Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Oto czym jest Wolność słowa: http://www.youtube.com/watch?v=8c_kPoCj2qg&feature=player_embedded
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ale po co karać 5 latami więzienia i jeszcze ją karmić w więzieniu za nasze(podatników) pieniądze? Czyż nie prościej było by uciąć lewą rękę i wypuścić na wolność? A jeśli będzie dalej kradła,to uciąć prawą rękę... Polski Wymiar Sprawiedliwości jest zbyt za drogi i rozrzutny...
0
po pierwsze, z czegoś trzeba żyć, a mamy duże bezrobocie, po drugie jak już jest praca to i tak za grosze, także nie opłaci się pracować, oto mamy wolność i biedę
0
Gość napisał:
po pierwsze, z czegoś trzeba żyć, a mamy duże bezrobocie, po drugie jak już jest praca to i tak za grosze, także nie opłaci się pracować, oto mamy wolność i biedę
Nie opłaci się pracować?-co Ty bredzisz?!-żal mi Ciebie! A może idąc Twoim tokiem myślenia powinniśmy powiedzieć,że jeść też się nie opłaca-bo potem trzeba się wys*rać i śmierdzące gó*wienko wychodzi-a tu jest dodatkowy problem,bo trzeba papier toaletowy zakupić i środki dezynfekujące ubikację oraz jakieś spreye zapachowe... Biedę mamy???-nic mi o tym nie wiadomo,bo np.wystarczy się rozejrzeć wokół siebie i popatrzeć ile aut przybyło nam na ulicach i byle szczyl wiezie swój tyłek Beemką lub Audicą. Albo wystarczy popatrzeć ile zakupów wywożą codziennie ludzie z hipermarketów. Ja może nie mam zbyt wiele pieniędzy-ale też nie pieprz*ę głupot,że mamy biedę! To wg.Ciebie kiedy biedy nie będzie?-wtedy,gdy każdy(nawet babcia)będzie posiadał swój samolot i willę w Centrum Warszawy???
0
nic nie widziales i wypowiadasz sie jak moj syn!!! ktory ma lat 2. robota jest tylko trzeba chciec... mniej lub wiecej.
0
Polacy muszą się nauczyć jednego.... tak jak na zachodzie współpraca..... co jest najważniejszą rzeczą ze służbami i nie jeden Polak się o tym przekonał tylko większość myśli że maja oczy z przodu i w d.... a czasami jeden ruch potrafi zrobić wiele!!!
0
Nie opłaca się pracować? Ktoś ciężko pracował żeby cokolwiek mieć w ty mówisz że kradzież jest spoko? Oby ciebie to spotkało
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: