Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Politycy walczą o szkolne gabinety dentystyczne

Utworzony przez Waldek, 31 stycznia 2011 o 21:08 Powrót do artykułu
kiedy 30 lat temu chodziłem do szkoły byłem wzywany na przeglądy, później leczenie a czasami były akcje fluoryzacyjne. Wydaje mi się, że głównie dzięki temu wciąż mam wszystkie zęby zdrowe i jedynie kilka razy w dorosłym życiu korzystałem z pomocy dentysty. Popieram tą akcję - dzieci mają prawo do takiej opieki. Poza tym wreszcie widać wspólne działanie polityków różnych opcji o nasze sprawy. Tak trzymać - BRAWO.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
No to masz szczęście, bo mi po tych słynnych fluoryzacjach, a szczególnie partactwie dentystki szkolnej poleciały zęby. Niestety tak samo jest obecnie, stomatolog kiedy robi na NFZ to odwala pańszczyznę, a kiedy prywatnie to się stara, ten system jest chory.
0
"zęby lecą' kiedy się o nie nie dba a nie od fluoryzacji
0
dent napisał:
No to masz szczęście, bo mi po tych słynnych fluoryzacjach, a szczególnie partactwie dentystki szkolnej poleciały zęby. Niestety tak samo jest obecnie, stomatolog kiedy robi na NFZ to odwala pańszczyznę, a kiedy prywatnie to się stara, ten system jest chory.
Masz ochotę bulić to nie ma problemu - gabinetów dostatek, ząbki Ci nowe wstawią i jeszcze skomplementują i to nie będzie żadna "pańszczyzna" tylko żeby się pacjent lepiej poczuł skoro zapłacił
0
No to zobaczymy na ile nasi politycy mogą być skuteczni, szczególnie p. poseł Mucha w końcu z parti rządzącej (a gdzie jest PSL?). Wreszcie jakaś sensowna inicjatywa, a nie wręczanie kwiatów kiepskiemu ministrowi.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: