Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Policyjny leon kończy służbę. Zaczynają nowe alfy romeo

Utworzony przez Gość, 4 stycznia 2011 r. o 11:25 Powrót do artykułu
budda napisał:
Ciekawe, że w ciągu godziny na forum znalazło się tylu świadków łamania przepisów przez policję. Rekordzista nawet pięciokrotnie widział ich łamiących przepisy. I każdy z tych świadków wykuł na pamięć tablice rejestracyjne nieoznakowanych radiowozow. Recytuje je nawet we śnie. No niesamowite...
Nie rób z siebie idioty "budda". Każdy kto ma CB słucha ostrzeżeń i wtedy obserwuje zachowania miśków. Ich po prostu wtedy widać. Nie trzeba znać blach na pamięć, by rozpoznać miśki (no chyba, że ty nie umiesz, albo jesteś miśkiem:-) ). Podjeżdżanie na 1m od zderzaka i prowokowanie kierowców do przyspieszenia to ich standardowy numer. Masz radio, wiesz, że oni - to jedź ograniczenie+9 km/h i niech się ślinią. Fajna zabawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
larry napisał:
Nie rób z siebie idioty "budda". Każdy kto ma CB słucha ostrzeżeń i wtedy obserwuje zachowania miśków. Ich po prostu wtedy widać. Nie trzeba znać blach na pamięć, by rozpoznać miśki (no chyba, że ty nie umiesz, albo jesteś miśkiem:-) ). Podjeżdżanie na 1m od zderzaka i prowokowanie kierowców do przyspieszenia to ich standardowy numer. Masz radio, wiesz, że oni - to jedź ograniczenie+9 km/h i niech się ślinią. Fajna zabawa.
Kiepski z ciebie kierowca, skoro dajesz sie sprowokować, jak ci ktos podjeżdża pod zderzak. Cienias jesteś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
budda frajer jestes. żal rozmawiac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze, znając renomę Alfy to 4 dni w tygodniu bedzie w servisie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
damian napisał:
budda frajer jestes. żal rozmawiac
A coś bardziej merytorycznie może?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
larry napisał:
Nie rób z siebie idioty "budda". Każdy kto ma CB słucha ostrzeżeń i wtedy obserwuje zachowania miśków. Ich po prostu wtedy widać. Nie trzeba znać blach na pamięć, by rozpoznać miśki (no chyba, że ty nie umiesz, albo jesteś miśkiem:-) ). Podjeżdżanie na 1m od zderzaka i prowokowanie kierowców do przyspieszenia to ich standardowy numer. Masz radio, wiesz, że oni - to jedź ograniczenie+9 km/h i niech się ślinią. Fajna zabawa.
Bylbys kozak jakbys im depnol po hamplach wtedy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"budda" masz problemy ze zrozumieniem tekstu pisanego. Ale nie przejmuj się - połowa Polaków, wzorem obywateli USA też ma taki sam problem co ty. Nie jest to niestety uleczalne, będziesz z siebie robił idiotę do końca życia, ale tak już mają ci, co się w okno gapili na lekcjach w szkole, albo kozy kręcili. Po co ci to było "budda"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
larry napisał:
"budda" masz problemy ze zrozumieniem tekstu pisanego. Ale nie przejmuj się - połowa Polaków, wzorem obywateli USA też ma taki sam problem co ty. Nie jest to niestety uleczalne, będziesz z siebie robił idiotę do końca życia, ale tak już mają ci, co się w okno gapili na lekcjach w szkole, albo kozy kręcili. Po co ci to było "budda"?
Skoro łatwo dajesz się sprowokować kierowcy siedzącemu ci na zderzaku, to znaczy że nie nadajesz się na kierowcę. Ulegasz emocjom, a to w tym fachu jest zgubne. Nigdy nie chciałbym byś pasażerem auta, które prowadzisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ilu to jest szalejących na drogach Lublina?! ja jakoś nie widzę żeby ludzie szarżowali... w porównaniu z innymi miastami to kierowcy w Lublinie się wleką po asfalcie........... a psiarnia sama sobie strzela w stopę, kupili bardzo łatwo rozpoznawalne auta (światła i zderzak)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
budda napisał:
A coś bardziej merytorycznie może?
a merytoryznie kolego to to, że podjeżdżanie pod zderzak i prowokowanie do szybszej jazdy (pomijając juzfakt czy to sie uda czy nie) jest samo w sobie wykroczeniem i szczytem deb***izmu i braku wyobraźni, a w wykoaniu policji taki manewr zakrawa na kpiny z prawa i powiedzmy to wprost CHAMSTWO !! Taki policjant powinien być natyczniast dyscyplinarnie zwolniony ze służby !! Ktoś kto ma dbać o nasze (kierowców) bezpieczeństo, a sam jest niebezpieczny dla innych jest niegodny noszenia odznaki i nalży go wyeliminowac z szeregów policji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcel napisał:
a merytoryznie kolego to to, że podjeżdżanie pod zderzak i prowokowanie do szybszej jazdy (pomijając juzfakt czy to sie uda czy nie) jest samo w sobie wykroczeniem i szczytem deb***izmu i braku wyobraźni, a w wykoaniu policji taki manewr zakrawa na kpiny z prawa i powiedzmy to wprost CHAMSTWO !! Taki policjant powinien być natyczniast dyscyplinarnie zwolniony ze służby !! Ktoś kto ma dbać o nasze (kierowców) bezpieczeństo, a sam jest niebezpieczny dla innych jest niegodny noszenia odznaki i nalży go wyeliminowac z szeregów policji.
NAPEWNO BYL NACHLANY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcel napisał:
a merytoryznie kolego to to, że podjeżdżanie pod zderzak i prowokowanie do szybszej jazdy (pomijając juzfakt czy to sie uda czy nie) jest samo w sobie wykroczeniem i szczytem deb***izmu i braku wyobraźni, a w wykoaniu policji taki manewr zakrawa na kpiny z prawa i powiedzmy to wprost CHAMSTWO !! Taki policjant powinien być natyczniast dyscyplinarnie zwolniony ze służby !! Ktoś kto ma dbać o nasze (kierowców) bezpieczeństo, a sam jest niebezpieczny dla innych jest niegodny noszenia odznaki i nalży go wyeliminowac z szeregów policji.
Jeżeli tak było -- zgadzam się w 100 proc. Nie wierzę jednek (nic nie poradzę, taki mam charakter, że wszystko musza zbadać organoleptycznie), że w ciągu godziny na forum znalazło sie tylu naocznych świadków podobnych sytuacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
budda napisał:
Jeżeli tak było -- zgadzam się w 100 proc. Nie wierzę jednek (nic nie poradzę, taki mam charakter, że wszystko musza zbadać organoleptycznie), że w ciągu godziny na forum znalazło sie tylu naocznych świadków podobnych sytuacji.
Budda, ale pisałem tu strone wczęsniej ze sam miałem taki przypadek !!! Fakt ja sie nie daje spowokować i panom policjantom nic z tego nie wyszło. Ale taki FAKT miał miejsce tuz przed miejscowością Stołpie. Najgrosze jest to że tak postepuje policja drogowa, czyli ludzie ktorzy maja dbać o bezpieczensto na drogach !!! Takim prawem ktos taki pracuje w policji ??!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
budda napisał:
Jeżeli tak było -- zgadzam się w 100 proc. Nie wierzę jednek (nic nie poradzę, taki mam charakter, że wszystko musza zbadać organoleptycznie), że w ciągu godziny na forum znalazło sie tylu naocznych świadków podobnych sytuacji.
Budda, ale pisałem tu strone wczęsniej ze sam miałem taki przypadek !!! Fakt ja sie nie daje spowokować i panom policjantom nic z tego nie wyszło. Ale taki FAKT miał miejsce tuz przed miejscowością Stołpie. Najgrosze jest to że tak postepuje policja drogowa, czyli ludzie ktorzy maja dbać o bezpieczensto na drogach !!! Takim prawem ktos taki pracuje w policji ??!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcel napisał:
Budda, ale pisałem tu strone wczęsniej ze sam miałem taki przypadek !!! Fakt ja sie nie daje spowokować i panom policjantom nic z tego nie wyszło. Ale taki FAKT miał miejsce tuz przed miejscowością Stołpie. Najgrosze jest to że tak postepuje policja drogowa, czyli ludzie ktorzy maja dbać o bezpieczensto na drogach !!! Takim prawem ktos taki pracuje w policji ??!!
Chłopaki umówcie się na jakaś flaszeczkę i wtedy podyskutujecie ;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dołączę się i ja do rozmowy, prawie codziennie jeżdżę trasą lublin- Lubartów i widziałem tego Leona na trasie 31.12.2010 i chłopcy nieźle sobie poczynili sobie bardziej się bawili nią niż czuwali nad bezpieczeństwem. A jest sposób na prowokujących policjantów którzy podjeżdżając pod zderzak prowokują do szybkiej jazdy znajomy wydząc ich ze jadą blisko za nim nagle depną po hamulcach i sreberko nie wyhamowało i zatrzymało sie na haku, oni wyskoczyli do niego czemu tak nagle zahamował a on spokojnie odpowiedział ze wybiegł mu pies a on unikał uderzenia w niego zaznaczam ze to bylo w terenie zabudowany, i sprawa się zakończyła ze jemu nic nie zrobili a policjanci zostali ukarani za niezachowanie bezpiecznej odległości plus uszkodzone sreberko. podejrzewam ze teraz ci policjanci na druki raz przemyślą czy warto podjeżdżać pod zderzak i prowokować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety i alfa romeo i seat nie pomoże Najgorsze jest to, że wszysctko leci za nasze pieniądze, zwialniaja ludzi z pracy, a samochody nowe - owszem potrzebne, ale nie co roku !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moi drodzy, prawda jest taka, że jeśli drogówka dostaje takie samochody od państwa to państwo(czytaj politycy) każą zarabiać na siebie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...