Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Policjanci wysłali anonim na szefa

Utworzony przez ja, 11 listopada 2008 r. o 18:12 Powrót do artykułu
W tym komisariacie pracują policjanci czy przedszkolacy? Nie to są chyba ludzie przeuczeni o urażonych ambicjach. Niech sobie założą prywatną instytucje i dobierają współpracowników wtedy nie będą mieli panów nad sobą. O ile pamiętam jaki.ś czas temu słali anonimy na poprzedniego komendanta, bo im się nie podobał. Ku uwadze Komendanta Wojewódzkiego - rozgoni tą chołote nieudaczników z komis. IV i zatrudnic ludzi kompetentnych, bo następny komendant będzie zły dyżurny też itd. Jask nie zwolnic to przykręcic śrube, żeby wiedzieli że oni służa a nie pracują i że z poleceniami przełożonych nie dyskutuje się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak już wcześniej zauważyłem - alternatywy 4
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że trochę dyscypliny tym ludziom by się przydało. Przeciez to nie do pomyślenia by funkcjonariusze jednostki w pewnym sensie zmilitaryzowanej i o strukturze hierarchicznej dyskutowali ze swoimi szefami. Chyba im sie w głowie przewróciło, trzeba pokazać, że rzadzi się twardą ręką. Oni prawdopodobnie mają za dużo czasu by dyskutować i myśleć o intrygach niż o rzetelnej robocie. Czy mając to na względzie mieszkańcy LSM będą się czuć bezpiecznie. Panie komendancie rozgonić to towarzystwo na cztery wiatry lub mocno przykręcic im śrubę. Jesli im teraz popuścicie niedługo będą strajkować!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jerry napisał:
Myślę, że trochę dyscypliny tym ludziom by się przydało. Przeciez to nie do pomyślenia by funkcjonariusze jednostki w pewnym sensie zmilitaryzowanej i o strukturze hierarchicznej dyskutowali ze swoimi szefami. Chyba im sie w głowie przewróciło, trzeba pokazać, że rzadzi się twardą ręką. Oni prawdopodobnie mają za dużo czasu by dyskutować i myśleć o intrygach niż o rzetelnej robocie. Czy mając to na względzie mieszkańcy LSM będą się czuć bezpiecznie. Panie komendancie rozgonić to towarzystwo na cztery wiatry lub mocno przykręcic im śrubę. Jesli im teraz popuścicie niedługo będą strajkować!!!
baranie policja nie moze strajkować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jerry ciekawe co będziesz mówił jak będą Cię napierdzielać na LSM w ryj młodociani a policjanci uratują Ci skórę pewnie powiesz że to ich obowiązek a rządy twardej ręki niejeden antybohater już wprowadzał i długo nie porządził Popracuj pod taką twardą i durna ręką a wtedy możemy podyskutować Policjanci to zwykli ludzie nadstawiający za nędzne wypłaty własne zdrowie i życie Potrafisz się tak poświęcić ? Pewnie nie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...