Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Połowa kadencji prezydenta. Krzysztof Żuk wystawia sobie czwórkę z plusem

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 listopada 2016 r. o 21:16 Powrót do artykułu
Wybitne 2 kadencje prezydenta Żuka. Choć żal mam ogromny w sercu że nastał tak smutny czas, iż  teraz mamy musimy bronić naszego prezydenta przed 'maluczkimi" z warszafki" radni i posłowie z pisu to chyba zaślepieni blaskiem swojego Pana innego wytłumaczenia nie widzę a zmiany w mieście i owszem co roku jest lepiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też uważam ,ze Lublin się pięknie rozwinął, parki, skwery dla seniorów siłownie pod chmurką, basen olbrzymi, a PISowi nie wiem co do głowy strzeliło, żeby chcieć pogrążyć tak zasłużonego człowieka dla naszego miasta. Przyjdę oczywiście będe wspierała, postaram się porozmawiać z przewodniczącym Rady Miasta aby prezydenta naszego wspierał i z radnymi z PISu przecież powinni służyć naszemu miasto, pomagać w dalszym rozwoju. Jestem wstrząśnięta i głęboko poruszona tą sprawą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk juz mogl bym przejsc na emeryture, duzo zrobil dobrego i duzo zrobil złęgo, ja jestem przciw jego osobie. NIENAWIDZE GO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyjdą ci którzy dostali stołki w spółkach,mieście, szkołach, urzędach. Ja za PO nic nie dostałem i mam wrażenie że ten mur to fikcja. Jednak popieram ta inicjatywę jeśli padnie delaracja i Zuk z Kowalczyka ze zabiorą łapy od górek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Druga kadencja może się okazać równie udana jak pierwsza. Wytrwałości życzę i proszę się nie przejmować zaciekłymi atakami PiS-u, wpisami zatrudnionych przez PiS trolli, itd. Mieszkańcy stoją po pana stronie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miasto się rozwija odkąd został prezydentem i tylko to się dla mnie liczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oby porządził jeszcze kilka kadencji - miło patrzeć na to co się aktualnie dzieje w Lublinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te teksty typu "miasto sie rozwija","zrobił" są śmieszne i żenujace. Prezydent zamontował taki wentyl publicznych pieniędzy dla swoich-UM, Centrum Kultury, NN, inkubatory przedsiębiorczości.... Korytko było zawsze pełne dla swoich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kad napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Jak w tej reklamie. Pacownikiem miesiąca zostaje!??............. Ja.
10/10
To "Ja" napisałem ;) ale chyba dobrze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezydent chwali się również tym, że podstrefa ekonomiczna na Felinie jest już w pełni zajęta. WIĘC CZAS ZAPROSIĆ INNE STREFY EKONOMICZNE. BO TA MIELECKA JEST SŁABA. NI TO BOSH, NI TO SHARP.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zadłużenie miasta lublin na przestrzeni lat: zadłużenie na dzień 31 grudnia 2005 r. – 47.792.841,00 zł; rada miasta pis zadłużenie na dzień 31 grudnia 2006 r. – 189.215.063,80 zł; rada miasta pis zadłużenie na dzień 31 grudnia 2007 r. – 239.726.998,21 zł; rada miasta pis zadłużenie na dzień 31 grudnia 2008 r. – 369.866.888,94 zł; rada miasta pis zadłużenie na dzień 31 grudnia 2009 r. – 547.499.156,40 zł; rada miasta pis zadłużenie na dzień 31 grudnia 2010 r. – 677.670.165,03 zł; rada miasta pis z tym długiem Żuk i po przejęło lublin. następne lata: zadłużenie na dzień 31 grudnia 2011 r. – 778.181.676,49 zł; rada miasta po zadłużenie na dzień 31 grudnia 2012 r. – 886.952.807,00 zł; rada miasta po zadłużenie na dzień 31 grudnia 2015 r. – 1.259.093.901,42 zł.; rada miasta po,wspólny lublin na dzień dzisiejszy zegar długu miasta lublin wynosi na godzinę 9.20 wynosi 1.275.150. 683 do dogonieniu długu jak zostawił Żukowi pis brakuje Żukowi jeszcze 80.189.647 Żuk zadłużając miasto widać w co te pieniądze wpakował gołym okiem i jak lublin się zmienił że dotacje nie przepadły i tych pieniędzy nie przejadł a co zrobiło pis? wsamraśny lublin? na co przejadł i na co poszło 677.670.165 zł na które zadłużył lublin rządząc w radzie miasta na ponad 2 kadencje? nie było żadnych remontów i budowy ulic,chodników itd itd. Żuk najlepszym prezydentem po 1989 roku zegar zadłużenia miasta lublin ***dluglublina.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
opluć bliźniego swego, panie Żuk mieszkańcy znaja prawdę i postarają sie bronić tylko czy damy radę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
6+ dla Zuczka a nagonka pisowska i nienawiść jest nam znana obroniy Żuka -suweren z Lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętacie jak A.Pruszkowski prezydent pisiorów poleciał do Meksyku i chcial nam pamę przywieźć choć chyba się nie udało bo palmy w Lublinie nie ma szkoda byłby Meksyk na wschodzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żałosne, dzień w dzień czytamy, tu zmieniono, tam już nasi itd.... jak wygłodniałe wilki pisiory się rzuciły na stołki, zaraz zaczną dostawiać, albo po dwóch siadać na jeden stołek, bo czuję, ze zabraknie dla wszystkich z partii PiS, a Żuk musi zostać kolejną kadencję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odwalić się od Żuka w końcu prawdziwy gospodarz, który postawił Lublin na nogi a pis rozwala caly nasz kraj niech oszczędi nam Lublinianiom tej "dobrej zmiany" my wybraliśmy Zuka i on ma mandat aby nami rządzić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
supermen napisał:
Pamiętacie jak A.Pruszkowski prezydent pisiorów poleciał do Meksyku i chcial nam pamę przywieźć choć chyba się nie udało bo palmy w Lublinie nie ma szkoda byłby Meksyk na wschodzie
Lepsze  Pruszkowski z PISu zasłynął nawet tym, ze pojechał do Stanów Zjednoczonych, żeby podpisac umowę partnerską, która... była już podpisana. Jak wyliczały media ta podróż kosztowała podatników 17 tys. złotych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
f napisał:
supermen napisał:
Pamiętacie jak A.Pruszkowski prezydent pisiorów poleciał do Meksyku i chcial nam pamę przywieźć choć chyba się nie udało bo palmy w Lublinie nie ma szkoda byłby Meksyk na wschodzie
Lepsze    Pruszkowski z PISu zasłynął nawet tym, ze pojechał do Stanów Zjednoczonych, żeby podpisac umowę partnerską, która... była już podpisana. Jak wyliczały media ta podróż kosztowała podatników 17 tys. złotych.
f napisał:
To byly łote czasy podróżowania w Ratuszu za czasów Andrzeja Pruszkowskiego, który słynął z częstych wyjazdów. Jak wyliczyły gazety tylko podczas jednej czteroletniej kadencji na wyjazdach spędził pół..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UWAGA, nowy podatek PIS nam wprowadza od września Prezydent Andrzej Duda podpisał ustawę o podatku od sprzedaży detalicznej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tw. dobra zmianę boli fakt  nasze lotnisko sie rozwija dzięki Żukowi więc chca go odwołać przypominam Żuk wybrany w demokratycznych wyborach przez mieszkańców, a pis obiecywał słuchać mieszkańców i co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...