Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To dział ogłoszeń w Dzienniku już nie istnieje ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sensacyjne odkrycie. Normalnie aż mnie zamurowało...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
samochod po metanolu? i eksperymentach . zlomowisko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dam 200 zł i biere. Czy to wersja sedan z kratką?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze jak było by więcej napisane o tych badań nad samochodem i co ciekawego w swoim życiu przetrwał to mógłby być to artykuł godzien przeczytania. Zamiast tego mamy darmowe ogłoszenie w prasie lokalnej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
samochod po metanolu? i eksperymentach . zlomowisko
Jeśli jeszcze sprawny to tow. Sikora może wozić materiały na budowy na które nie ma pieniędzy. Będzie taniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Normalnie cenniejszy niż "złoty" pociąg pancerny z Wałbrzycha:-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelski Klasyk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk jak Żuk, ale ja już czaję się na walkę w przetargu o ten służbowy składak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Buahahhaha napalajcie sie, samochod w cenie zlomu. Buda nieoryginalna, robiona przekladka. Wiecej niz waga pomnozona przez cene zlomu nie jest to warte
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robiłem na PL badania Żuka z wykorzystaniem metanolu. Jeździł i miał się dobtze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rower ze zdjęcia też widzę, że służbowy i w podobnych latach. Kiedy na niego przetarg?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...