Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
~max~ napisał:
dziwne samochód stał a nie był w ruch a stać może nawet bez szyb nie rozumiem dlaczego mandat przyjął a po drugie na zdjeciu nie widac w jakim stopniu były przyciemnione czy w dozwolonym czy nie sprawdzone to było.
Widzisz,ty jesteś prawie porucznik Borewicz a jak się marnujesz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
100 g. napisał:
Cóż za okrutna kara. W normalnym kraju facet by już szukał pracy.
Ty buraku pewnie już byś go zlinczował, pozbawił mieszkania,mienia i jeszcze nasrał w kapelusz ??? To tylko wykroczenie a jeśli tacy deb***e jak ty chcą zwalniać za to z pracy to mam nadzieję,że ta nowa grypka znajdzie cię szybko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
a czy wg prawa prasowego lub kodeksu cywilnego nie jest wymagana zgoda na publikację zdjęć ? bo teraz pewnie młodzież wielbiąca hasła JP na 100 % (nowe hwdp) wybije temu policjantowi wszystkie te przyciemnione szyby. To, że nie ma na nim widocznym tablic rejestracyjnych to żadne wytłumaczenie bo można przecież prawie jednoznacznie stwierdzić że ten samochód to ten(policjanta) samochód. Nie widziałem takiego drugiego w Lublinie. Czy to nie jest naruszenie prawa ? Poza tym w mojej ocenie przez publikację tych zdjęć została obniżona wartość tego auta, ponieważ będzie ono teraz kojarzone z policją i narażone na różne, często negatywne zjawiska. Czyli pan policjant może dochodzić odszkodowania z tytułu obniżenia wartości rzeczy ? Bo na przykład jutro zechce go sprzedać, ale nie uzyska takiej wartości jaką uzyskałby bez publikacji tych zdjęć. hm ? ) Pomijam działania policjanta, ale skoro wymaga się od kogoś, żeby szanował prawo, to trzeba je też samemu szanować. A ten kto zrobił te zdjęcia, pewnie będzie miał teraz wesoło u swojego dzielnicowego )
już nie przesadzajmy.. odnośnie tematu: ciekawi mnie jak ten ktoś trafił na jego samochód, dobrą ma pamięć tak czy inaczej, dobrze zrobił;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zeby to jeden samochod prywatny psa mial szyby z przodu przyciemnione. Na siodmym komisariacie pies w polonezie sobie taki tuning zrobil
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
huan de marco napisał:
MAM POMYSŁ DLA TEGO DONOSICIELA I PSEUDODZIENNIKARZY,ABY SIĘ ZAJĘLI TEMATEM "DLACZEGO PIEKARZE NIE KUPUJĄ CHLEBA".JAK RÓWNOŚĆ TO RÓWNOŚĆ,BO JA ZA CHLEB PŁACIĆ MUSZĘ!ŻENADA TA LUBELSKA PRASA,ALE JAKI REGION TAKA PRASA.
To się jaśnie panie wyprowadź z tego miasta i regionu.Nikt cię tu nie trzyma i płakał też nie będzie-Nazwał bym cię ćwokiem światowcem-ale jednak nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ali napisał:
Ty buraku pewnie już byś go zlinczował, pozbawił mieszkania,mienia i jeszcze nasrał w kapelusz ??? To tylko wykroczenie a jeśli tacy deb***e jak ty chcą zwalniać za to z pracy to mam nadzieję,że ta nowa grypka znajdzie cię szybko.
Jestem!!! Mam go dopaść drania?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
haha powinien ktoś się wziąść za Radzyńskich popaprańców mają chyba brak zajęć bo ciągle ganiają paru łepków i chyba krawężników żal d*** ściska ze chłopaki latają 3 litrówkami i ciągle kiedy się pojawią to zaraz 3 suki się kręcą tam gdzie oni stoją czy na prawdę nie ma innych zajęć jak głupie zaczepki i wlepianie mandatów jak któryś w końcu powie pare słów prawdy w oczy im haha wielka władza 26lat policjant wygląda jak gimnazjalista haha śmieszne to wszystko jest naprawdę trzeba kiedyś zrobić takie fotki i tu wrzucić bo to jest naprawdę ciekawe może prasę to zainteresuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ka napisał:
To się jaśnie panie wyprowadź z tego miasta i regionu.Nikt cię tu nie trzyma i płakał też nie będzie-Nazwał bym cię ćwokiem światowcem-ale jednak nie.
NIE MUSZĘ SIĘ WYPROWADZAĆ ,BO JESTEM TU PRZEJAZDEM,A TY UPAJAJ SIĘ NISZOWYMI TEMATAMI,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
huan de marco napisał:
NIE MUSZĘ SIĘ WYPROWADZAĆ ,BO JESTEM TU PRZEJAZDEM,A TY UPAJAJ SIĘ NISZOWYMI TEMATAMI,
Tzn. ze co? Z Nowosybirska przez Lublin jedziesz do Paryza? No rzeczyiscie awans, ale pomimo niego i tak zostaniesz ruskim Ruskim sie urodziles, ruskim zostaniesz i ruskim zdechniesz, chocbys nawet skonczyl jako mieszkaniec Bialego Domu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
huan de marco napisał:
MAM POMYSŁ DLA TEGO DONOSICIELA I PSEUDODZIENNIKARZY,ABY SIĘ ZAJĘLI TEMATEM "DLACZEGO PIEKARZE NIE KUPUJĄ CHLEBA".JAK RÓWNOŚĆ TO RÓWNOŚĆ,BO JA ZA CHLEB PŁACIĆ MUSZĘ!ŻENADA TA LUBELSKA PRASA,ALE JAKI REGION TAKA PRASA.
Swój swego broni...A może sam poszkodowany siebie...To dopiero żenada i wstyd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten mandat jest po prostu śmieszny! wydaje mi się,ze to tylko po to żeby zamnkąc usta opinii publicznej i wyciszyc temat! Żeby sprawic wrażenie praworządności, że wszyscy sa równi wobec prawa. Niestety nie wszyscy sa rowni i na to dowodów jest mnóstwo. Nie trzeba sie zbytnio wysilac, żeby pokazac przykłady nierówności i niesprawiedliwości. Szkoda,że opinia publiczna nie może dowiedziec się jakie jeszcze ,,grzechy" ma na sumieniu ten policjant, i jakie rzeczy wyczyniają jego koledzy z tegoż wydziału! to jest dopiero bomba!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co, mieli go roztrzelać????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gośc specjalny~ napisał:
Ten mandat jest po prostu śmieszny! wydaje mi się,ze to tylko po to żeby zamnkąc usta opinii publicznej i wyciszyc temat! Żeby sprawic wrażenie praworządności, że wszyscy sa równi wobec prawa. Niestety nie wszyscy sa rowni i na to dowodów jest mnóstwo. Nie trzeba sie zbytnio wysilac, żeby pokazac przykłady nierówności i niesprawiedliwości. Szkoda,że opinia publiczna nie może dowiedziec się jakie jeszcze ,,grzechy" ma na sumieniu ten policjant, i jakie rzeczy wyczyniają jego koledzy z tegoż wydziału! to jest dopiero bomba!
a jakie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
100 zł mandatu? A może trzeba było dać 10zł, bo podobno w policji źle płacą? Takie cwaniaki w mundurach to jest właśnie obraz polskiej policji. W normalnym kraju ten krawężnik miałby nowy fach: obsługa szatni w stołówce.
Ostatnio edytowany 26 listopada 2009 r. o 11:38
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
huan de marco napisał:
MAM POMYSŁ DLA TEGO DONOSICIELA I PSEUDODZIENNIKARZY,ABY SIĘ ZAJĘLI TEMATEM "DLACZEGO PIEKARZE NIE KUPUJĄ CHLEBA".JAK RÓWNOŚĆ TO RÓWNOŚĆ,BO JA ZA CHLEB PŁACIĆ MUSZĘ!ŻENADA TA LUBELSKA PRASA,ALE JAKI REGION TAKA PRASA.
hau hau
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale parodia 100 zł mandatu!!! To człowiek za drobne wykroczenie dostaje więcej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i tak pewnie mu go anuluja lub juz to zrobili tylko do gazet trzeba dac, ze dostal mandat bo kazdy jest rowny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
i bardzo dobrze!!!!!ludzie mowcie o takich rzeczach bo oni czują się bezkarnie a na dodatek ktoś mu jeszcze doniósł że na komędzie już wiedzą jadna wielka mafia myślą że wszystko im wolno!!!!!brawo dla czytelnika
popieram brawo zrobiłbym to samo nie pier......bym sie z gnojem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drift Team Radzyń napisał:
haha powinien ktoś się wziąść za Radzyńskich popaprańców mają chyba brak zajęć bo ciągle ganiają paru łepków i chyba krawężników żal d*** ściska ze chłopaki latają 3 litrówkami i ciągle kiedy się pojawią to zaraz 3 suki się kręcą tam gdzie oni stoją czy na prawdę nie ma innych zajęć jak głupie zaczepki i wlepianie mandatów jak któryś w końcu powie pare słów prawdy w oczy im haha wielka władza 26lat policjant wygląda jak gimnazjalista haha śmieszne to wszystko jest naprawdę trzeba kiedyś zrobić takie fotki i tu wrzucić bo to jest naprawdę ciekawe może prasę to zainteresuje
no własnie czepiają sie małolatow złapie gnoja bo pije gdzies za sklepem piwo i kozak wielki wyciąga notes i pisze zasrance je....ne ale po 23 nie ma ich znikają bez śladu znam kilka przypadków i to jest prawda !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cześć Lubliniaki, klikam z Ostrołęki ;-) Chcę tylko Wam powiedzieć że cała Polska się z Was śmieje, z poziomu Waszych dziennikarzy, z poziomu waszych "społeczników" ;-) a to podobno Kurpie są zawzięci i zawistni hahaha ale daliście popis a tymi komentarzami ujawniacie swój poziom, i powiem wam najwyższych lotów on nie jest hahaha Źdźbło w oku sąsiada a belki w oku swoim już nie ;-)? i wy macie siedzibę KULu u siebie w mieście- żałosne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...