Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Policjanci skazani za pobicie w komendzie w Lublinie

Utworzony przez Polak Mały, 28 lipca 2011 r. o 07:52 Powrót do artykułu
No cóż byłem kilkanaście razy przesłuchiwany w sprawach z mojego powództwa - za każdym razem to samo, mimo dostarczenia dowodów (dokumenty urzędowe) sprawy umarzane. Powinien w końcu ktoś się wziąć za tą instytucję - prócz jednego sukcesu kwartalnie (gloryfikowanego w mediach) - reszta działalności tej instytucji polega na umarzaniu postępowań, polowaniu na czarownice - z suszarką zza krzaków, siedzenie wieczorem w radiowozie, realizowaniu budżetu pod koniec miesiąca. Mimo kilku kolegów w policji - mam o tej instytucji jednak złe zdanie. Niekiedy rzeczywiście można pomyśleć, że bandziorom pałowanie by się należało.... ale jednak prawo jest prawem - tylko tyle, że nikt go nie egzekwuje (prokurator umarza, sądy skazują na śmiesznie niskie kary) to powoduje, że światek przestępczy nie czuje obawy przed wymiarem sprawiedliwości. Dodatkowe działanie taki działanie 'czarnych owieczek'w policji lub nicnierobienie dodatkowo obniża autorytet... Ktoś powinien wyprostować ten system (nie)sprawiedliwości, poczynając od policji przez prokuraturę na sądach kończąc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...a teraz pogłaskajmy pijaków po główce, odstawmy ich spowrotem pod sklep i dajmy w łapki po flaszeczce. Znając pijących pod sklepem "to pisz pan mandat" brzmiało inaczej a siniaki pochodzą z utarczek pomiędzy kompanami...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teraz powinno być oko za oko, ząb za ząb - ciekawe co byłoby jakby ktoś obił i skopał im ryje??? może nauczyliby się kultury i przestrzegania prawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby pili kulturalnie w domu albo w lokalu to nic by im nie było. Zrobili sobie zabawę na ulicy to dostali wpier***. Ja dołożyłbym od siebie parę razów,żeby zmądrzeli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to tylko uświadcza menlstwo i patologie do tego że mogą sobie robić na ulicach co chcą i jeszcze państwo im na to przyklaśnie i da zasiłki. tylko czekać na narzekania że klatki obsikane, że nie ma jak przejść wieczorem ulicą itp i nie dziwi mnie że policja nie działa tak jak powinna skoro przegrywa z każdym pijusem i jest wystawiona na pośmiewisko przez sądy. A, i artykuł też profesjonalista pisał nie ma co.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja uważam, że Jak nie ma konkretnych faktów to nie ma co komentować. Fakt, że picie pod sklepem jest już wykroczeniem (czy tam przestępstwem, nie wiem) ale Policja też często nadużywa władzy. A jak teraz grozi Im utrata pracy to się będą bronić ile się tylko da. Zwłaszcza, że zawieszony nie pracuje, a wciąż otrzymuje wypłatę (50 czy 80%).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a to mi się nie podoba !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
należy te śmiecie przeprosić, dać odszkodowanie, rentę 2 tys. miesięcznie i będzie prawo i sprawiedliwie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale jajca, niewinnych chlopaczkow dopadl policja i skatowala........... hahhahah smiech na sali. i jeszcze ten tekst, pisz pan mandat. ludzie w co ten sedzia uwierzyl?? jeszcze niech im po piwie postawi, bo chlopaki moze zdenerwowani
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WKOŃCU SKUR**** SIE DOCZEKALI! Jestem za, bo może ruszy sie coś w sprawach takiej jak ta. Takich ludzi nie powinni przyjmować do policji, brawo Sąd !!!!!!!! nareszcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego policjanci nie są pobici? Chyba jasne kto kogo bił. Nauczyli się za komuny, niestety teraz za takie czyny muszą zapłacić. Nieważne kto to był, bić ich nie wolno choćby niewiadomo co mówili. Brawo wymiar sprawiedliwości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wolałabym, aby odwaga policjantów objawiała się tam gdzie powinna. Jeśli uważali, że sam mandat nie wystarczy i koniecznie muszą zabrać podchmielonych młodzieńców do komisariatu, należało potraktować ich zgodnie z prawem. Zaiste ogromnym aktem odwagi było skucie zatrzymanych i zrobienie sobie z nich worków treningowych, szczególnie gdy odwagi dodawał kolega po fachu. Wszak "w kupie siła". I dziwić się, że społeczne zaufanie do "stróżów prawa" spada. A ja oczekuję wreszcie sukcesu w złapaniu podpalaczy samochodów oraz skutecznej interwencji tam, gdzie podchmielone bandy wulgarnych wyrostków stanowią zagrożenie dla zwykłych mieszkańców - na ulicach i osiedlach. I nie tak, że policja poprawia sobie statystyki spisując siedzących na ławce kilku śmiejących się zbyt głośno chłoptasiów, a nieopodal pijana horda zaczepia ludzi i jest przez spisujący patrol niewykrywalna. Oczywiście wszystko zgodnie z prawem i skutecznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda policjantów. Prawidłowo zareagowali, zabrali ścierwo z ulicy. Jak w tym kraju ma być dobrze, skoro pijak ma większe prawo niż policjant?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To, że pili piwo pod sklepem to znaczy, ze pijacy?? Ha śmiech na sali jak czytam te niektóre załosne komentarze. Do roboty sie weźta a nie bzdury wypisujecie. A co do policjii to niestety takie mają działania jak za komuny i bardzo dobrze ze dwóch już będzie mniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze tym nasterydowanym psom szkoda tylko ze nie poszli siedziec przynajmniej niektorzy z wiezniow by mieli uciech sto z pieskami...w tym momencie bym dal order usmiechu sedziemu co dal ten wyrok na te bezpanskie psy...uspic ku....wy i czesc...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oreo napisał:
To, że pili piwo pod sklepem to znaczy, ze pijacy?? Ha śmiech na sali jak czytam te niektóre załosne komentarze. Do roboty sie weźta a nie bzdury wypisujecie. A co do policjii to niestety takie mają działania jak za komuny i bardzo dobrze ze dwóch już będzie mniej.
Sorry, ale nikt normalny nie stoi pod sklepem i nie pije piwa. No, chyba, że oranżadę...ale oni oranżady nie pili ;-) Piwo kupuje się i pije w domu przed telewizorem :-D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to w Katolandzie, żule narozrabiali a winna policja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
złapali dwóch pijaczków i się wyżyli ale do śmieci z grygowej nie mają takiej odwagi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
picie piwa pod sklepem mogę zrozumieć ale po kiego kłaść sie na ulicy i robić fotki to już nie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...