Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Same spasniete grubasy nadaja sie do walk...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
I tak staliśmy się świadkami narodzin ORMO-bis.
0
Krzywdy sobie jedni i drudzy nie zrobili?
0
Piękna sala gimnastyczna na miarę Komendy Wojewódzkiej
0
Strach się bać... Policjanci muszą uczyć strażników miejskich posługiwania się pałką... To ci strażnicy tego nie potrafią? To do czego oni się nadają, jeżeli nie znają podstaw samoobrony i interwencji?! Pełna załamka... To oznacza, że taki strażnik miejski może nam... jedynie mandat wypisać, o ile nas dogoni
0
ten PO LEWEJ, to chyba może zaatakowć tylko brzuchem....
0
Ha ha, Gazeta Lublin 16.05.06: ""WIADOMOŚCI: Złodziejski atak na Japończyków LUBLIN PRZEZ PÓŁ GODZINY NIE MOGLI SIĘ DODZWONIĆ DO POLICJI Banda wyrostków zaatakowała na Starym Mieście wycieczkę z Japonii. Jeden z turystów stracił aparat fotograficzny wart 1000 euro. Zanim przyjechał policyjny patrol, minęło pół godziny. – Turyści byli przerażeni zuchwałością bandziorów i zdziwieni organizacją naszych służb. Najpierw nie mogliśmy w ogóle dodzwonić się na policję. Kiedy próbowałam szukać pomocy w Straży Miejskiej, usłyszałam, że jest tylko jeden patrol, który nie może przyjechać, bo ratuje gdzieś zaplątanego koziołka. Było mi bardzo wstyd – opowiada przewodniczka, która oprowadzała cudzoziemców po mieście" No to się nauczyli już odplątywać koziołki. Teraz będą uczyć się jak machać pałką.
0
ten turos to ma pałkę niewyżytą - żony kolegom podbiera i tu jeszcze wali. Pozdrawiam wszystkich rogaczy - uważajcie na czapki.....
0
Czy COŚ wisi w powietrzu,komucho-konfidenci szykują się do gorącej wiosny ???
0
jam jest gruby i wszystko wiem
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: