Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ciekawe ile chłopaki w transporcie odsypali :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda materiału
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko jedna myśl nasuwa mi się po przeczytaniu tego artykułu.... Zalegalizować marihualnę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdjęcie rodem z z filmu kryminalnego :D 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na drugim zdjęciu to ewidentnie marihuana. Ten brak meszka i kształ liści... brakuje jeszcze biedronki... <_<
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejna świetna akcja policjantów! Znów uratowali życie milionów ludzie - nie no błagam -.-. Nie mają czym się zajmować?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@terefere TAK! uratowali wielu młodym ludziom uratowali życie. Ty najwidoczniej nie pojmujesz tego ile zła wyrządza ta substancja. Mało jeszcze widziałeś ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe ile chłopaki w transporcie odsypali :D
ujarali się tak jak ja czytając to co piszesz. "hahaha" ale zabawne :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko jedna myśl nasuwa mi się po przeczytaniu tego artykułu.... Zalegalizować marihualnę!
a mnie jeszcze jedna ; wystrzelać ćpunów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie dlatego tak dlugo trwaly czynnosci bo sledczy co jakis czasy skreta cmili :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na bank ktos ich sprzedal.... ;/;/ szkoda chłopaków wjebali sie na muke ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uratowali życie ?? od kiedy trawa zabija ??  przez alkochol jest wiecej problemów niz  przez trawe jak kazdy by jarał to by był pokój na swiecie :))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo dla polskie policji tempic takich ludzi bo czym więcej ich będzie tym więcel ludzi bedzie sięgało ok nie wycofamy tego w 100 procentach ale zawesze ten milion ludzi uchronimy brawo chłopaka byle dalej tak i powodzenia .....ps w awganie na misji wykwałem podobne działania i wiem ze to nie bezpieczne wiec wszystko z pełnym bezpieczenstwem prawo jeszcze raz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@terefere TAK! uratowali wielu młodym ludziom uratowali życie. Ty najwidoczniej nie pojmujesz tego ile zła wyrządza ta substancja. Mało jeszcze widziałeś ....
Zapal sobie kirk bo coś się spinasz strasznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo dla polskie policji tempic takich ludzi bo czym więcej ich będzie tym więcel ludzi bedzie sięgało ok nie wycofamy tego w 100 procentach ale zawesze ten milion ludzi uchronimy brawo chłopaka byle dalej tak i powodzenia .....ps w awganie na misji wykwałem podobne działania i wiem ze to nie bezpieczne wiec wszystko z pełnym bezpieczenstwem prawo jeszcze raz
Chłopie tyle w afganie sie nasiedziałeś że już po polsku pisać nie umiesz. Albo za dużo tego afgańskiego haszu sie najarałeś. A chłopaki w Afganistanie nie mają co robić tylko szukać chodowli maryśki. Puknij się w głowę kolego, jestem porucznikiem wojska polskiego i na misji w afganie byłem nie raz i wiem że piszesz bzdury. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widze ze wy kurwa wszyscy macie pojecie o trawie haha gamonie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Psy j....e s........y niewolnicy babilonu karac tych co po alkoholu demoluja mienie a zostawic tych co wola ubakac sie w spokoju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dumny z bezsensownych instytucji urzedow itp... Za pare lat zważcie ponownie ten towar z magazynu śledczego. Ciekawe czy tam jeszcze będzie lub czy jego waga sie nie zmniejszyla.. Heh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dumny z bezsensownych instytucji urzedow itp... Za pare lat zważcie ponownie ten towar z magazynu śledczego. Ciekawe czy tam jeszcze będzie lub czy jego waga sie nie zmniejszyla.. Heh
Trafi na ulicę,oczywiście z POdw€jną przebitką,komendant musi zarobić i żołnierze też.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIEwiele to zmienia. Policja chwalona za wykrywalnosć hehe dobre sobie. czy zastanawiacie sie czemu nie chcą legalizacji? przecież produkcja nielegalna jest bardziej opłacalna dla mafi w której są też politycy, urzędnicy państwowi i policyjni notable.zasiadają na bankiecikach sobie przy kielichu i gawędzą jak to starzy znajomi z branży. A towar?? i tak trafi na ulice. ale opinia publiczna widzi jak to nasz kraj walczy z narkotykami. kabaret z obsadą z górnej pułki :ph34r:  ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...