Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
zwykly srebrny passat 1.9 tdi xD obklejony niebieska folia i poprzyklejane napisy polizei wiec nie wiem ile lat mozna robic taki projekt xD dla mnie to kilka godzin roboty xD i nie wiem czym taka fascynacja xD
Jesteś żałosna hahahahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kozacki projekcik a zazdrośni policjanci się przypier... do roboty się weźcie nieroby
Co jest kozackiego oklejając auto w radiowóz ? przecież to zwykła wiocha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...Śmieję się z wiejskiego tuningu ale czy te auto jest wejskie ? .
TO auto, TE auta, na litość boską!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość (11 kwietnia 2016 o godzinie 16:47) Co z tego że miał te rzeczy pochowane, używał ich ? - Tak, jest napisane w powyższym tekście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak jest takim świrem to niech pojedzie nim do Niemiec :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze. Jednego agrotuningowca mniej. Prawko od nowa a passerati na śrubki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bĘDZIE WAŻNY, JAK ŁAPANKI PRZYWRÓCĄ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Psychol
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chory system!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karać za domniemanie (nie złapali go na gorącym uczynku) tego, że używa świateł i syreny policyjnej. A ja myślałem, że w praworządnym kraju jest coś takiego jak domniemanie niewinności. Ciekawe kiedy masowe zatrzymania osób, które posiadają np nóż (może być to potencjalne narzędzie popełnienia przestępstwa). Albo zostańmy przy drogówce. Powinni zatrzymywać dowód wszystkim, których auta wyposażone są w zderzaki (jak sama nazwa wskazuje zderzaki służą do zderzania, czyli są narzędziem kolizji drogowej, a kolizje drogowe są karane) :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odstąpić od wszelkich zarzutów wobe tego patrioty. To jest rozkaz LWG. Wykonać natychmiast! Andrewa John Wiles otrzymał Nagrodę Nobla w postaci Madalu Abela nie tyle za rzekomy dowód WTF, co za potworną dramaturgię jego powstawania na poddaszu w pełnej konspiracji. Fałszywą ideę dowodu Wilesa odkrył Barry Mazur, ale na nic się to zdało, bowiem w polu absurdów ciężko jest formułować zdania logiczne. Bajecznie proste rozwiązania wielkich problemów matematyki nie mają racji bytu, gdyż swoją oczywistością zachwycają jedynie ich AUTHORA, który zdaniem Wielkich nie rozumie, że niczego nie dokonał i nie pojmuje sedna problemów, które muszą pozostać nadal otwartymi. Wyniki jakiegoś Polaczka to żadne wyniki. Należy je rychle usunąć zewsząd, albowiem powodują smutne zdumienie wśród specjalistów i spychają wielkie problemy Królowej Nauk z topu. Takich amatorków sensacji jak LWG należy skutecznie uciszać, gdyż przynoszą wielkie straty dla nauki świata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiocha??? ,,Agrotuningowiec''??? Co Wy ludzie gadacie.... Koleś włożył serce i pieniądze żeby zrobić auto które wyróżnia się z tłumu, ma pasję. Widzę dużą zawiść i zazdrość u większości tutaj komentujących.... Widać że wszystko co unikatowe i wyróżniające się z tłumu od razu zostaje zmieszane z błotem.... Auto naprawdę wygląda kozacko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem jak najbardziej za ! Przygłup nikt więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiocha??? ,,Agrotuningowiec''??? Co Wy ludzie gadacie.... Koleś włożył serce i pieniądze żeby zrobić auto które wyróżnia się z tłumu, ma pasję. Widzę dużą zawiść i zazdrość u większości tutaj komentujących.... Widać że wszystko co unikatowe i wyróżniające się z tłumu od razu zostaje zmieszane z błotem.... Auto naprawdę wygląda kozacko.
Ja tutaj nie widzę żadnej pasji. Śmiać mi się chce jak słyszę słowa: "kozacki projekt". Okleić auto i założyć felgi każdy głupi potrafi.  Poczytaj ogólnopolskie fora motoryzacyjne. Tam wszyscy się śmieją z tego "projektu".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karać za domniemanie (nie złapali go na gorącym uczynku) tego, że używa świateł i syreny policyjnej. A ja myślałem, że w praworządnym kraju jest coś takiego jak domniemanie niewinności. Ciekawe kiedy masowe zatrzymania osób, które posiadają np nóż (może być to potencjalne narzędzie popełnienia przestępstwa). Albo zostańmy przy drogówce. Powinni zatrzymywać dowód wszystkim, których auta wyposażone są w zderzaki (jak sama nazwa wskazuje zderzaki służą do zderzania, czyli są narzędziem kolizji drogowej, a kolizje drogowe są karane) :)
O ile wiem to prawo zakazuje MONTOWANIA świateł i syreny pojazdu uprzywilejowanego, więc auto nie miało prawa przejść przeglądu technicznego..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Życzac komuś źle stajesz się jeszcze gorszym człowiekiem od niego ! haha co za gimby tu komentuja !
Gdzie ja mu źle życzyłem? W którym momencie swojej wypowiedzi? Napisałem tylko, że gość się doigrał, bo za bardzo cwaniakował. Dziecko, jak ja chodziłem do szkoły to gimnazja nie istniały. Gimbie. ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość ma oryginalny samochód nie rozumiem co do tego ma akurat passat a prawda jest taka,że nic mu nie zrobią a wy możecie tylko pozazdrościć ! Śmieję się z wiejskiego tuningu ale czy te auto jest wejskie ? Super projekt a wy możecieaby patrzeć i podziwiać bo was stać tylko na głupi komentarz. Może i się gość podnieca ma prawo to miesiące może pracy przy tym aucie..3
Ale już mu zrobili. Stracił dowód rejestracyjny za posiadanie NIELEGALNEGO wyposażenia w aucie. A samochód wcale nie jest oryginalny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny sukces Policji, sprawiedliwość znowu zatriumfowała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hehe jak dla mnie młodej osoby jest spoko. a nasze chore prawo i rząd powinno być dumne za odwagę ze ktoś wykorzystuje własny pomysł ,ma odwagę śmigać takim pojazdem i Kurwa* odstraszać kierowców pijanych ,osób pod wpływem narkotyków,alkocholu ,czy wgl bez uprawnień czy piratów drogowych Brawo jestem za ! Ja jak bym u siebie w okolicach swojej działki jeździł takim samochodem to gwarantuje ze połowę mniej by było pojazdów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze. Jednego agrotuningowca mniej. Prawko od nowa a passerati na śrubki.
Na śrubki? Ty idioto, nigdy nie zarobisz na takiego passata. Znając życie jesteś typowym, bezrobotnym prymitywem wysiadującym całymi dniami przed kompem. Facet ma jakąś pasję a ty co? Oprócz wkurzania wszystkich dookoła coś potrafisz zakompleksiony bucu? Przypuszczam, że nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...