Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Policjant nie żyje. Miał problemy w pracy?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 października 2016 r. o 21:57 Powrót do artykułu
kolejna ofiara mobbingu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam 35 lat i rok temu dostałem się do policji. Nie jestem plecakiem, nie mam wielkiego brzucha od chlania piwska i żarcia kebabów jak Ty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobra zmiana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poznałem Go gdy miał 13 lat. Od zawsze marzył o pracy w policji, dlatego poszedł na prawo. Był uczciwym i przyzwoitym facetem. Ci, którzy Go zaszczuli będą ukarani, pomimo tego że nie wierzę w uczciwe śledztwo. O to jedno jestem spokojny. Cześć Twojej Pamięci Kolego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
XYZ..sam sie gosciu ogarnij.nikt nikomu tu nic nie zazdrosci tylko po prostu stwierdz sie fakt.wez tabletki nastepnym razem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anty xyz tabletki sam sobie weź. najlepiej "nie***" ! nie podoba ci się że o kimś piszą. nawet w takiej chwili ? Żal *** ściska ? gdybyś był kimś to może by i o tobie pisali. Żałosny jesteś. szkoda człowieka bo go znałem !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jednego szarika mniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TERAZ  MŁODZI LUDZIE SĄ SŁABI PSYCHICZNIE ,BRAK  WOJSKA ,KIEDYŚ WARUNKIEM PRACY W MUNDURZE BYŁO ODBYCIE SŁUŻBY WOJSKOWEJ.A TERAZ PEŁNO MAGISTERKÓW BEZ WYSZKOLENIA I OD RAZU ,ALBO PŁACZĄ .ALBO BIEGAJĄ NA SKARGĘ JAK DZIECI.DLATEGO WOLAŁEM ODEJŚĆ Z TEGO SYFU NA EMKĘ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Docelowo i tak będą dążyć do tego, że miał problemy w domu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takich komentarzy jak od tych 0 poniżej nie należy publikować dno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miał problemy w pracy ? Nie, praca w policji i policja jest cudowna. to wina rodziny i problemy osobiste jakie miał. Takie będzie stanowisko policji i prokuratury. Oni manipulują faktami aby tylko ukryć prawdę, Zbrodniarze mataczący faktami robią tak od wielu lat aby zwalić winę na rodzinę i ukrywać fakty zaszczuwania ludzi w policji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no bo w policji nie ma słowa mobbing zastąpiono go słowem podległość służbowa lub hierarchiczność ha,ha barany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zenobiusz odsetek narażania życia przez strażaków to jest pikuś z tym jak życie narażają Policjanci. Nawet bladego pojęcia niemasz co Poicjanci muszą robić na codzień, nie tylko wlepiejają mandaty bo jak widać nie jeden mkk otrzymałeś, oczywiście nie zasłużyłeś na nieg bo np. napewno prędkość przekraczasz bardzo żadko tak wyszło, przecież jestem takim prwym człowiekiem. Jesteś z tego sortu Polaków co wiecznie narzekają i udają bardzo pokrzywdzonych. Bez poważania prostaku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapewne jesteś z tych twardzieli co przy kolegach twardziel w internecie hejt a tak naprawdę jak jesteś na Komendzie to płaczesz jak małe dziecko, srasz pod siebie i sprzedajesz wszystkich po kolei. Znam takich twardzieli, ogólnie to cała patola taka jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zapewne piszą dlatego, że  praca go psychicznie wykończyła. na codzień musiał walczyć z patolą i co gorsza z przełożonymi, ktorzy o pracy w mundurze wiedzą tyle co w pitbulu widzieli. ty zapewne masz spokojna pracę czego ci życzę, żebyś nie musiał tak jak np. ja przechodził badania czy patol nie zaraził cię hiv (wy***e 6 miesięcy z życia), nie zaraził żółtaczką i to wszystko w czasie interewncji gdzie ludzie potrzebowali pomocy. nadal niemogę zrozumieć skąd u ludzi taka zazdrość żeby nie nazwać dosłownie ku....... jak tak bardzo zazdrościcie to zapraszam do policji i jestem pewny, że po pierwszym tygodniu s... z podwiniętym ogonem do domu do ciepłej spokojnej pracy, nie martwiąc się czy wrócisz do rodziny. pozdrawiam nic nie robiący policjant.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zenobiusz odsetek narażania życia przez strażaków to jest pikuś z tym jak życie narażają Policjanci. Nawet bladego pojęcia niemasz co Poicjanci muszą robić na codzień, nie tylko wlepiejają mandaty bo jak widać nie jeden mkk otrzymałeś, oczywiście nie zasłużyłeś na nieg bo np. napewno prędkość przekraczasz bardzo żadko tak wyszło, przecież jestem takim prwym człowiekiem. Jesteś z tego sortu Polaków co wiecznie narzekają i udają bardzo pokrzywdzonych. Bez poważania prostaku. Napewno niemasz w domu jakiegoś słownika, czy tylko żadko do niego zaglądasz? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zero zrozumienia.... optymistycznie zakładasz, że nowi przełożeni pitbula widzieli...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na komendach potrafia ludzi skopac,spalowac w kilku,a w rzeczywistosci to zwykle CIOTY ze slaba psychika...Grabic liscie pustaki!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Twardziele" są w ryckiej drogówce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...