Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
@terefere TAK! uratowali wielu młodym ludziom uratowali życie. Ty najwidoczniej nie pojmujesz tego ile zła wyrządza ta substancja. Mało jeszcze widziałeś ....
chłopie pale 15 lat, a ty nie wiesz co piszesz bo nie znasz tematu. funkcjonuje normalnie,  pracuje,mam wspaniałą rodzine którą kocham, powiem więcej wole żeby moje dziecko zapaliło skręta niż waliło wude z jakimiś podejrzanymi pajacami w bramie.nieświadomy jesteś człowieku. już lepiej wude zdelegalizować bo to są prawdziwe tragedie rodzinne, wiem coś o tym moi rodzice byli alkocholikami.celowo napisałem byli bo oboje już nie żyją
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIEwiele to zmienia. Policja chwalona za wykrywalnosć hehe dobre sobie. czy zastanawiacie sie czemu nie chcą legalizacji? przecież produkcja nielegalna jest bardziej opłacalna dla mafi w której są też politycy, urzędnicy państwowi i policyjni notable.zasiadają na bankiecikach sobie przy kielichu i gawędzą jak to starzy znajomi z branży. A towar?? i tak trafi na ulice. ale opinia publiczna widzi jak to nasz kraj walczy z narkotykami. kabaret z obsadą z górnej pułki :ph34r:  ;)
Wykrywalność ??  he,he do dzisiaj tępe BUCE szukają zabójców swojego gen.Papaly i co i gów no,chleją tylko psie syny i nic więcej !!! a jak w pizdu dostali w Magdalence to już wolę nie mówić !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chłopie pale 15 lat, a ty nie wiesz co piszesz bo nie znasz tematu. funkcjonuje normalnie,  pracuje,mam wspaniałą rodzine którą kocham, powiem więcej wole żeby moje dziecko zapaliło skręta niż waliło wude z jakimiś podejrzanymi pajacami w bramie.nieświadomy jesteś człowieku. już lepiej wude zdelegalizować bo to są prawdziwe tragedie rodzinne, wiem coś o tym moi rodzice byli alkocholikami.celowo napisałem byli bo oboje już nie żyją
Nie no oświeciłeś mnie ! Jaki ty jesteś świadomy! gratuluję! ps. wódę, nie wude i alkoholikami, nie alkocholikami. Ale czy to robi różnicę jak się jest ujaranym....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chłopie pale 15 lat, a ty nie wiesz co piszesz bo nie znasz tematu. funkcjonuje normalnie,  pracuje,mam wspaniałą rodzine którą kocham, powiem więcej wole żeby moje dziecko zapaliło skręta niż waliło wude z jakimiś podejrzanymi pajacami w bramie.nieświadomy jesteś człowieku. już lepiej wude zdelegalizować bo to są prawdziwe tragedie rodzinne, wiem coś o tym moi rodzice byli alkocholikami.celowo napisałem byli bo oboje już nie żyją
Takie masz "zajawki" jak popalisz? Chłopie pisz ksiązki- zrobisz karierę. ALE TY JESTEŚ ŚWIADOMY!!! łaaaaa  !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...