Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
O piwo, że Dacie do wakacji ulegną naturalnej degradacji??
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Cieszę się że jednostki na wzór wojskowych noszących znamiona organizacji przestępczej będą tępiły terrorystów za kółkiem. U sowy nie można nagrywać ale gdzie indziej... Jak to mówią sieka w bani...
0
Nie ma problemu. Laweta też jest ;-)
0
  One już są zdegradowane...
0
Dostają Policjanci i Księża, jedni trzymają za mordę i zniewalają naród a ci ostatni mącą w głowach naiwnych ludzi przedkładając anachroniczną ideologię nad pragmatyzm.
0
Szkoda, że nie produkują już poldków, dla naszej Policji byłyby jak znalazł. Tak po 200 tys. zł za sztukę - przynajmniej pieniądz pozostałby w kraju.
0
Tak sobie myślę... nigdy nie widziałem żeby np. w jakimś biurze, odbyło się uroczyste przekazanie długopisów sekretarkom, albo na budowie święcenie betoniarek......... to jakaś paranoja.
0
Wpierw radio a pozniej wozy,moze odwrotnie, a moze jeszcze jednoczesnie? Dawniej mieli rowey, dzisiaj juz zaprzeg.
0
A miałeś kontakt z nową dacia?czy cie nie stać .to nie mercedes ze rdza juz w salonie .
0
Apolityczna policja i czarne !! Kiedy ten cyrk się skończy? Mamy XXI wiek!!!! Europa - podobno !!
0
W normalnym kraju o takiej oczywistej sprawie jak przekazywanie nowych samochodów nawet się nie wspomina - przecież to norma, ale w ciemnej Polsce trzeba z tego zrobić festival.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: