Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Policjanci z dobrym nosem. Wyczuli marihuanę (wideo)

Utworzony przez obiektywny, 4 lutego 2010 r. o 12:59 Powrót do artykułu
Teraz 99% gimnazjalnego scierwa 'jp' marszczy pod stolem na widok drugiego zdjecia. Tak, tak, dalej wmawiajcie sobie ze to tylko trawka i to nie szkodzi. Przekonacie sie, ale wtedy bedzie juz za pozno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co policyjni podludzie , wagi nie można mieć w domu, ja używam jej do porcjowania odżywek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A skąd milicjanci wiedzieli jak pachnie marihuana? Ja np. nie wiem... Apeluję o dokładne prześledzenie losu tego woreczka po jego konfiskacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trawa nie szkodzi, to jak z alkocholem... nie kazdy moze ja jarac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAk waga elektroniczna do od razu musi być do odmierzania porcji? Ja mam zwykła wagę kuchenną, elektroniczną, z dokładnością do 0,1g. Czy to znaczy, że ona służy do ważenia marihuany? Po za tym stanowczo protestuję, nazywania marihuany narkotykiem, choć w polskim prawie występuje ona jako narkotyk... Według mnie to zwykła używka - takie mocniejsze papierosy. Taka różnica jak między piwem a wódką. Pamiętam, swego czasu można było kupić w PEWEXIE papierosy z domieszką opium.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja jestem po udarze mózgu i dzięki marihuanie mój stan się tak polepszył że już nie potrzebuję wózka, przed paleniem lekarze nie dawali mi szans na lepsze jutro, pale już 3 lata i nawet byście nie powiedzieli że mi coś dolega, spastyka zmalała o 90%, chodzę juz normalnie, czerpie radość z życia , mj wyleczyła mnie z depresji... mam prace w banku , używam mj przynajmniej 1 w tyg gdy spastyka daje znać , mj nie zabija a działa leczniczo na choroby neurologiczne i psychiczne ... wiecej na www.KONOPIALECZY.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od kiedy ze 154 gram można zrobić 300 porcji? To jakieś nieuczciwe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczepko: Ze skruchą idioto!!! ku*** na pewno ci gliniarze se to zjarali...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...