Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A może ten likorz należy do PO lub głosował na Bronka? Żyjemy w świecie przyczynowo-skutkowym. Nieprawdaż.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ziobro wróć ,Ziobro wróć ,tylko ty załatwisz tego lekarza!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to dlaczego policjantów sąd zamykał za 50-100 zł, a nawet i za 20 się zdarzało? Hańba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co ja płacę i inni podatki skoro lekarze bardzo dobrze zarabiają i świnie chcą jeszcze kasy.Ludzei obudzcie się nie dawajcie im kasy. Ja tak zrobiłem tylko chama postraszyłem ze nagrywam rozmowe i wszystko było ok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już niebawem w lubelskim sądzie usłyszymy pewnie np. niegrożna rana postrzałowa, wybite tylko 4 zęby, złamana tylko jedna noga lub wybite jedno oko. To takie niegrożne więc po co karać. Uniewinnić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
puzon20 napisał:
to dlaczego policjantów sąd zamykał za 50-100 zł, a nawet i za 20 się zdarzało? Hańba
A ja nie zapłaciłem mandatu za 150PLn. Przyjechali do mnie o 4oo rano i na Północną. Sąd orzekł opłatę 1000PLN.50 PLNza 1 dzień w areszcie. Matka jak dowiedziała się po 2 dniach wplaciła do kasy sądu całą kwotę mimo, że już 2 dni przesiedziałem Sąd nie chcial zwrócić tych 100PLN. Ale był ze mną w celi gość co pił piwo na Placu Litewskim. Dostał mandat za 300PLN. Nie zapłacił a sąd orzekł karę 36 dni. Natomiast facet co nie spłacił kredytu w wysokości 3000PLN dostał karę odsiatki 6 dni. Za 150 PLN - 20 dni odsiadki, za 300PLN - 36 dni odsiadki a za 3000PLN - 6 dni odsiatki. Czy nie lepiej, żeby sprawiedliwość wymierzał tak jak w "Ojcu chrzestnym" Mario Puzo Vito Corleone. Chyba lepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No własnie, za nie zapłacenie mandatu "uczciwych" ludzi się zamyka i można. Gdy ktoś gwałci, defrauduje miliony złotych, kradnie czy jeździ po pijaku kolejny raz... to nie mają podstaw do aresztowania i umorzają sprawy. POLSKO !! CO CI POLSCY POLITYCY, SĘDZIOWIE I POLICJANCI Z TOBĄ ROBIĄ... :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nielegalna prowakacja ale łapówki można brac jak najbardzie legalnie. Ten wyrok to kipina ze zdrowego rozsądku , logiki i sądu o zwykłych obywatelach nie wspominając. Może nalezy powołać jakąś instancje która w trybie natychmaiastowym pozbawiała by wydających takie bukwersujące wyroki możliwości pełnienia obowiązków. Ostatnio mamy coraz częściej z ofiarmi bezmyślnych decyzji sądów. Zamordowane dwie osoby w lubuskiem bo zeznawały przeciw sprawc, zamordowana żona bo składała zeznania o znęcaniu się przez męża to wina sądów, zbiorowy wyrok we Włodowie to tez działo wymiaru sprawiedliwości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to prawda, żadem lekarz by nie wziął gdyby mu pacjent nie dał, a co to jest 700 zł ??????????? zwykły lekarz ma dużo więcej za dyżur
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widocznie w Lublinie panuje prawo sitwy a nie prawo konstytucyjne,przyczyna może być prozaiczna....dla Temidy zabrakło na opaskę.To nie pierwszy taki wyrok ogłoszony w tym mieście. Czyżby odbita "czarcia łapa" na sędziowskim stole właśnie w tym mieście, chciała nam przekazać jakieś przesłanie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAcy jesteście naiwni ! Aż mnie w dołku ściska. Czy kiedyś w sądzie była sprawiedliwość ? Takie dziwne wyroki zapadają w każdych tzw sądach, nie tylko w Lublinie. Nawiasem mówiąc taka pani sędzina zwana Sądem osmiesza zarówno siebie jak też całą instytucję. Żenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polskie sądy żyją w innej rzeczywistości. Są niezależne i nie podlegają ocenie. Płacimy im po minimum 5000zł na głowę, za to że raz w tygodniu pofatyguje się jegomość na salę rozpraw. Czarną robotę papierkową odwalają asystenci. Asystent ma też minimum ale socjalne 1300zł. Różne minima biorą się chyba z różnych potrzeb życiowych , jakich państwo polskie przewidziało dla swych obywateli , dzieląc ich na kategorie. "Elita" ma potrzeby większe więc ma też większe pobory. Reszta może wegetować za minimum socjalne. Kompromitacja sądu polskiego. Dobrze, że zamieszana jest w to duża telewizja prywatna więc tego tak nie odpuści.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i wy jeszcze wierzycie w sprawiedliwosc .sad zabiera matce cala miesieczna wyplate i daje lobuzowi ktory w ten sposob sie bogaci. jesli ktos niema pieniedzy na adwokatow to niestety musi umierac z glodu razem z dziecmi .bo sadu to nieobchodzi ,czy prawda czy nie i tak biednemu zasadzi zabranie pieniedzy i da takiemu co zarabia 4000 tys. miesiecznie i do tego premie .malo ze szykanuje ludzi to sad uznaje jego prawo do tego ,a nie prawo do obrony przed takim czlowiekiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podatnik napisał:
Nielegalna prowakacja ale łapówki można brac jak najbardzie legalnie. Ten wyrok to kipina ze zdrowego rozsądku , logiki i sądu o zwykłych obywatelach nie wspominając. Może nalezy powołać jakąś instancje która w trybie natychmaiastowym pozbawiała by wydających takie bukwersujące wyroki możliwości pełnienia obowiązków. Ostatnio mamy coraz częściej z ofiarmi bezmyślnych decyzji sądów. Zamordowane dwie osoby w lubuskiem bo zeznawały przeciw sprawc, zamordowana żona bo składała zeznania o znęcaniu się przez męża to wina sądów, zbiorowy wyrok we Włodowie to tez działo wymiaru sprawiedliwości.
Tak powołać zespół MACIEREWICZA tylko ci ludzie mogą załatwić wszystko i wszystkich.Idz do szkoły niedouczony ciemniaku a jak już złapiesz trochę szkoły zapisz się do bojówki PiSotalibów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...