Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Połowa kadencji prezydenta. Krzysztof Żuk wystawia sobie czwórkę z plusem

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 listopada 2016 r. o 21:16 Powrót do artykułu
WYMIENIAĆ MAM ILE NIESPEŁNIONYCH OBIETNIC z 2010 r.? -poszerzenie Sowińskiego i Poniatowskiego -estakada nad Głeboką do Filaretów, - metropolitarny Dworzec autobusowy przy dworcu PKP -przebudowa Podzamcza -modernizacja Racławickich i Lipowej -parking i uporządkwanie terenu - galeria Arkady ? -rewitalizacja doliny Bystrzycy - .... reszty szukać sie nie chce bo szkoda czasu na trolerke z działczami zorganizowanej grupy przestępczej krypt. "platforma obywatelska" i pracownikami samorzadu miasta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak w tej reklamie. Pacownikiem miesiąca zostaje!??............. Ja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiSiory niech sie wezmą za ocenę rządu. A nie skutecznego Prezydenta!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zostaje JA czyli Beatka Marionetka Szydlo. Czlowieku zjedz snickersa bo gwiazdozysz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
WYMIENIAĆ MAM ILE NIESPEŁNIONYCH OBIETNIC z 2010 r.? -poszerzenie Sowińskiego i Poniatowskiego -estakada nad Głeboką do Filaretów, - metropolitarny Dworzec autobusowy przy dworcu PKP -przebudowa Podzamcza -modernizacja Racławickich i Lipowej -parking i uporządkwanie terenu - galeria Arkady ? -rewitalizacja doliny Bystrzycy - .... reszty szukać sie nie chce bo szkoda czasu na trolerke z działczami zorganizowanej grupy przestępczej krypt. "platforma obywatelska" i pracownikami samorzadu miasta
Czy ty ośle wiesz to co jest obietnica wyborcza? Mam wątpliwości. Wymieniasz problemy z jakimi Lublin się boryka od czasów Pruszkowskiego i wmawiasz, że to obietnice Żuka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akurat Żuk to jeden z niewielu skutecznych rządzących miastem. Owszem nie wszystko co obiecywał udało Mu sie spełnić. Nie za wszystko też jestem gotów Go chwalić (do dziś uważam stadion za chybioną inwestycję). Mimo to jako jedyny zrobił dla Lublina coś konkretnego. Nie stawiał pomników smoleńskich tylko realizował najistotniejsze z inwestycji. I to takie, które posłużą nam latami. Jakoś nie przypominam sobie podobnych sukcesów poprzedników - no może poza modernizacją MPK. Dla mnie 4+ to zasłużona ocena jego pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
16 tyś za osobę za dwa dni w Izraelu? To jakie tam usługi były świadczone?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
klakla
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
klaka zwykła klaka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
klaka :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził. To, że nie udaje się wszystko co zaplanował, nie znaczy, że robi mało. Wręcz przeciwnie bilans ogólny na duży plus - ilość spełnionych obietnic i wykonanych zadań na tle tego co się nie udało wypada imponująco. Tak trzymać i dalej zmieniać Lublin a poparcie mieszkańców będzie tylko rosło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten stadion to jednak chyba nie taka chybiona inwestycja skoro już w tym roku wypracuje zysk. Od samego początku planowano więcej powierzchni komercyjnej i jak widać, opłacało się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to k....a jest ? To jakieś płatne ogłoszenie wyborcze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego nie osiem z plusem albo od razu sto z plusem ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z Motorem? Kiedy upragniony awans?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak na skalę do 10 , to 4+ nie jest tak dobrze .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
daję krzysztofowi Żukowi aa+ z wizją na poprawę. jego zadania są wykonywane optymalnie. co prawda, jest za mało updatów w tym roku via ***upland.one oraz za mało updatów w 2016 na ***siliconupland.com. o ile prezydent lbn rulez, i komunikacja poprawia się. to wydział promocji i informatyki, oraz pkp mają dużo do nadrobienia. nogę daje wydział pana grzegorza hunicza, notorycznie url/uri wiodą do błędów. brakuje updatów w kluczowych projektach, a do tego proof-reading, content-review i strona anglojęzyczna serwisów w lublin.eu potrzebują więcej aktualizacji. szczególnie strona anglojęzyczna. tylko strona anglojęzyczna. pozdrawiam, m.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pora przewietrzyć UM z kolesi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Jak w tej reklamie. Pacownikiem miesiąca zostaje!??............. Ja.
10/10
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już podsumowanie na pożegnanie. Trzeba było się zajmować pracą jako Prezydent Miasta Lublina, a nie ganiać za chałturami po całym kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...