja dementuje wiadomości o znalezieniu zwłok, czyli jeszcze nic nie wiadomo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tak ogólnie nie powinni szukać tylko w Lublinie.okolice Lublina, zalew, przecież ktoś musiał go wywieźć.po Lublinie chodzi dużo osób.dawno ktos natknąłby się na ciało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jejuuuu... ja nie wiem kto puszcza takie plotki? Przeciez takimi niepotwierdzonymi informacjami mozna tylko skrzywdzic rodzine ! I ze jeszcze w radio takie niesprawdzone informacje podaja.... zgroza i wstyd! Pierwsze slowo nalezy do policji, a dalej to juz niech kazdy sobie spekuluje jak chce, ale niech to dla siebie zachowa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwne że dopiero teraz "wpadli na pomysł" przeszukania wąwozu. Już wcześniej nawet pisałam, że należy przeszukać wąwóz... Troche takie głupki :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Jejuuuu... ja nie wiem kto puszcza takie plotki? Przeciez takimi niepotwierdzonymi informacjami mozna tylko skrzywdzic rodzine ! I ze jeszcze w radio takie niesprawdzone informacje podaja.... zgroza i wstyd! Pierwsze slowo nalezy do policji, a dalej to juz niech kazdy sobie spekuluje jak chce, ale niech to dla siebie zachowa...
Chyba nikt już nie wierzy w to, że chłopak żyje? Teraz jest najwazniejsze aby go odnaleźć i ustalić co się stało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ffff napisał:
Dziwne że dopiero teraz "wpadli na pomysł" przeszukania wąwozu. Już wcześniej nawet pisałam, że należy przeszukać wąwóz... Troche takie głupki :/
Osób zaginionych poszukuje się wg ustalonego schematu, więc nikt tutaj nie jest głupkiem. Gdyby każdy zaczął po swojemu szukać to tu to tam nic by z tego nie wyszło. Policja wie co robić, jak działać i nikt nie musi im tego mówić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Osób zaginionych poszukuje się wg ustalonego schematu, więc nikt tutaj nie jest głupkiem. Gdyby każdy zaczął po swojemu szukać to tu to tam nic by z tego nie wyszło. Policja wie co robić, jak działać i nikt nie musi im tego mówić.
powinni przeszukac zalew.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja napisał:
powinni przeszukac zalew.
Tez tak mysle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosssc napisał:
Tez tak mysle
I stary las.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam przypadek z że jeden młody chłopak zaginął, był poszukiwany 2 miesiące i okazało się ze był wywieziony do obozu pracy. Takie rzeczy tez sie zdarzają ale przynajmniej wracają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tysiace ludzi siedzi przed komputerami i czyta wiadomosci, sledzi cala sytuacje.. juz nie pamietam kiedy ostatnio w naszych okolicach zdarzyl sie taki dramat, ktory wszystkich poruszyl tak bardzo... niech to sie juz zakonczy! Szczesliwie zakonczy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a dziwi Cię że tyle osób przejęło się tym zdarzeniem? przecież jest studentem, jednym z nas, młodym, podobno bardzo mądrym chłopakiem. przed nim całe życie. każdy ma nadzieję że wszystko skończy się dobrze. pamiętam jak w czwartek tydzień temu pierwszy raz jedna dziewczyna spytała mnie czy przypadkiem nie byłam wtedy w archiwum, czy go nie widziałam. cały Lublin go szuka. nawet w moim rodzinnym Świdniku wiszą na słupach i przystankach plakaty. mam nadzieję że wszystko się dobrze skończy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...