Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Policjant molestował w areszcie, ale posiedzi krócej

Utworzony przez mlodywyksztalcony, 16 listopada 2012 o 08:14 Powrót do artykułu
Zawsze powtarzałęm że lubelszczyzna to już Ukraina, ale widzę, że się myliłem. Standardy rodem z Białorusi!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dokładniej, sedziowskie standarty. Bo policja jest nizej dna. To w Afryce nie zamykaja w celach i nie gwałcą, a w RP - tak i owszem. Standart postępowania w tzw. resorcie sprawiedliwości - marzenie, utopia dla obywateli. Nie liczcie na to. Uciekajcie przed policjantem, on Ci nie pomoże.
0
sku***l.... do łagru z nim a tak na poważnie to do psychiatry bo wg mnie onanizowanie sie przed kimś to juz cięzkie zabużenie... a tu juz ktoryś z kolei wyrok i coraz łagodniejszy... ciekawe... mataczenie jak nic... z reszta ... policja zawsze stara sie pudrowac i wybielać swoich pracowników.
0
Powinien dostać maksymalną karę, pokazowo, dla przestrogi dla innych "takich" kanalii w mundurach! W tym kraju adwokat/prokurator/milicjant/ksiądz zawsze ponad prawem!
0
w zasadzie tego państwa już od dość dawna nie ma ... . Pogoda dla Pruszkowa, Waśniewskiej, elektoratu Hipolitowa, pedofili i wszystkich innych, którzy za Niemca siedzieli w obozach.
0
Tak po prostu go uniewinnili. Brak słów
0
Najważniejsze że póki co to ta policyjna pała jest niezłą panienką na południowej
0
Czy chemiczna KASTRACJA nie dotyczy PAŁ ?????
0
Czy chemiczna KASTRACJA nie dotyczy PAŁ ?????
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: