Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Policjanci szukają zaginionych nastolatek z Lublina

Utworzony przez Gość, 27 sierpnia 2013 o 11:59 Powrót do artykułu
"Policjanci poszukują dwóch zaginionych nastolatek: 15-letniej Dominiki Sawickiej i 13-letniej Dorota Łakoma." - dlaczego w DW pracują pseudodziennikarze? Ktoś to czyta?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ile błędów w artykule!!!
0
i to jest efekt bezstresowego wychowywania.
0
"Policjanci poszukują dwóch zaginionych nastolatek: 15-letniej Dominiki Sawickiej i 13-letniej Dorota Łakoma." - dlaczego w DW pracują pseudodziennikarze? Ktoś to czyta?
  Kolego, że tak zacytuję z grubsza klasyka: "Nie nazywajmy szamba perfumerią".   W tym kontekście nie stawiaj DW zbyt wysokich wymagań. Klikaj w artykuły i oglądaj reklamy, jeżeli jeszcze nie zainstalowałeś AdBlocka.   A tak miedzy nami - za psie pieniądze to pewnie i Tobie by się nie chciało robić porządnej korekty.
0
a po co szukaja skoro uciekły???????????
0
Na fejsie siedzi zaginiona Dominika dodaje "zabawa w smieszne słowa" wiec po adresie fizycznym można  zlokalizować w jakim miejscu sie znajdują.
0
akurat ten spam na facebooku to chyba sam sie dodaje...
0
A po co to cos szukac ... szkoda kasy podatnikow ... cholerne pokolenie przyglupow ... zagonic do roboty to cos to przejdzie im ochota na glupie zabawy...
0
Ja je widziałem na Woodstock  na 100 procent to te same a wcześniej na tym jak to się nazywa... róbta co chceta.
0
0soby, które mają informację o miejscu pobytu nastolatek powinny zgłosić się do najbliższej jednostki Policji lub dzwonić pod nr 81 535 56 93 oraz 112/997.   mOŻE MI KTOŚ POWIEDZIEĆ JAK WYBRAĆ TEN OSTATNI NUMER NA KLAWIATURZE. 112/997?    
0
Dupy zgłodnieja, zmarzną to wróca jak potulne baranki
0
Phi...ja takze uciekalam z domu bedac w wieku dziewczyn. Po powrocie ojciec wymierzal kare i nikt o tym nie rozpisywal sie na zadnych forach. Co prawda minelo juz z gora trzydziesci lat, ale obyczaje nie zmienily sie. Oczywiscie poczucie bezpieczenstwa bylo zdecydowanie wieksze. Ryzyko padniecia ofiara zboczencow (chyba) tez nieporownywalnie mniejsze... Wroca, wroca....
0
Ludzie opanujcie sie z tymi komentarzami !. Czy rozumiecie, co czuja ich rodziny??  Gówniary znajda się, ale rodzice umierają ze strachu. !
0
DZIEWCZYNY CAŁE I ZDROWE WRÓCIŁY DO DOMU. SĄ BEZPIECZNE.
0
a ja je widziałam na 100% we wtorek  
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: