Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ludzie a co na pytanie? Jak jezdza nasi rodacy za granicy! Nieraz pokonuja 2 tys km w dobejada np. z Anglii zeby szybciej byc w domu W 20 GODZIN w DOBIE !!! Czy zmeczenie nie daje sie we znaki? Ci stanowia dopier NIEBEPIECZENSTWO nie mowie o Niemieckich drogach ALE O NASZYCH TZW DROGACH WIEJSKICH !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lllllll
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeden "mądry" rzucił hasło - policja jedzie za szybko, a reszta mu przyklaskuje, aby pogratulować..... To nic, że niedawno w podobnej sytuacji zginęło 18 - ście osób, lepiej uciekać od problemu i dworować z policjantów. Na szczęście są osoby, które rozpatrują to zdarzenie merytorycznie, a nie fantastycznie. Żółty Bus wyprzedza rząd samochodów na wierzchołku wzniesienia, nic dziwnego, że kierujący busem koloru granatowego jedzie poboczem, ale w rozumieniu co niektórych lepiej jakby te pojazdy zderzyły się czołowo. W mojej ocenie policjanci postąpili słusznie, jak ktoś nie widzi zagrożenia na drodze spowodowanego przez kierującego żółtym busem, to ja przepraszam, ale niech takie osoby nie uczestniczą w ruchu drogowym bo to nieporozumienie. Ale po co zagłębiać się w istotę problemu .... jeszcze głowa od tego zaboli... Narzekajcie dalej na działania policji, a na drogach niech dalej giną ludzie. Ps. dla policjantów: nie róbcie nic, wtedy te " mądre" głowy nie będą miały czego komentować..... Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To przecież nie jest tajemnica że sreberka tak robią ok 6-7 m-cy temu w terenie zabudowanym jadę sobie 55 w lusterku widzę sreberko jechali za mną ok pół kilometra praktycznie siedzieli mi na zderzaku lecz jak nie dałem się sprowokować to wyprzedzili mnie a ja za nimi jadę dalej w terenie zabudowanym do szybkości 65 bo dalej już odpuściłem bo to była Vectra z kamerką z tyłu a oni pognali dalej z większa szybkością. A ci co jadą radiowozami oznakowanymi to stosują się do przepisów NIE lecz kto ich zatrzyma i wlepi mandacik???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowieku co ty wypisujesz, każdy chociaż minimalnie wykształcony człowiek wie, że w każdym działaniu można znaleźć coś pozytywnego jak i negatywnego. Nie ma idealnych ludzi i określonych zachowań, dlatego nie ma idealnych księży, lekarzy, policjantów itp. Jak normalnego, zdrowo myślącego człowieka można podpuszczać.. Nie będę dosadnie wypowiadał się na temat takich osób co wypisują podobne bzdury..... bo nie ma sensu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiecie że w opolu lubelskim sa patrole piesze???? tez sie dzis dowiedzialem!!!!!!hahaha a to nowosc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Wójtowicz - Jak nie potrafisz nie pchaj się na afisz!!! Może w końcu warto się zastanowić czy efektem pracy lubelskiej Policji ma być zaistnienie w mediach czy rzetelna praca? Jeśli pierwsze to nadal będą bezmyślne publikacje tego typu czy akcje dla pracowników biur parlamentarnych typu godzinne szkolenie - obroń się przed strzałem z pistoletu!!! Prawdziwą pracę prowadzi się u podstaw, cicho, systematycznie i rzetelnie!!! Nie należy uznawać, że jak Policja zaistniała w mediach to odniosła sukces - to nie jest cel jej istnienia!!! A przynajmniej nie powinien być... Może warto to przemyśleć panie komendancie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marek napisał:
ciekawe jak ty jeździsz. w naszym kraju nie da sie jeździc przepisowo. gdyby tak było to 20km przemierzałbym w 3 godziny to jest chore.
... chłopie udaj się do UM wydział komunikacji, powiedz to samo Pani w okienku i zdaj prawo jazdy. P.S. Jak by wszyscy jeździli przepisowo i trzymali się prędkości na trasie nawet te 100 km/h to ruch był by płynny. Dzięki takim jak ty którzy na chama wbijają się w ciąg pojazdów, bo aby szybciej aby szybciej to sami powodujecie to że reszta musi hamować i zaczyna się robić zator, a te 20km to i tak tą swoją jazdą przejedziesz 5 min szybciej niż ten co jedzie przepisowo i standardowo spotkacie się na pierwszych światłach w najbliższym mieście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe jak Policja ma zatrzymać pirata,jeśli miałaby nie popełniać wykroczeń,jak stanie się tragedia i zginie ktoś najbliższy to wtedy macie kolejny problem i pytanie :,,a gdzieta Policja ?,, na którą takie podatki płcicie.Sami weście sie do roboty i nie komentujcie czegoś ,czego nie potraficie pojąć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antek napisał:
no to powiedz mi 51-latku jakim magicznym sposobem robiles te 60-70 tys km w miesiacu?ja jezdze 20 lat w Polsce i Europie i Azji i jeszcze nigdy mi sie nie udalo zrobic.A najlepiej idz spac malolacie bo nie wiesz co piszesz,miesiac ma 4 tygodnie,powiedz mi ojciec jak robiles 15 tys tygodniowo lub ponad 2 tys dziennie?No slucham cie geniuszu.
Spokojnie, bo ci żyłka pęknie. Nigdy nie zrobiłeś literówki? Miałem oczywiscie na myśli przebieg roczny geniuszy:)) pzdr. inteligentnych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
leoo napisał:
Jeden "mądry" rzucił hasło - policja jedzie za szybko, a reszta mu przyklaskuje, aby pogratulować..... To nic, że niedawno w podobnej sytuacji zginęło 18 - ście osób, lepiej uciekać od problemu i dworować z policjantów. Na szczęście są osoby, które rozpatrują to zdarzenie merytorycznie, a nie fantastycznie. Żółty Bus wyprzedza rząd samochodów na wierzchołku wzniesienia, nic dziwnego, że kierujący busem koloru granatowego jedzie poboczem, ale w rozumieniu co niektórych lepiej jakby te pojazdy zderzyły się czołowo. W mojej ocenie policjanci postąpili słusznie, jak ktoś nie widzi zagrożenia na drodze spowodowanego przez kierującego żółtym busem, to ja przepraszam, ale niech takie osoby nie uczestniczą w ruchu drogowym bo to nieporozumienie. Ale po co zagłębiać się w istotę problemu .... jeszcze głowa od tego zaboli... Narzekajcie dalej na działania policji, a na drogach niech dalej giną ludzie. Ps. dla policjantów: nie róbcie nic, wtedy te " mądre" głowy nie będą miały czego komentować..... Pozdrawiam.
a czy ktos powiedzial ze zolty bus nie zlamal przepisow? chodzi o to ze policja ma obowiazek przestrzegania przepisow i powinna dawac przyklad innym kierowcom! a niestety tak nie jest zawsze maja wytlumaczenie ze np jechali na wezwanie ( chociaz normalnie doczekac sie nie mozna na nich) albo scigala pirata ciekawe jak by sie tlumaczyli gdzyby akurat nie jechal przed nimi ten drugi bus?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bartek napisał:
... chłopie udaj się do UM wydział komunikacji, powiedz to samo Pani w okienku i zdaj prawo jazdy. P.S. Jak by wszyscy jeździli przepisowo i trzymali się prędkości na trasie nawet te 100 km/h to ruch był by płynny. Dzięki takim jak ty którzy na chama wbijają się w ciąg pojazdów, bo aby szybciej aby szybciej to sami powodujecie to że reszta musi hamować i zaczyna się robić zator, a te 20km to i tak tą swoją jazdą przejedziesz 5 min szybciej niż ten co jedzie przepisowo i standardowo spotkacie się na pierwszych światłach w najbliższym mieście.
czesciowo sie z toba zgodze gdyby wszyscy jechali zgodnie z przepisami... ale tak nie jest! bo trafisz deb***a i bedzie jechal 60km/h poza terenem zabudowanym i przy osi jezdni czym lamie przepisy ale na to nikt nie zwraca uwagi nawet policja a jest jasno powiedziane ze jezdzi sie jak najblizej prawej krawedzi jezdni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
a czy ktos powiedzial ze zolty bus nie zlamal przepisow? chodzi o to ze policja ma obowiazek przestrzegania przepisow i powinna dawac przyklad innym kierowcom! a niestety tak nie jest zawsze maja wytlumaczenie ze np jechali na wezwanie ( chociaz normalnie doczekac sie nie mozna na nich) albo scigala pirata ciekawe jak by sie tlumaczyli gdzyby akurat nie jechal przed nimi ten drugi bus?
Przyznam Ci rację, że policja powinna przestrzegać przepisów, jak i wiele innych grup zawodowych, ale sam się zastanów, czy niektóre zawarte tu komentarze nie "odwracają kota ogonem" i są zamieszczone tylko po to, żeby wylać swoje smutki "skrzywdzonych" przez policję kierowców, którzy zapewne nie popełniają wykroczeń,tylko dali się "podpuścić"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
leoo napisał:
Przyznam Ci rację, że policja powinna przestrzegać przepisów, jak i wiele innych grup zawodowych, ale sam się zastanów, czy niektóre zawarte tu komentarze nie "odwracają kota ogonem" i są zamieszczone tylko po to, żeby wylać swoje smutki "skrzywdzonych" przez policję kierowców, którzy zapewne nie popełniają wykroczeń,tylko dali się "podpuścić"
mnie tez niejednokrotnie probowalo sreberko podpuscic :0 ale nie jestem idiota
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
malone napisał:
Panie Fijołek nie pier***. z tego co co widze to 99% wozów policyjnych praktycznie namierza inne auta 24g/dobę . powoli mam ochotę nagrywać jak jeździ lubelska policja
Nagrywać i przekazywać do Prasy ,You Tube.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marcel napisał:
Ukrzekła mnie historia tych "podpuszczanych" Ja mam 51 lat. Ponad 1,5 mln km za kierownicą. Były lata, kiedy jeździłem 60-70 tys. km w miesiącu. W Polsce i za granica. Nigdy nie zdarzyła mi sie podobna historia, żeby plicjanci kogokolwiek podpuszczali. a ci, którzy twierdzą, że w Polsce nie da się jeździć wolno - zapraszam do psychologa. Znam, takich którzy tez tak uważali. 1 listopada beda na ich grobach. Wiecej pokory, panowie kierowcy - zwłaszca tych, którzy maja prawko od 3-4 lat. to najgorszy wiek dla kierowcy. Musicie się jeszcze sporo uczyć...
kolego jak jedziesz duzym to ciebie nie beda podpuszczac. aaa tak nawiasem -bardzo ciekaw ze kiedys jeździłeś miesięcznie 60-70 tys km - to chba wcale nie spałeś przez 30 dni - kurde twardy jestes haha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...