Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
to całe sreberko nie powinno stać na pasie zjazdowym!! pare metrów dalej jest pole wyłączone z ruchu i tam mogli sobie spisywać kogo chcą. jaka to sprawiedliwość jest... zapewne jak ktoś by staną na takim pasie to już mandat itd... w takiej sytuacji to policja zawinila....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Yoka napisał:
Oooo jaka szkoda że tak lekko przywalił w kwazi policjantów
zalecam cytowanemu jak najszybsze skorzystanie ze slownika wyrazow obcych jesli ktokolwiek usiluje uzywac zwrotow obcojezycznych to moze najoierw nauczy sie ich znaczenia i pisowni!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pieniądze? daj spokój. Mówimy o prawej Rzeczpospolitej, o sprawiedliwości a tu kiedy zatrzymuje cie drogówka to przy każdym pytaniu i dociekaniu się i istotę zatrzymania kwota idzie do góry. Śmieszne. Człowiek w XXI wieku nic nie może powiedzieć bo od razu nakładają za to sankcje! Nadużywają swoich kompetencji na każdym kroku, a przecież te osoby przechodziły specjalne testy psychologiczne i żadna z nich nie powinna ulegać emocjom. A tu nasówa się wniosek ze mamy po prostu niekompetentnych naszych policjantów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Większość policjantów pracująca w lubelskiej policji to nie inteligenci - niestety. Prosty przykład z ostatnich dni. Jadę sobie z centrum ul. Mościckiego i na skrzyżowaniu z Rusałka i Dolna Panny Marii był jakiś wypadek (tak mi się wydawało) - potrącenie pieszego albo rowerzysty. Ja rozumiem że trzeba zabezpieczyć dowody ale czy trzeba stać radiowozem BEZ WŁĄCZONYCH ŚWIATEŁ AWARYJNYCH, MIJANIA, BEZ SYGNAŁÓW ŚWIETLNYCH I DŹWIĘKOWYCH i blokować ruch na ulicy w godzinach szczytu ???? Aby ominąć pana policjanta który sobie siedział w samochodzie, musiałem jechać chodnikiem żeby skręcić w prawo w stronę ulicy Piłsudskiego. Ciekawe co by było jakbym temu policjantowi wjechał w tyłek, kogo była by wina. Jak bym miał świadka to jego na 100% bo stał na środku skrzyżowania bez włączonych świateł ostrzegawczych itd... IDIOTA !!! To jest tylko jeden przykład z wielu, z którymi mam do czynienia co parę dni. Panowie policjanci - WŁĄCZCIE MOŻE MYŚLENIE TROCHĘ !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CodeZero napisał:
I z czego się cieszycie mordy parszywe - zasrane polaczki
sam jestes zasrany faszysto pieprzony co jezdzi tylko do koscola idz oddac glos kaczynskiemu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdarzenie miało miejsce na pasie do zjazdu z Tysiąclecia w Graffa - więc ford nie włączał się do ruchu. Czy aby na pewno policja musiała tam stać, żeby wypisywać mandat innemu kierowcy ? Wszak jest tam zakaz zatrzymywania się i postoju, więc chyba można było podjechać te 100m do stadionu na Kresowej i tam stanąć na poboczu ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~kierowca~ napisał:
Oj człowieku chyba w życiu za kółkiem nie siedziałeś,siadają Ci na ogonie i nie ma bata żebyś prędzęj czy później nie popełnił wykroczenia.Sorry dla mnie to jest po prostu prowokowanie i sianie niepotrzebnego strachu na drodze,wreszcie ich pościgi pozostawiają wiele do życzenia przed wszystkim brawurowe,niebezpieczne narażające innych ludzi na niebezpieczeństwo.
Mam 48 lat i ponad 1 milion km za kółkiem w kraju i za granicą. Dziwne, że mi nigdy nie "siedzieli" na ogonie, a was -- z tego co czytam -- cały czas prowokują... Piszesz "sianie niepotrzebnego strachu". Ja bardziej boję sie deb***i za kółkiem niż sreberka. A ty widzę inaczej... To policja powoduje wypadki a nie piraci, tak? Ciekawe...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~karol~ napisał:
Mam 48 lat i ponad 1 milion km za kółkiem w kraju i za granicą. Dziwne, że mi nigdy nie "siedzieli" na ogonie, a was -- z tego co czytam -- cały czas prowokują... Piszesz "sianie niepotrzebnego strachu". Ja bardziej boję sie deb***i za kółkiem niż sreberka. A ty widzę inaczej... To policja powoduje wypadki a nie piraci, tak? Ciekawe...
pewnie jeździsz ciężarówką masz bata 2m i kombinujesz na paliwie i jakbyś mógł to byś sobie żagiel zamontował by oszczędzić i sprzedać jeden litr paliwa wiecej. znam takich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niestety ale wina lezy po stronie opla, czy na takiej trasie, w miejscu zjazdu na trase leczna/wlodawa powinien stac radiowoz? z calym szacunkiem ale w godzinach porannych jest duze natezenie ruchu i to kierowca opla zawinil stajac tam, to nie jest miejsce na zatrzymanie!!!!!! Zareczam ze w tej sytuacji kazdy z was by stuknal w opla
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Policyjny opel, polujący na piratów drogowych" powinno być "Piraci drogowi poruszający się policyjnym autem, polując na piratów drogowych, zatrzymali się w niedozwolonym miejscu doprowadzając do kolizji drogowej". Trochę długie, ale tak powinno to brzmieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o_O napisał:
niestety ale wina lezy po stronie opla, czy na takiej trasie, w miejscu zjazdu na trase leczna/wlodawa powinien stac radiowoz? z calym szacunkiem ale w godzinach porannych jest duze natezenie ruchu i to kierowca opla zawinil stajac tam, to nie jest miejsce na zatrzymanie!!!!!! Zareczam ze w tej sytuacji kazdy z was by stuknal w opla
wszyscy wiemy ze to nie moze byc wina radiowozu bo oni sa zawsze bez winy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~kierowca~ napisał:
Oj człowieku chyba w życiu za kółkiem nie siedziałeś,siadają Ci na ogonie i nie ma bata żebyś prędzęj czy później nie popełnił wykroczenia.Sorry dla mnie to jest po prostu prowokowanie i sianie niepotrzebnego strachu na drodze,wreszcie ich pościgi pozostawiają wiele do życzenia przed wszystkim brawurowe,niebezpieczne narażające innych ludzi na niebezpieczeństwo.
Jak dajesz się sprowokować, to może na psychotesty się udaj, bo jeszcze wyjdzie, że predyspozycje psychiczne nie pozwalają Ci prowadzić auta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~kierowca~ napisał:
pewnie jeździsz ciężarówką masz bata 2m i kombinujesz na paliwie i jakbyś mógł to byś sobie żagiel zamontował by oszczędzić i sprzedać jeden litr paliwa wiecej. znam takich.
nawet jesli tak jest to kolega zarabia na rodzine... Ty pewnie jezdzisz tatusiowozem ktory rodzice ci tankują! wiec zamknij japke swoja i siedz lubelaczku zafajdany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~kierowca~ napisał:
pewnie jeździsz ciężarówką masz bata 2m i kombinujesz na paliwie i jakbyś mógł to byś sobie żagiel zamontował by oszczędzić i sprzedać jeden litr paliwa wiecej. znam takich.
A ty masz pewnie 19 lat, tatulo kupił starą beemkę, masz przyciemnone szyby i wydaje ci się, że potrafisz jeździć samochodem... Swoja drogą, to wolałbym bardziej merytoryczną opinię z twojej strony...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie kierowco z ponad 1000000 dystansem za kółkiem. Za granicą takich parodii nie ma że policja bawi się w berka. Przeważnie sreberka siadają na ogon i "prowokują" osobowe auta! Więc ja się dziwie ze pan się dziwi! To jest przekleństwo tych czasów. To brak umiejętności radzenia sobie z takimi sytuacjami. Myślą ze jak postawią kilka fotoradarów to sytuacja się poprawi, nie po minięciu takiego urządzenie kierowca gwałtownie przyśpiesza, co zwiększa ryzyko wypadku... ale zwolnił w tym miejscu hehe lepsze są fotoradary w koszach hehe. żenada!!!!!!!!!!!!!Złapią parę osób na wsiach które prowadzą rower pod wpływem i statystyka idzie do góry, zatrzymają kierowce który jest lekko na kacu i piszą w mediach ze było na drogach 3000 pijanych kierowców. Pijany pojęcie widać względne.Mówili ze nie będą chować się po krzakach a robią to jeszcze bardziej. Cała nieudolność prawa!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CodeZero napisał:
I z czego się cieszycie mordy parszywe - zasrane polaczki
Zakompleksiony deb***, żeby do takich komentarzy trącać takie, ni gruchy, ni pietruchy, teksy ... idiota, prowokator, poziom przeciętnego krawężnika!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech się cieszą że to nie był TIR bo nie tylko opelek byłby skasowany...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Panie kierowco z ponad 1000000 dystansem za kółkiem. Za granicą takich parodii nie ma że policja bawi się w berka. Przeważnie sreberka siadają na ogon i "prowokują" osobowe auta! Więc ja się dziwie ze pan się dziwi! To jest przekleństwo tych czasów. To brak umiejętności radzenia sobie z takimi sytuacjami. Myślą ze jak postawią kilka fotoradarów to sytuacja się poprawi, nie po minięciu takiego urządzenie kierowca gwałtownie przyśpiesza, co zwiększa ryzyko wypadku... ale zwolnił w tym miejscu hehe lepsze są fotoradary w koszach hehe. żenada!!!!!!!!!!!!!Złapią parę osób na wsiach które prowadzą rower pod wpływem i statystyka idzie do góry, zatrzymają kierowce który jest lekko na kacu i piszą w mediach ze było na drogach 3000 pijanych kierowców. Pijany pojęcie widać względne.Mówili ze nie będą chować się po krzakach a robią to jeszcze bardziej. Cała nieudolność prawa!!!
Ręce opadają. Mam nadzieję, że z tymi pijanymi to nie przemyślałeś do końca swojej wypowiedzi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Panie kierowco z ponad 1000000 dystansem za kółkiem. Za granicą takich parodii nie ma że policja bawi się w berka. Przeważnie sreberka siadają na ogon i "prowokują" osobowe auta! Więc ja się dziwie ze pan się dziwi! To jest przekleństwo tych czasów. To brak umiejętności radzenia sobie z takimi sytuacjami. Myślą ze jak postawią kilka fotoradarów to sytuacja się poprawi, nie po minięciu takiego urządzenie kierowca gwałtownie przyśpiesza, co zwiększa ryzyko wypadku... ale zwolnił w tym miejscu hehe lepsze są fotoradary w koszach hehe. żenada!!!!!!!!!!!!!Złapią parę osób na wsiach które prowadzą rower pod wpływem i statystyka idzie do góry, zatrzymają kierowce który jest lekko na kacu i piszą w mediach ze było na drogach 3000 pijanych kierowców. Pijany pojęcie widać względne.Mówili ze nie będą chować się po krzakach a robią to jeszcze bardziej. Cała nieudolność prawa!!!
Zlikwidować Policję drogową, niech każdy jeździ jak chce... Ciekawe kiedy ludzie by za nią zatęsknili, żeby jednak ktoś co niektórych sprowadził do pionu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Otóż przemyślałem! Znam te statystyki! Jednostki wśród tych osób jest pijanych! Nie wiem po co podciągają tak pod jedną karte! Polska mentalność by wyostrzyć sprawę. Nie popieram pijaństwa, a tym bardziej prowadzenia pod wpływem! To karygodne! Ale nie widzę po prostu sensu robić z narodu samych "alkoholowych kierowców"! Znajdzie się kilku desperackich pijanych deb***i którzy psują opinie na skalę masową!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...