Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
a aaa tego aferzyste w koncu ziobro dopadł? super
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś wie ile płacą za te plugawe teksty? Mam dużo wolnego czasu może bym sobie dorobił do zasiłku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszędzie gdzie by skontrolować to 80% urzędników powinno siedzieć i to natychmiast . A to wina Smolarza nie urzędników sługusów za nic nie robienie tak właśnie się zachowują włażą po palcu nieuki i nieroby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za wstretna morda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można w listopadzie robić kontrolę ? Chyba na plantacjach wieloletnich lub rolnosrodowiskowe, bo normalnie w listopadzie to ziemia odpoczywa po orce zimowej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do chrzany z czerwonymi burakami !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Wszędzie gdzie by skontrolować to 80% urzędników powinno siedzieć i to natychmiast . A to wina Smolarza nie urzędników sługusów za nic nie robienie tak właśnie się zachowują włażą po palcu nieuki i nieroby.
Ale o co chodzi ? Kto jest winny i w jakiej sprawie jest winny ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale jaja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Henio - koryto jak każdy zslowiec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
Szkoda, że ten  ?? niby facet ale debil boi się nawet na pozostawienie swojego znaku ! Cchciałbym żeby ten podły  obłudnik wskazał te "zbrodnie" "zawłaszczanie" "          Oszukują, kradną, kombinują,       " gdzie kto i kiedy to zrobił nazwiska i mfunkcje !!!!!!!! Bydlaku pokaż !!!! Choćby jeden przypadek w Polsce !!!!!!!
Obruszony peeselowiec w swoim stylu wyraża niezdowolenie i sypie prostackiemi epitetami. Tak jakby spadł wczoraj z księżyca i nigdy nie słyszał o  aferach wywołanych przez partyjnych towarzyszy, jakby Bury był pisowcem, a reszta Raday Naczelnej była w opozycji...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pis do boju zobaczymy  jaki będzie koniec pisu jak to miler premier powiedział nie ważne jak się zaczyna a jak kończy już p.prezydent pruszkowski pokazał jak pis daje radę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a tak na marginesie jak z partyjek byłoby tylko po 10 kandydatów to nie trzeba drukować książek i niedorozwinięty wyborca niepomylił pisu z psl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłop uczciwy, pije wszystko, nawet to, co koledzy z PO. Czasem, nawet Nałęczowiankę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do "oburzonego" który zarzuca mi epitety ! dodam tylko nawiedzony, czy tępy psiorze, że obrzucać błotem ta banda szaleńców opanowała do perfekcji ! Ale nic z tego nie wynika bo tępy, ciemny otumaniony sektą kaczo-rydzokową niedorajda bredzi anie wie dlaczego bo guru tak kazał ! Najpierw do szkół  a potem do działania ! Osioł zostanie osłem a wiedza ! czas ją nabyć ! Przecież ta twoja sekta najpierw powiedziała, że koalicja ukradła 380mld złotych !!!!!!!!!!!!!!!! I co się okazało ! Nic !!!! kpl. nic i do dnia dzisiejszego miało 300 słownie trzystu lkudzi z koalicji iść siedzieć i jak widzisz tępy ciemniaku nawet nikt nie ma podstaw dzisiaj do dyskusji na ten temat ! Fałsz, kłamstwo, obłuda i nikczemność - słowem bełkot!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo ja jestem Gość. A wy Kowalski buty sobie umyjcie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Henio  jest przykłdem ZSL  -owskiego  układy  przestepczo-mafijnego praca w układzie,którym rządza koledzy z partii, hektary na WSI   miliony na kącie. cyt:" Według oświadczenia majątkowego, Smolarz jest właścicielem i współwłaścicielem pięciu domów o powierzchni 300, 100, 60,70 i 70 metrów kwadratowych (całość warta jest ok. 1,5 mln zł). Do tego pan prezes ma gospodarstwo rolne o powierzchni ok. 55 tys. metrów kwadratowych. A na rachunkach zgromadzone ponad 500 tys. zł oszczędności. W sumie były poseł PSL, a obecnie prezes KRUS dysponuje majątkiem wartym 2 miliony złotych!!!"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żadna partia nie jest w stanie przebić PSL-u w pazerności , podłości , hamstwie ,lenistwie , braterstwie posadek urzędniczych tak swoją partie ocenia wieś .Pozostał elektorat w mieście , więc zmienicie nazwę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kemor napisał:
do "oburzonego" który zarzuca mi epitety ! dodam tylko nawiedzony, czy tępy psiorze, że obrzucać błotem ta banda szaleńców opanowała do perfekcji ! Ale nic z tego nie wynika bo tępy, ciemny otumaniony sektą kaczo-rydzokową niedorajda bredzi anie wie dlaczego bo guru tak kazał ! Najpierw do szkół  a potem do działania ! Osioł zostanie osłem a wiedza ! czas ją nabyć ! Przecież ta twoja sekta najpierw powiedziała, że koalicja ukradła 380mld złotych !!!!!!!!!!!!!!!! I co się okazało ! Nic !!!! kpl. nic i do dnia dzisiejszego miało 300 słownie trzystu lkudzi z koalicji iść siedzieć i jak widzisz tępy ciemniaku nawet nikt nie ma podstaw dzisiaj do dyskusji na ten temat ! Fałsz, kłamstwo, obłuda i nikczemność - słowem bełkot!!!!!!!!!!!
kemor napisał:
do "oburzonego" który zarzuca mi epitety ! dodam tylko nawiedzony, czy tępy psiorze, że obrzucać błotem ta banda szaleńców opanowała do perfekcji ! Ale nic z tego nie wynika bo tępy, ciemny otumaniony sektą kaczo-rydzokową niedorajda bredzi anie wie dlaczego bo guru tak kazał ! Najpierw do szkół  a potem do działania ! Osioł zostanie osłem a wiedza ! czas ją nabyć ! Przecież ta twoja sekta najpierw powiedziała, że koalicja ukradła 380mld złotych !!!!!!!!!!!!!!!! I co się okazało ! Nic !!!! kpl. nic i do dnia dzisiejszego miało 300 słownie trzystu lkudzi z koalicji iść siedzieć i jak widzisz tępy ciemniaku nawet nikt nie ma podstaw dzisiaj do dyskusji na ten temat ! Fałsz, kłamstwo, obłuda i nikczemność - słowem bełkot!!!!!!!!!!!
Ty ani pisaty, ani czytaty - niedorozwiniety burak jesteś. Poproś kogoś madrzejszego, żeby ci mój komentarz na twój język przetłumaczył. Może masz syna lub córkę po jakiejś innej szkole niż moskiewskie przeszkolenie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Dlaczego PiS tak się ociąga z czyszczeniem przestrzeni publicznej z zielonych ludzików? Wszystkich wywalić a połowę funkcji zlikwidować to jest dobra zmiana no i zdelegalizować ZSL
Podpowiem ci bo sa zajeci dojeniem państwowej kasy i obsadzaniem swoimi ludmi bez matury wselkich stanwisk od dyrektora po sprzataczke, teraz jarzysz coś, czy dalej cie dymac a ty się bediesz cieszył?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Żadna partia nie jest w stanie przebić PSL-u  w pazerności , podłości , hamstwie ,lenistwie , braterstwie posadek urzędniczych tak swoją partie ocenia wieś .Pozostał elektorat w mieście , więc zmienicie nazwę.
oj oj dobra zmiana już wyznacza nowe standardy w bucie, chamstwie i zakłamaniu, ich nie dogoniat he he.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...