Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Półkolonie

Utworzony przez Asia21, 30 kwietnia 2015 r. o 12:55
Część, Macie jakieś fajne miejsca w którym dziecko mogłoby spędzić półkolonie?.  Chodzi mi o półkolonie dobrze zorganizowane :) Podzielcie się miejscówkami. Pozdrawiam.      :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam Akademosa zapisałam tam moją córkę w ferie zimowe tego roku na zajęcia z Cheerleaders. Wybrała się na nie z koleżankami z klasy, wszystkie dziewczynki były bardzo zadowolone i zachwycone instruktorką.  Zajęcia zaczynały się od 8 rano ale istniała możliwość zostawienia dziecka już od 7:30.   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, od 3 lat zapisuje dzieci właśnie do nich. Co roku prowadzą fajne zajęcia tematyczne, mają  doświadczonych wychowawców. W tym roku pewnie po raz ostatni, bo już dzieci wyrosły chcą na obóz młodzieżowy :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobra firma, z którą robiliśmy festyn dla dzieci i z którą dzieci jechały na wycieczkę szkolną. Syn po powrocie z Kazimierza był zachwycony tym, że wreszcie byli na wycieczce, gdzie działo się coś ciekawego. Organizują też półkolonie, więc ja wybieram z pewnością www.panprzygoda.pl dokładniej to panprzygoda.pl/polkolonie-lublin-polkolonie-letnie-lublin/ Ja polecam! Tata Błażeja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja polecam półkolonie Mały Geniusz, byliśmy u nich w wakacje 2016 i podobało nam się - miłe i kompetentne wychowawczynie, ciekawe zajęcia, otwarci od wczesnego rana do póżnego popołudnia:) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja wysłałem tam mojego syna. Nie byłiśmy obaj zadowoleni. Zajęcia w sali szkolnej na Balladyny, dziecko ma wrażenie, że nadal chodzi do szkoły. Jedna z pań była po prostu złośliwa względem mojego dziecka. Panie nie dopilnowywały by dzicko zjadło obiad ani odpowiednio się ubrało przy wyjściu na sanki. W ostatnim dnu kiedy prosiłem, żeby dali znać jak syn będzie chciał wcześniej opóścić półkolonnie Panie zignorowały to bo chciały zrobić zakończenie turnusu. Generalnie nie polecam. W tej cenie można znaleźć lepszą formę wypoczynku dla dziecka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz Akademia Nauki organizuje fajną półkolonie w Warszawie 'Pogadajmy o emocjach', dzieci poznają w każdym kolejnym dniu emocje, jak dla mnie bardzo ciekawey temat, wysyłam swojego synka. Są trzy terminy sa na lipiec i sierpień, warto sprawdzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...