Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Policyjny leon kończy służbę. Zaczynają nowe alfy romeo

Utworzony przez Gość, 4 stycznia 2011 r. o 11:25 Powrót do artykułu
1750zl to pewnie nawet paliwo sie nie zwróciło Zmiana nieoznakowanego na oznakowane hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżdżący leonem policjanci to deb***e stwarzający zagrożenie na drogach!!!!! (a przynajmniej Ci którzy pełnili służbę tydzień temu w środę) Odbiło im, że dostali szybszy samochód i wariowali po drogach!! Byłem świadkiem jak na Jana Pawła na nowym odcinku szaleli między samochodami z dużą prędkością(bez włączonych kogutów i sygnałów dźwiękowych - czyli tłumaczenia rzecznika,że pewnie jechali do wezwania proszę wsadzić sobie w buty... zwłaszcza że na rondzie przy carrefourze zawrócili i znowu wariowali po JP II). W życiu nie widziałem, żeby tak prowokacyjnie jeździli policjanci a widziałem nie raz jak jeżdżą.

Rozumiem, że mają te samochody, żeby łapać piratów - ale niech nie wymuszają na innych łamania przepisów i niech sami ich nie łamią!!!

Jechałem jana pawła i w pewnym momencie siedli mi zderzaku (predkość około 60-70kmh, jako że widziałem że to psy !!! jechałem tak cały czas - policjant ciągle dojeżdzał mi do zderzaka próbując popędzić jak mogłem zjechałem na prawy pas (wyprzedzałem ciężarówke - nie jeżdże wolno lewym pasem żeby nie było), wyprzedzili mnie i jak deb***e jechali zygzakiem między samochodami - prędkość około 100kmh.

Ale jak zwykle pewnie sobie znajdą tłumaczenie, że jechali do wezwania. Gówno prawda. Prowokatorzy i tyle !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wojto napisał:
Jeżdżący leonem policjanci to deb***e stwarzający zagrożenie na drogach!!!!! (a przynajmniej Ci którzy pełnili służbę tydzień temu w środę) Odbiło im, że dostali szybszy samochód i wariowali po drogach!! Byłem świadkiem jak na Jana Pawła na nowym odcinku szaleli między samochodami z dużą prędkością(bez włączonych kogutów i sygnałów dźwiękowych - czyli tłumaczenia rzecznika,że pewnie jechali do wezwania proszę wsadzić sobie w buty... zwłaszcza że na rondzie przy carrefourze zawrócili i znowu wariowali po JP II). W życiu nie widziałem, żeby tak prowokacyjnie jeździli policjanci a widziałem nie raz jak jeżdżą.

Rozumiem, że mają te samochody, żeby łapać piratów - ale niech nie wymuszają na innych łamania przepisów i niech sami ich nie łamią!!!

Jechałem jana pawła i w pewnym momencie siedli mi zderzaku (predkość około 60-70kmh, jako że widziałem że to psy !!! jechałem tak cały czas - policjant ciągle dojeżdzał mi do zderzaka próbując popędzić jak mogłem zjechałem na prawy pas (wyprzedzałem ciężarówke - nie jeżdże wolno lewym pasem żeby nie było), wyprzedzili mnie i jak deb***e jechali zygzakiem między samochodami - prędkość około 100kmh.

Ale jak zwykle pewnie sobie znajdą tłumaczenie, że jechali do wezwania. Gówno prawda. Prowokatorzy i tyle !!!
Lepiej powiedz, które kundle to NIE idioci - vide (nie)zdawanie egzaminów wstępnych, które i tak są na poziomie dna i 5m mułu rzecznego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poprostu powód do zadowolenia, brawo milicja, nic się nie zmieniło od PRL-u. Karać i karać, nieroby na czuby podpalaczy szukać!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Ta 10-dniowa służba seata leona w naszej komendzie pokazuje, że park wideorejestratorów powinien składać się z samochodów różnych marek, o różnych kolorach. Kierowcy dobrze wiedzą, że na wideo mamy vectry i octavie" - no i po przeczytaniu tego fragmentu tekstu już wiadomo o co chodzi !! Nie, nie o zapewienie bezpieczenstwa na drogach i funkcję prewencyjną !! Chodzi o ... zarobienie kasy i tyle !! Czyli zakamuflowany podatek nałożony na kierowców. P.S. Ciekawe jak do zapewnień policji o chęci dbania o bzepieczeństwo ma się następujący fakt: jak dobrze pamietam chyba wtorek 28.12.2010 r. skrzyżowanie Związkowej i Sp. Pracy policyjna Vectra (sreberko). Skęrca na skrzyżowaniu w prawo w Sp. Pracy. oczywiście BEZ kierunkowskazu. Następnie zmienia pas z prawego na lewy oczywiście BEZ kierunkowskazu. Hmm dziwna defunicja chęci zapewnienia bezpieczenstwa na drogach, doprawdy dziwna. Sprawdza sie to co piszę od dawna. Policje interesuje TYLKO prędkość. Inne wykroczenia można popełniać do woli i policja ma to gdzieś, a potem lament że tyle wypadków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naprawdę ciężko spotkać większego szaleńca niż pieski z vectry. Ostatnio po opadach śniegu (na ulicy dość dużo zalegało) to ich sreberko śmigało między samochodami (na Solidarności) z prędkością znacznie wyższą niż dopuszczalna. Nie wiem czy ujechali na jednym pasie więcej niż 100 metrów. Oczywiście bez ani jednego kierunkowskazu. Brawo! Widać, że bezkarność i buta policji rośnie z dnia na dzień. Więcej takich akcji jak TVBigos na YT!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwne, że akurat wam zdarzaja się takie "prowakcje" ze strony policji. Mam za soba ponad 1 mln kilometrów, prawo jazdy mam od 1981 r. i nigdy nie bylem prowokowany w podobny sposób przez policję. Ale wy pewnie macie większe doświadczenie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maro napisał:
Dziwne, że akurat wam zdarzaja się takie "prowakcje" ze strony policji.Mam za soba ponad 1 mln kilometrów, prawo jazdy mam od 1981 r. i nigdy nie bylem prowokowany w podobny sposób przez policję. Ale wy pewnie macie większe doświadczenie....
Weź pod uwagę, że nieoznakowane radiowozy to wynalazek dość świeży, więc nijak ma się Twoje doświadczenie z lat 90-tych. Poza tym więcej zarzutów to jest łamanie przepisów i stwarzanie niebezpiecznych sytuacji niż prowokowanie. Więc nie broń miśków odnosząc się do jednego aspektu. Ja widziałem ich przed sobą z 5 razy. Zawsze jechali jak wariaci na złamanie karku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyli średnio około 90 km. dziennie przejeżdżałeś. To powiem krótko chwalić to się nie ma czym, a teraz to udaj się już na badania psychotechniczne bo pewnie nie najlepiej jest z tobą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotr napisał:
Weź pod uwagę, że nieoznakowane radiowozy to wynalazek dość świeży, więc nijak ma się Twoje doświadczenie z lat 90-tych. Poza tym więcej zarzutów to jest łamanie przepisów i stwarzanie niebezpiecznych sytuacji niż prowokowanie. Więc nie broń miśków odnosząc się do jednego aspektu. Ja widziałem ich przed sobą z 5 razy. Zawsze jechali jak wariaci na złamanie karku.
Taa, a nr rejestracyjne radiowozów znasz na pamięć... Weź przestań chłopie p.., bo z twoich wypowiedzi wynika, że to policjanci stwarzają zagrożenie na drodze a nie banda bezmózgowców na polskich drogach..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
from toleranted napisał:
czyli średnio około 90 km. dziennie przejeżdżałeś. To powiem krótko chwalić to się nie ma czym, a teraz to udaj się już na badania psychotechniczne bo pewnie nie najlepiej jest z tobą.
Jako kierowca zawodowe przechodzą takie badania systematycznie. A ty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maro napisał:
Taa, a nr rejestracyjne radiowozów znasz na pamięć... Weź przestań chłopie p.., bo z twoich wypowiedzi wynika, że to policjanci stwarzają zagrożenie na drodze a nie banda bezmózgowców na polskich drogach..
A uwazasz Jasiu ze w policji nie brakuje bezmozgowcow.????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co oni umieja robic poza staniem z suszarka.Dlatego powolano teraz niby bardziej rozgarnietych, tych z ITD.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maro napisał:
Taa, a nr rejestracyjne radiowozów znasz na pamięć... Weź przestań chłopie p.., bo z twoich wypowiedzi wynika, że to policjanci stwarzają zagrożenie na drodze a nie banda bezmózgowców na polskich drogach..
Marco, po części on ma rację !! Sam byłem świadkiem jak policyjna Vectra na chełmskich blachach szalała na odcinku Stołpie-Chełm. Najpierw siedli mi na ogon tuż przed miejscowością Stołpie (już sam fakt tego, że mnie dogonili oznacza, że złamali przepisy, bo zawracali na stacji benzynowej po czym wyjechali na drogę gdzie jest ograniczenie do 60 km/h, a po chwili już ich miałem na swoim zderzaku pomimo że ja jechałem 60 km/h )Siedzili mi na zderzaku aż do wyjechania z miejscowości Stołpie (i to dosłownie na zderzaku !! Jedno mocniejsze hamowanie i rozwalili by mi auto jak nic!!) a przecież już samo to jest wykroczeniem. Po czym wyprzedzili i baaaardzo szybko się oddalili. Ja miałem tempomat ustawiony na dozwolone 90 km/h więc policyjna Vectra musiała jechać ok. 120 km/h żeby w takim tempie się oddalać. Nastepnie tuż przed Chełmem koło salonu renault (są tam ograniczenia do 70 km/h) próbowali kogośc złapać, gdy im i tym razem nie wyszło, wyprzedzili BEZ KIERRUNKOWSKAZU i pomkneli dalej. W Chełmie zawracali na Orlenie. W opisanym przez mnie przypadku JEDYNYM autem na odciku ok. 10 km ŁAMIĄCYM PRZEPISY była... POLICYJNA VECTRA !! Ja wiem, że są wariacji i ch nalezy wyławiać i karać mandatami, ale to co wyprawiaja wariaci za kółkim policyjnych nieoznakowanycjh samochodów też nie jest bez wpływu na bezpieczenstwo innych na drodze !! A powiedz mi czy to jakaś różnica czy wpakuje sie w ciebie wariat-cywil, czy wariat-policjant ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Zarobił" - nosz k%$wa! Policja ma zapewniać bezpieczeństwo a nie zarabiać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A uwazasz Jasiu ze w policji nie brakuje bezmozgowcow.????
Więcej bezmózgowców spotykam codziennie na drodze. I nie są policjanci...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='112' timestamp='1294146063' post='416560'] "Zarobił" - nosz k%$wa! Policja ma zapewniać bezpieczeństwo a nie zarabiać Ale jedno nie przeszkadza drugiemu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcel napisał:
Marco, po części on ma rację !! Sam byłem świadkiem jak policyjna Vectra na chełmskich blachach szalała na odcinku Stołpie-Chełm. Najpierw siedli mi na ogon tuż przed miejscowością Stołpie (już sam fakt tego, że mnie dogonili oznacza, że złamali przepisy, bo zawracali na stacji benzynowej po czym wyjechali na drogę gdzie jest ograniczenie do 60 km/h, a po chwili już ich miałem na swoim zderzaku pomimo że ja jechałem 60 km/h )Siedzili mi na zderzaku aż do wyjechania z miejscowości Stołpie (i to dosłownie na zderzaku !! Jedno mocniejsze hamowanie i rozwalili by mi auto jak nic!!) a przecież już samo to jest wykroczeniem. Po czym wyprzedzili i baaaardzo szybko się oddalili. Ja miałem tempomat ustawiony na dozwolone 90 km/h więc policyjna Vectra musiała jechać ok. 120 km/h żeby w takim tempie się oddalać. Nastepnie tuż przed Chełmem koło salonu renault (są tam ograniczenia do 70 km/h) próbowali kogośc złapać, gdy im i tym razem nie wyszło, wyprzedzili BEZ KIERRUNKOWSKAZU i pomkneli dalej. W Chełmie zawracali na Orlenie. W opisanym przez mnie przypadku JEDYNYM autem na odciku ok. 10 km ŁAMIĄCYM PRZEPISY była... POLICYJNA VECTRA !! Ja wiem, że są wariacji i ch nalezy wyławiać i karać mandatami, ale to co wyprawiaja wariaci za kółkim policyjnych nieoznakowanycjh samochodów też nie jest bez wpływu na bezpieczenstwo innych na drodze !! A powiedz mi czy to jakaś różnica czy wpakuje sie w ciebie wariat-cywil, czy wariat-policjant ??
miałeś włączony tempomat?????? Na tej drodze?? bez sensu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni zamontować im GPS taki jak mam do roweru, następnego dna wrzucali by do internetu na google i każdy mógł by sprawdzić gdzie i z jaką prędkością jechali Dodatkową tylko kontrolkę wstawić która sygnalizowała by, że jadą na sygnale (a bez sygnału nie mogą przekraczać prędkości)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paweł napisał:
Powinni zamontować im GPS taki jak mam do roweru, następnego dna wrzucali by do internetu na google i każdy mógł by sprawdzić gdzie i z jaką prędkością jechali Dodatkową tylko kontrolkę wstawić która sygnalizowała by, że jadą na sygnale (a bez sygnału nie mogą przekraczać prędkości)
Ciekawe, że w ciągu godziny na forum znalazło się tylu świadków łamania przepisów przez policję. Rekordzista nawet pięciokrotnie widział ich łamiących przepisy. I każdy z tych świadków wykuł na pamięć tablice rejestracyjne nieoznakowanych radiowozow. Recytuje je nawet we śnie. No niesamowite...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...