Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Brawo operacyjni!!! Kocioł - metada stara, ale skuteczna!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje dla policjantów - kawał dobrej roboty - to są prawdziwi policjanci a nie krawężniki co czepiają się o wszystko a sami pala papierosy w radiowozach a przeciez jest zakaz palenia(w samochodach służbowych też)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tyle towaru, tyle towaru poszło spacerować ! W branży daje się zauważyć niesamowity wzrost szmalcownictwa ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to teraz bedzie pucha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KU#%A MAĆ!!! 300 GRAM??!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego to nie może być legalne, skoro sobie rośnie roślina to po coś ją ktoś stworzył, jakim prawem zabranacie roślinie rosnąć, chory kraj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Roślinkom nikt rosnąć nie zabrania. Niektóre roślinki zawierają jednak substancje, które są niebezpieczne dla ludzkego organizmu. Spożycie np. kilku nasionek pewnej, pięknej skądinąd roślinki, wywołuje u człowieka taki stan, że kiedy już jako pacjent zostaje przypasany do łóżka, to potrafi biegać razem z łóżkiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@ henio 1. nikt nikogo nie zmusza do uzywania roslinek - legalizacja czy nawet depenalizacja nie jest nakazem 2. jesli ta roslinka, czy cokolwiek innego jest tak mordercze, a ja sobie z tego zdaje sprawe i chce tego uzywac, to czego ma mnie ktos za to karac - to moja sprawa, co robie ze swoim cialem, benzyna przeciez nie jest zakazana a jak sie jej ochleje to nic dobrego z tego nie wyjdzie, albo jesli ktos chce popelnic samobojstwo to nie jest to zakazane. Ja nie potrzebuje jakiegokolwiek organu, czy to panstwowego czy innego uzurpujacego sobie wladze, zeby mi mowil co jest dla mnie zdrowe a co nie. 3. Argument o alkoholu i wodce jest tak oczywisty, ze nie bede sie rozpisywal 4. Kontrargument do argumentu, ktory pewnie padnie, o potencjalnym zagrozeniu narkomana dla osob trzecich - noz tez kazdy moze wziac z kuchni, wyjsc na ulice i dzgac przechodniów, ale zakazany nie jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgoda, nikt nikogo do niczego nie zmusza. Możesz się napalić, nawąchać, ochlać, co, jak słusznie zauważyłeś, do niczego dobrego nie prowadzi. Nie zauważyłeś jednak, że nie jest to tylko TWOJA sprawa, bo ujemne skutki oddziaływują na tak wiele innych osób, a także instytucji, że też nie będę się rozpisywał. A co do noża... Zdecydowanie mniejsze zagrożenie dla osób trzecich stwarza nóż bedący w posiadaniu normalnego człowieka od narkomana na głodzie uzbrojonego w nóż.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bez przesady... czlowiek po marihuanie nie jest ani niebezpieczny ani agresywny. raczej jest duzo spokojnieszy niz po alkoholu.. i nie wydaje mi sie ze powinien byc nazwany narkomanem na głodzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
800 tyś PLN na czarnym rynku, tzn że z 9,8 kg (marihuana + amfetamina)każdy 1 g warty jest według policji 81 PLN - To chyba się tym policjantom w bani poprzewracało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...