Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
chłop ma 33 lata a durny jak cep , ale przyznać trzeba że miał fazę .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piękny samochód zlotowy, kierowca włożył w niego mnóstwo pieniędzy i pasji, światła i syreny zlotowe, wygląd nietuzinkowy, stylizowany na policję niemiecką, ale niestety STYLIZACJA a BARWY POLICYJNE to dwa różne pojęcia. Tak oto polskie prawo patrzy na pasjonatów... Pewnie! Więcej boisk przecież potrzebujemy!! Na co zrozumienie dla motoryzacji, przecież to tylko środek transportu... priusa se kupcie, bo chroni środowisko.
  To żaden pasjonat, to tylko lanser spod Helium :lol: 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mógł sobie napisać nawet Guardia Civil itp. Nawet w sumie mógłby napisać POLICE (jest takie miasto w Polsce) i mógłby tak jeździć  bo w Polsce jest POLICJA. Za błyskotki i gwizdki to faktycznie jest paragraf który tego zabrania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenada. I mam na myśli upodobnianie się do Niemieckiej Policji... Karać i tępić !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i narzekaliście na komunę, a tu macie wolny kraj i co, guzik wam wolno, nawet głupiego drzewa na swoje działce ściąć ani kibla postawić. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś , coś powiedział a" milicja" już działa. Jak w amerykańskich filmach. Szczęśliwy kraj gdzie tylko takimi pierdołami MO ma zajęcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popieram To piękny samochód i widywany na zlotach jest tylko na pokaz nie mieli prawa wziąć dowodu :) ale jak zwykle policja zajmuje się pierdołami które im nie pasują...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytając obelgi na ten samochód śmiać się chce typu" mózg pięciolatka " pięciolatek go tak nie wystylizował i pięciolatek raczej nie bardzo ma pojęcie o jeździe a co dopiero o samochodzie .. więc warto się zastanowić kto w tym momencie zachowuje się jak pięciolatek nic nie rozumiący ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zwykly srebrny passat 1.9 tdi xD obklejony niebieska folia i poprzyklejane napisy polizei wiec nie wiem ile lat mozna robic taki projekt xD dla mnie to kilka godzin roboty xD i nie wiem czym taka fascynacja najpierw "rusz zad potem komentuj"  ;) bo nie masz zielonego pojęcia o tej pasji i ile tu jest pracy włożone i co włożone;) brawo     
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie ja mu źle życzyłem? W którym momencie swojej wypowiedzi? Napisałem tylko, że gość się doigrał, bo za bardzo cwaniakował. Dziecko, jak ja chodziłem do szkoły to gimnazja nie istniały. Gimbie. ;)
  Nawet czytać nie umiesz własnych wypocin, oto cytat twojego dzieła ''Bardzo dobrze, że się doigrał.''  No comment !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W niemczech jezdza amerykanska wersia radiowozu i jakos nikt nie robi z tego problemu.
Bo Niemcy to wolny kraj a Polska nie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za to ty jesteś ktoś
hahaha co zabolało 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"W niemczech jezdza amerykanska wersia radiowozu i jakos nikt nie robi z tego problemu." - w Polsce też jeżdżą i nikt nie robi problemów ale według prawa unijnego auta policji niemieckiej i vice versa - polskiej mogą mieć prawo w pewnych sytuacjach wkroczyć na teren innego państwa UE - dlatego oklejenie auta w stylu jakiejkolwiek policji z UE jest nielegalne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aha czyli nie można pomalować auta na srebrno-niebiesko z napisem POLIZEI (który w Polsce nie ma żadnej mocy prawnej bo nie jest znakiem zastrzeżonym) - zakaz dalszej jazdy z jakiego powodu ? Cała akcja zrobiona kompletnie bezpodstawnie - auto w idealnym stanie technicznym a dowód zabrany na podstawie czego ?? Panowie na służbie byli światkiem że jechał na "kogutach" i mają na to podstawę prawną aby takowy dowód zatrzymać na tej podstawie ?
to może antyradar tez mozesz miec w samochodzie,albo cbradio na policyjnych czestotliwosciach radiowych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karać za domniemanie (nie złapali go na gorącym uczynku) tego, że używa świateł i syreny policyjnej. A ja myślałem, że w praworządnym kraju jest coś takiego jak domniemanie niewinności. Ciekawe kiedy masowe zatrzymania osób, które posiadają np nóż (może być to potencjalne narzędzie popełnienia przestępstwa). Albo zostańmy przy drogówce. Powinni zatrzymywać dowód wszystkim, których auta wyposażone są w zderzaki (jak sama nazwa wskazuje zderzaki służą do zderzania, czyli są narzędziem kolizji drogowej, a kolizje drogowe są karane) :)
domniemanie niewinnosci nie oznacza nic innego ze facet jest niewinny do chwili gdy sad mu winy nie udowodni.nie zmienia to sytuacji i mozliwosci zatrzymania dowodu rejestracyjnego czy podejmowania innych czynnosci zwiazanych z zabezpieczeniem dowodow w sprawie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak chciał cwaniakowac to mógł pojechać do Niemiec. Tam Zoll-e szybko by go namierzyly. Daje mu 5km jazdy. Potem zarekwirowali by mu auto na poczet grzywny w sądzie. Pozdro ze Szczecina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po lubliniakach wszystkiego można się spodziewać ;) Szczególnie LUbiani są w wawie ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...