Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Politechnika Lubelska: Rektor ma mocnego konkurenta

Utworzony przez zdzichu, 5 marca 2012 r. o 20:59 Powrót do artykułu
Opielak tak się nadaje na Rektora jak R. Kalisz do baletu. Widac to po jego dotychczasowych dzialaniach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No, Kacejko raczej nie ma wcale lepszych predyspozycji :-) Dodatkowy problem w tym, że Kacejko jest kompletnie ubezwłasnowolniony od Lucjana P i jego ferajny i jakby wygrał, to będzie tylko marionetką w jego rękach. I skończyłoby się to dla prokacejkowców bardzo bolesną lekcją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać PREZESOWI bo tak go określają współpracownicy z katedry. Potrafi sobie przypisywać również dorobek innych. Jak najbliżej współpracuje z profesorem L P i przez niego jest wspierany to napewno PREZES zostanie Rektorem a cała rodzinka córeczki i zieciowie zgodnie z zasadami plenipotenta bedą tam ulokowani dożywotnio i uwłaszczą się zgodnie z rodzinną tradycją na PL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wybierzcie takiego co robił doktorat w Moskwie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obecny rektor nie jest zły to po co zmieniać, a politechnika jest dużo na plusie, a przecież nie chcemy na korytarzach w wyniku ciemności np. nóg sobie połamać , bo światła strach zapalić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej mieć Rektora Kacejke niz Marka który wsadzi Wieska Sikore na Kanclerza i zrobią sobie niezły folwark.Zreszta Marek już wtedy nic nie bedZie miał do stracenia wytnie wszystkich w pień no i na te jego obiecanki już się chyba nikt nie nabierze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj, oj strasznie ten straszny Opielak "nawycinał w pień" Nie podoba się, bo nie dało się nim sterować. No i stara gwardia z Lucjanem P na czele znalazła sobie pacynkę, którą będzie można ustawiać do woli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja uważam, że obecny Pan rektor Marek Opielak, zrobił wiele dobrego dla uczelni. I powinien pozostać na swoim stanowisku. Odkąd przejął władzę, uczelnia w zawrotnym tempie się rozwija i unowocześnia. Skończyłem niedawno studia, a ostatnio przejeżdżając obok uczelni, znowu widziałem zmiany. Więc jak coś jest bardzo dobre, po co zmieniać na nie wiadomo co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
absolwent napisał:
.... Więc jak coś jest bardzo dobre, po co zmieniać na nie wiadomo co?
Jak nie wiadomo o co chodzi, to wiadomo, że chodzi o kasę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piszecie, że Opielak nie jest zły to chyba mieliście bardzo małą styczność z mam nadzieje byłym rektorem. Wystarczyło wybrać się na tak zwane spotkania "studentów z władzami", gdzie rektor wyśmiał się z każdego studenta, gdy zadawali ważne dla nich pytania. Dlatego też nie wiem po co były organizowane w ogóle takie spotkania dla wyżywki, pokazania się?! To wszystko wyglądało jak: ja jestem pan i władca i mam wasz wszystkich w du*** i po co w ogóle jeszcze o coś pytacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba najwyższa pora aby osoby z tytułami naukowymi nie bawiły się w administracje co czynią nie posiadając żadnego w tej dziedzinie wykształcenia, a jedynie pełniły funkcję honorową. Startują do urzędu rektora a wówczas się uczą na żywym organizmie a jak się czegoś nauczą to koniec kadencji. To w tym kraju jest idiotyczne, i chyba przykład idzie z góry. Wydarzenia w Polsce są tego dobitnym przykładem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Student 5 roku napisał:
Piszecie, że Opielak nie jest zły to chyba mieliście bardzo małą styczność z mam nadzieje byłym rektorem. Wystarczyło wybrać się na tak zwane spotkania "studentów z władzami", gdzie rektor wyśmiał się z każdego studenta, gdy zadawali ważne dla nich pytania. Dlatego też nie wiem po co były organizowane w ogóle takie spotkania dla wyżywki, pokazania się?! To wszystko wyglądało jak: ja jestem pan i władca i mam wasz wszystkich w du*** i po co w ogóle jeszcze o coś pytacie.
To jeszcze nie wiesz jak zachowuje się i jak traktował kandydat na rektora studentów, i współpracowników na katedrze. Opielak to pikuś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie zawsze dostają to na co zasługują. Wybiorą sobie pacynkę na rektora i dostaną za swoje. Marek Opielak aniołem na pewno nie jest, ale ludzi nie "wycinał w pień", jak tu opcja elektryków wypisuje. Takie działanie to raczej domena ludzi Lucjana, który w imieniu pacynki będzie tak naprawdę rządził uczelnią. No i będzie wtedy ciekawie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marek Opielak to typowy Makiawelli . Zastraszyc , zniszczyc , skłócic jak cos nie po jego mysli. I to poklepywanie że wszystko bedzie dobrze. A gdzie w tym wszystkim jest HONOR, GODNOŚĆ , POSZANOWANIE DRUGIEGO CZŁOWIEKA . ON CHYBA TAKICH SŁÓW NIE MA W SWOIM SŁOWNIKU .Chyba nie takiego Rektora potrzebuje Politechnika Lubelska . NIE DAJCIE SIE NABRAĆ !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://gobarbra.com/hit/new-cfe8c3e91c30a80e59862ee0787d66d8 Lucjan Rządzi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nazywanie kogoś "pacynką" to zwykłe chamstwo, w stylu tego kabotyna z WPT który jak gminna wieść niesie miał zostać prorektorem. Czas na zmiany, trzeba przewietrzyć Politechnikę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marek do boju jesteśmy z tobą,,, .napewno lepszego rektora jak ty nie znajdziemy.Ty potrafisz połączyć świat nauki ze światem biznesu walcz........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marek do boju jesteśmy z tobą,,, .napewno lepszego rektora jak ty nie znajdziemy.Ty potrafisz połączyć świat nauki ze światem biznesu walcz........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram prof. Kacejko!!! Rektor Opielak ma wszystko w du***!!! a szczególnie studentów !!! Byłem ofiarą znajomości Rektor z jedną z kierowniczek akademików, dzięki to której zostałem wyrzucony z akademika z powodu... ? Kierowniczka sama nie potrafiła określić okazało się, że potrzebowała pokoju dla jakiegoś zespołu ponieważ zapłacą lepszą kasę niż student nie powiem już nawet jak została zlikwidowana katedra Fizyki ze znanym Prof. Gładyszewskim!!! Jak można usuwać tak dobrego prof. !!!!!!!!! A biedny Rektor ma tyle obowiązków, że musi podnieść sobie pensję o 5 tys!!! Myślę, że studenci z WEiI zgodzą się ze mną, że Prof. Kacejko to idealna osoba na takie stanowisko jak Rektor
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jego (Opielaka) geba swiadczy o wszystkim. To buzka typowego alkoholika. Cos wiem na ten temat, znam go od wielu lat ... Lepszy cwaniaczek, ze nie wspomne o jego komunistycznych pogladach. To, ze taki czlowiek byl rektorem Politechniki najlepiej swiadczy o polskiej rzeczywistosci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...