Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Policzyli bezdomnych. "Apelujemy aby nie pozostawać obojętnym"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 lutego 2017 r. o 11:44 Powrót do artykułu
obejrzyjcie sobie uwagę- tam pokazani są nasi polacy bezdomni w Niemczech, kuźwa to oni mają lepiej jak my pracujący, bo ja pracuję 38 lat obecnie za 1800 zł netto, bo dwa lata temu to po 36 latach pracy miałam 1500 zł netto. Nie chcą z Niemiec wracać do kraju, bo tu teraz to jedynie ci co się pieprzą i rozmnażają to mają za co żyć, no i ci przy korycie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za pracę wegetuję a ja się będę bezdomnymi pijakami przejmować, rządzący od lat tj. odkąd wałesa nas oszukał pozbawiają mnie odruchów ludzkości. Żyję i pracuję bo musze aby nie zdechnąć z głodu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...