Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
HUAN DE MARCO napisał:
JOLA TY SAMA JESTEŚ GRUBA
turgaj beret pajacu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurpiak napisał:
Cześć Lubliniaki, klikam z Ostrołęki ;-) Chcę tylko Wam powiedzieć że cała Polska się z Was śmieje, z poziomu Waszych dziennikarzy, z poziomu waszych "społeczników" ;-) a to podobno Kurpie są zawzięci i zawistni hahaha ale daliście popis a tymi komentarzami ujawniacie swój poziom, i powiem wam najwyższych lotów on nie jest hahaha Źdźbło w oku sąsiada a belki w oku swoim już nie ;-)? i wy macie siedzibę KULu u siebie w mieście- żałosne
Kurpiaku,mówisz o poziomie dziennikarzy w Lublinie? to poczytaj jakich macie u siebie : Tygodnik Ostrołęcki O zgrozo, to dopiero wysokich lotów dziennikarstwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
www.wykop.pl/ludzie/stuzlotowka/linki to spamer z dziennikawschodniego ?
Ostatnio edytowany 26 listopada 2009 r. o 11:35
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Kurpiaku,mówisz o poziomie dziennikarzy w Lublinie? to poczytaj jakich macie u siebie : Tygodnik Ostrołęcki O zgrozo, to dopiero wysokich lotów dziennikarstwo
NIee jak mogłeś! Jak mogłeś Mi to robić! zabolało mnie!, ukłuło prosto w serce! ;-) Chyba nie będę spał dziś w nocy. Swoją drogą niewiele zrozumiałeś z mojej wypowiedzi co potwierdza tezę o poziomie czytelników tego waszego tygodnika i forum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla ciekawych: Używając programu graficznego przy powiększeniu zdjęcia nr 1 widać, że "Ktoś" bawił się tym zdjęciem. Widać, że coś zostało wymazane - widać prostokąt nałożony w miejsce naklejki i to niestarannie, pikselki aż rażą! Amator! Zdjęcie nr 2: gdzie ludzie widzicie przyciemnione szyby z przodu?? zgodzę się na tył przód wykluczone ślepy to zauważy. Gratuluję redakcji Sprawdzenia źródła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Darek~ napisał:
turgaj beret pajacu
morda kłaku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zwykly prostacki odwet i tyle, nie stac gosca na nic wiecej - dostal pewno 100 zl mandatu i tygodniami nie spał, mały mu nawet nie stanął tylko myslal jak sie zemscic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
Dla ciekawych: Używając programu graficznego przy powiększeniu zdjęcia nr 1 widać, że "Ktoś" bawił się tym zdjęciem. Widać, że coś zostało wymazane - widać prostokąt nałożony w miejsce naklejki i to niestarannie, pikselki aż rażą! Amator! Zdjęcie nr 2: gdzie ludzie widzicie przyciemnione szyby z przodu?? zgodzę się na tył przód wykluczone ślepy to zauważy. Gratuluję redakcji Sprawdzenia źródła
Człowieku ty chyba nie wiesz o czym piszesz te zdjęcie zostało powiększone dlatego widać piksele i to nie tylko w miejscu naklejki ale na całym zdjęciu. Po za tym, że nie masz pojęcia o grafice to chyba masz kłopoty ze wzrokiem bo wyraźnie widać że przednie szyby są przyciemnione co prawda w mniejszym stopniu niż tylne ale i tak są dosyć mocno przyciemnione.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To sprawdź drogi kolego dowód rejestracyjny danego pojazdu, każdy ma swoje przeznaczenie, i każdy musi spełniac warunki techniczne. Natomiast pojazdy SPECJALNE a takimi są radiowozy a nie samochody OSOBOWE nie musza spełniać nektórych wymogów technicznych. Określa to Minister własciwy do Spraw Wewnętrznych i Minister Transportu. Napewno takiego zezwolenia ministra nie masz więc dowód tracisz
alli napisał:
Byc moze Redakcja zaintersuje sie takze niektorymi sluzbowymi autami Policji i wojska, ktore nie spelniaja wymogow ustawowych, gdyż takze maja przyciemnione przednie boczne szyby - widzialem je na obchodach Swieta 11 listopada zaprakowane wzdluz Placu Litewskiego - a zapytany przeze mnei Policjant - jak to jest ze te szyby sa przyciemnione, a ja za identyczne swoje mam zabierany dowod - odpowiedzial mi ze im wolno. Rowni i rowniejsi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zasłużyłeś to dostałeś mandat, za takie wypowiedzi to raczej nigdy nie dostaniesz pouczenia. nie będziesz łamał przepisów nie będzie Cię trzeba "pauczać"
jola napisał:
Oczywiscie ze popieram tego czytelnika, policjanci uwazaja sie za panow zycia nie stosuja pouczen tylko grube mandaty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kriss napisał:
To sprawdź drogi kolego dowód rejestracyjny danego pojazdu, każdy ma swoje przeznaczenie, i każdy musi spełniac warunki techniczne. Natomiast pojazdy SPECJALNE a takimi są radiowozy a nie samochody OSOBOWE nie musza spełniać nektórych wymogów technicznych. Określa to Minister własciwy do Spraw Wewnętrznych i Minister Transportu. Napewno takiego zezwolenia ministra nie masz więc dowód tracisz
mylisz sie kolego, bo sluzbowe auta policyjne traktowane sa jak normalne samochody przechodzace przeglad i musza spelniac okreslone warunki ustawowe + warunki dodatkowe, jezeli sa wymagane, dot oznakowania, itp. Radiowoz policyjny w dowodzie ma wpisane to samo co i Ty o Twoim samochodzie np. KIA CEED (bla bla bla) , dodatkowo kazdy radiowoz posiada tzw. ksiazke wozu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem radiowóz policyjny nie jest pojazdem specjalnym, tylko pojazdem używanym do celów specjalnych. (KD art. 2. pkt 36 i 37) Rożnica pomiędzy tymi pojazdami jest zasadnicza. Przypuszczam, że pojazdy używane do celów specjalnych muszą spełniać wszystkie warunki techniczne dla "zwykłych" pojazdów oraz określone dodatkowe. Przy okazji, trochę z przymrużeniem oka, coś co mnie trochę zastanawia. Czy w świetle kodeksu drogowego rower lub motorower, ba ciągnik rolniczy lub pojazd wolnobieżny (odpowiednio wyposażony) może być pojazdem uprzywilejowanym ?. Definicja takiego pojazdu w KD (art. 2. pkt 38) mówi, że jest to "pojazd wysyłający sygnały ...", więc nie nakłada żadnego ograniczenia co do rodzaju pojazdu. Dopiero art. 53 ust 1 stwierdza, że pojazdem uprzywilejowanym możne być pojazd samochodowy. Jak Państwo uważacie ?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do wszystkiego się kur... doczepią żeby tylko zedrzeć pieniądze z ludzi za byle głupstwo dla mnie jest to idiotyzm i HWDP...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takich przypadków jest więcej, ale po co dawać przykład innym?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takich przypadków jest więcej, ale po co dawać innym dobry przykład?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HASŁO DNIA ZACZERPNIĘTE Z ARTYKUŁU WYŻEJ;;;;;;;;;;;DZIENNIKARZ TO COŚ POMIĘDZY KU..Ą Z ZŁODZIEJEM ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakaś świnia bez żadnych zasad. Sam jako glina wymaga, ale u siebie nich nie przestrzega.... no świnia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja sie ciesze ze co jakis czas takie rewelacje ktos ujawni. Ktos skrzywdzony przez Policje, przynajmniej jemu podobni moga sobie pozniej dac upust swojej rosnacej frustracji:) Spoleczenstwo jest zdrowsze dzieki temu. W oczy by tego nikomu nie powiedzeli to chociaz sobie na klawiaturze postukaja i juz im bedzie lepiej:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DOBRY PIES TO MARTFY PIES
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
idę o zakład ze nie chodziło o żadnego czytelnika ale o dziennikarza tejże gazety, wygląda mi na to że bardzo mściwi ci dziennikarze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...