Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Mandat w wysokości 100 zł policjant przyjął. Gdyby nie interwencja dziennikarzy to by się wywinął gagatek Dobra akcja.Szkoda że jedna na rok, gdyby opublkować zdjęcia lubelskich prawników gdzie parkują i znanego sędziego sądu rejonowego który niemal codziennie przechodzi w rejonie banku narodowego na Chopina w miejscu do tego nieprzeznaczonym i innych osoób pracujacych w Lubelskim sądzie bylo by super.Musieli by mandaty przyjać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pies ogrodnika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z postępowaniem slużbowym. Czy powinien pełnić służbę na drodze skoro dopuszcza się wykroczeń. Czy powinien być policjantem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo niski ten mandat, ale cóż muszą wyrobić normę. Wkońcu jestesmyu na końcu stawki... Cóż obywateli wyruszyli z MPO-licjantamina wojnę. Koniec ,,równości'' wobec prawa... Brawo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byc moze Redakcja zaintersuje sie takze niektorymi sluzbowymi autami Policji i wojska, ktore nie spelniaja wymogow ustawowych, gdyż takze maja przyciemnione przednie boczne szyby - widzialem je na obchodach Swieta 11 listopada zaprakowane wzdluz Placu Litewskiego - a zapytany przeze mnei Policjant - jak to jest ze te szyby sa przyciemnione, a ja za identyczne swoje mam zabierany dowod - odpowiedzial mi ze im wolno. Rowni i rowniejsi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
policjant tez człowiek i może popełniać błendy,ale ten " ORMOWIEC" co tak donosi na tą lubelską drogówke napewno słono zapłaci bo przeciesz policjanci nie są mściwi ale tylko pamiętliwi.Zycze powodzenia temu donosicielowi!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bp napisał:
ale ten " ORMOWIEC" co tak donosi na tą lubelską drogówke
że co???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bp napisał:
policjant tez człowiek i może popełniać błendy,ale ten " ORMOWIEC" co tak donosi na tą lubelską drogówke napewno słono zapłaci bo przeciesz policjanci nie są mściwi ale tylko pamiętliwi.Zycze powodzenia temu donosicielowi!!!!
Widac ze pisal to policjant ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz to będziesz miał człowieku przechlapane.... trzeba było mu szybę anonimowo wybić, teraz będzie się na Tobie mścił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to go ukarali, że hej. Pójdzie chłop z torbami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mnie bardziej zastanawia, kto mu sprzedał info, że ma szyby nie takie i brak naklejki. czytam w tekście, że zgłosil sie z jasnymi szybami i z naklejką. gdy by nie zdjęcie to...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czy wg prawa prasowego lub kodeksu cywilnego nie jest wymagana zgoda na publikację zdjęć ? bo teraz pewnie młodzież wielbiąca hasła JP na 100 % (nowe hwdp) wybije temu policjantowi wszystkie te przyciemnione szyby. To, że nie ma na nim widocznym tablic rejestracyjnych to żadne wytłumaczenie bo można przecież prawie jednoznacznie stwierdzić że ten samochód to ten(policjanta) samochód. Nie widziałem takiego drugiego w Lublinie. Czy to nie jest naruszenie prawa ? Poza tym w mojej ocenie przez publikację tych zdjęć została obniżona wartość tego auta, ponieważ będzie ono teraz kojarzone z policją i narażone na różne, często negatywne zjawiska. Czyli pan policjant może dochodzić odszkodowania z tytułu obniżenia wartości rzeczy ? Bo na przykład jutro zechce go sprzedać, ale nie uzyska takiej wartości jaką uzyskałby bez publikacji tych zdjęć. hm ? ) Pomijam działania policjanta, ale skoro wymaga się od kogoś, żeby szanował prawo, to trzeba je też samemu szanować. A ten kto zrobił te zdjęcia, pewnie będzie miał teraz wesoło u swojego dzielnicowego )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i bardzo dobrze!!!!!ludzie mowcie o takich rzeczach bo oni czują się bezkarnie a na dodatek ktoś mu jeszcze doniósł że na komędzie już wiedzą jadna wielka mafia myślą że wszystko im wolno!!!!!brawo dla czytelnika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiscie ze popieram tego czytelnika, policjanci uwazaja sie za panow zycia nie stosuja pouczen tylko grube mandaty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MAM POMYSŁ DLA TEGO DONOSICIELA I PSEUDODZIENNIKARZY,ABY SIĘ ZAJĘLI TEMATEM "DLACZEGO PIEKARZE NIE KUPUJĄ CHLEBA".JAK RÓWNOŚĆ TO RÓWNOŚĆ,BO JA ZA CHLEB PŁACIĆ MUSZĘ!ŻENADA TA LUBELSKA PRASA,ALE JAKI REGION TAKA PRASA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
i bardzo dobrze!!!!!ludzie mowcie o takich rzeczach bo oni czują się bezkarnie a na dodatek ktoś mu jeszcze doniósł że na komędzie już wiedzą jadna wielka mafia myślą że wszystko im wolno!!!!!brawo dla czytelnika
do szkoły!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziwne samochód stał a nie był w ruch a stać może nawet bez szyb nie rozumiem dlaczego mandat przyjął a po drugie na zdjeciu nie widac w jakim stopniu były przyciemnione czy w dozwolonym czy nie sprawdzone to było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jola napisał:
Oczywiscie ze popieram tego czytelnika, policjanci uwazaja sie za panow zycia nie stosuja pouczen tylko grube mandaty
JOLA TY SAMA JESTEŚ GRUBA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cóż za okrutna kara. W normalnym kraju facet by już szukał pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"jak się stawił to już nie miał folii i miał naklejoną naklejkę z nr-em auta w przedniej szybie"-czyli już otrzymał od kolesi"cynk" że ktoś mu robi koło d*py i zdążył pozacierać dowody o swojej winie ? Nie zdziwię się jak kolesie korzystając z dostępu do danych osobowych dopilnują tego"obywatela" aby miał "łatwe" życie w obrębie ich działania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...