Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
No to wyprowadzili w polę panią nad którą się znęcano ( takie to teraz modne słowo) brawo koledzy , podziękuje pani panu Golc...., Krak..... , Chrząst , i Reszcie ! Sławek trzymaj się!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
niestety,w naszym kraju sądy dają wiarę kobieto i matkom w sprawach tego rodzaju,Nawet wtedy gdy są podłe i perfidne.Dzieci powinny odbywać rozmowy z psychologami,bo to dużo wyjaśni i im pomoże Aby.tak krzywdzić własne dzieci trzeba być zwierzęciem i to nie zrównoważonym psychicznie.I to jest nauczycielka,wychowawca młodzieży.ZGROZA matka.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Obrzydliwą rzeczą jest mieszanie i wykorzystywanie dzieci w takich sytuacjach.Czy dorośli ludzie nie potrafią rozstać się z klasą?...widocznie nie z każdym da się rozmawiać i dojść do kompromisu.Wiem ile to kosztuje zdrowia i nerwów więc życzę stoickiego spokoju i cierpliwośći oraz determinacji w dążeniu do prawdy.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ŻENUA. Panie Pijaku - większość mężczyzn nie spędza wolnego czasu na upijaniu się (2,5promilla) - poddaje się badaniom alkomatem. Nie jeździ po drogach publicznych po pijaku. Nie wykrzykuje, że kogokolwiek zabije i nie ma założonej niebieskiej karty. Wypraszam sobie, wycieranie sobie Pana zachlanej gęby (2,5 promilla i publiczne wyznanie, że tak właśnie spędza Pan czas wolny) porównaniem do większości mężczyzn w tym kraju. Miej Pan godność - niestety, reprezentuje Pan margines społeczny - i nie zasługuje nawet na złotówkę publicznych pieniędzy. Nawet jeśli to był wypadek czy prowokacja, nie nadaje się Pan do korzystania choćby z krztyny publicznych pieniędzy.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
P. Sławku jesteśmy z Panem!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
polityka, rodzinna tragedia i świat szybkich wyroków mediów
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Szum medialny nie pomoże tej rodzinie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
W tym wszystkim zeznania dwójki dzieci są najbardziej wiarygodne. Skoro sąd przyznał opieke nad dziećmi ojcu co w Polskich warunkach jest prawie nieosiągalne to pewnie uznał tę kobietę i jej zeznania związane ze znecaniem sie nad nią za niewiarygodne i nieprawdziwe.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To znowu ja ten co nie przepada za Panem Zygo, tak naprawdę szkoda dzieci a dorośli niech sobie łby urywają, no ale skoro sprawa miała być 21 to wiadomo że wrobiła faceta. jak już pisałem wolałbym żeby zgarnęli tego Pana za coś innego, a nie niszczyli jego kariery życiem rodzinnym...... Mogli go pokonać merytorycznie a nie w tak chamski sposób, teraz w Niedrzwicy nie będzie na kogo zagłosować już w ogóle bo opozycja do Zygi się zepsiła a szkoda
Zaloguj się, aby oddać głos
0
zostawmy sprawy rodzinne a przyjżyjmy się bliżej kwestii zarzutu do Pana Sławka o jazdę po alkoholu, czy policyjna maskotka za przednią szybą ma coś sugerować kontrolującym go policjantom?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"Mężczyzna ma założoną tzw. niebieską kartę dla sprawców przemocy domowej" - czytamy w doniesieniu. Czy wy wiecie JAK zakłada się ową "niebieską kartę"? Otóż np. żona idzie na policję i zeznaje, że mąż ją bije. I natychmiast!!! policja zakłada ową kartę BEZ SPRAWDZANIA zasadności. (obecnie niebieską kartę prowadzą miejskie ośrodki interwencji kryzysowej). Chodzi więc o to, że NAJPIERW jest zakładana karta, potem policjant odwiedza taką rodzinę. Ale posądzony mąż JUŻ JEST TRAKTOWANY i NAZYWANY "SPRAWCĄ PRZEMOCY DOMOWEJ". To jest po prostu chore!!! Co gorsza, jak żona będzie chciała to może przy każdej okazji publicznie oświadczyć, że mąż jest sprawcą przemocy domowej (chociażby mąż zaprzeczał i nie było dowodów), i nawet może to udowodnić.... niebieską kartą. Obłęd.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Z tego wynika, że z żoną najlepiej wychodzi się na fotografii.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Szkoda mi Pana i Pańskiej rodziny Straszne jak łatwo można taką aferę rozdmuchać i pokazać w krzywym świetle człowieka. Nie dajcie się !
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Po syna przyszła w środku nocy? Przecież w nocy dzieci śpią.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
jazda po pijaku to w PSL chba jakaś norma ? A te rodzinne problemy i skantale też.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nieładnie tak prać brudy na łamach prasy I jedna strona i druga są siebie warte Teraz dopiero zaczną się przepychanki... Nieładnie, że ten Pan wykorzystuje swoje dzieci do walki z żoną i zasłania się nimi, aby obronić stołek Sam fakt jazdy na rowerze po pijaku świadczy za tym, że ten pan nie jest godny zajmowanego stanowiska Cóż takie mamy elity polityczne i zrobią wszystko aby zostać przy korycie... Współczuję dzieciom...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
http://www.gsniedrzw...spoldzielni.php Bogate CV Sławomira Z. Człowiek od wszystkiego. Wszędzie trzyma ucho i oko na pulsie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
jola trzymaj się! prawda wcześniej czy później wyjdzie na jaw. nie załamuj się....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dzisiejsza konferencja prasowa to chytry i przebiegły zabieg manipulatorski. Jak sie bronić przez zarzutami o jazdę po pijanemu i groźby karalne??? Proste: to wszystko uknuli ci źli pisowcy!!! a jak??? po prostu: upili Sławka na 2,4 promila, wsadzili na rower, kobicie kazali uciekać a jemu krzyczeć "zabije cię ku....o. Genialne - i wszyscy przyjaciele Sławka już wiedzą jak było naprawdę...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Panie Sławku Jesteśmy z Panem
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: