Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Będę URADOWANY WIELCE z kursu z Rzeszowa do Łodzi -> przez Kielce... :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za przewoźnik, który nie sprzedaje z zasady biletów w kasach dworców?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko Busiki !!!   A polskibus.com nie jest wcale polski tylko szkocki !!!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie! Mam już dosyć monopolu i zmowy cenowej busiarzy. Co chwila podwyżki, jeszcze trochę i będzie 50 PLN do Wawy a w dwie strony stówka! Póki PolskiBus nie jeździ zostaję przy PKP bo taniej! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko Busiki !!!   A polskibus.com nie jest wcale polski tylko szkocki !!!
Jak Pan idzie do sklepu to zastanawia się czy Biedronka jest Hiszpańska, Tesco angielskie a Carrefour francuski? Idzie Pan tam, gdzie taniej a nie dlatego, że zagraniczne. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W końcu udało się , teraz czekamy na kolejne kursy np Lublin - Radom - Kielce - Kraków jak i popularny kierunek Lublin - Rzeszów - Zakopane . Ciasnymi busikami nie będziemy już jeździć skoro busiarze nie potrafią dostosować swojej oferty do klienta.Czysty bezpieczny i komfortowy bus , na długą trasę to podstawa . Teraz jeszcze czekamy na nowe kursy od Albatrosa i poprawi się w końcu cena do jakości . Buzsiarze mogą zacząć wozić ziemniaki a nie ludzi z kolanami przy brodzie przez 6 godzin i więcej z wiecznym spóźnieniem, brakiem przerwy na długich trasach i drogimi biletami.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odszkodowanie?! po moim trupie jest wolny rynek! równie dobrze moglibyśmy wypłacić odszkodowanie małym sklepikom, które poupadały po otwarciu (zagranicznych!!!) supermarketów; to co z tego, że PB nie jest polski?! jest tani, wygodny i dogodny; nie co te rozpadające się gratobusy  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy kto chociaż raz przejechał się Polskim Busem, mając świetne warunki, WiFi, itp. może się tylko cieszyć. Najwyższy czas podróżować w cywilizowanych warunkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy busiki brały pod uwagę, że rozwalają państwowy PKS? NIE!!!   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BIEDRONKA - FIRMA PORTUGALSKA - DEMOKRACJA OZNACZA WOLNY WYBÓR - MOGĘ JECHAĆ POCIĄGIEM , MOGĘ JECHAĆ BUSEM, LUB JAK MAM TAKI KAPRYS TO ZAMÓWIĘ SOBIE TAXI. JAKO WOLNY CZŁOWIEK DECYDUJĘ SAM O SOBIE. INNYM G_ w _O DO TEGO. ŻYCZĘ, BY NA RYNKU ZOSTAŁA NAJUCZCIWSZA FIRMA. NIE INTERESUJE MNIE NAZWA.   CHCĘ MIEĆ PRAWO DO BEZPIECZNEGO TRANSPORTU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak Pan idzie do sklepu to zastanawia się czy Biedronka jest Hiszpańska, Tesco angielskie a Carrefour francuski? Idzie Pan tam, gdzie taniej a nie dlatego, że zagraniczne. 
nawet tumanie nie wiesz, że Jeronimo to firma portugalska. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hura! Jestem szczęśliwą posiadaczką biletu do Rzeszowa za 6 zł XD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj Polacy myslenie was jest krótkowzroczne ,robione jest po to aby wykończyć konkurencje i zwiekszyć armie bezrobotnych w Lublinie i regionie -tylko głupcy cieszą się z ciastka a chleba nie będzie dla mieszkańców i pasazerów zobaczycie 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Contbus, wprowadź tańsze bilety, wifi, wygodniejsze busy., itd. Dostosuj się do rynku. Naturalna konkurencja. PKS powinien zarządać odszkodowania od takich jak wy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj Polacy myslenie was jest krótkowzroczne ,robione jest po to aby wykończyć konkurencje i zwiekszyć armie bezrobotnych w Lublinie i regionie -tylko głupcy cieszą się z ciastka a chleba nie będzie dla mieszkańców i pasazerów zobaczycie 
PKS i PKP rządzona była i jest przez osoby które jakby celowo zniszczyły te firmy . Upadłości można doszukać się  również przez działanie min. busiarzy co to co lepsze kierunki przechwycili i nie sposób dojechać w inne miejsca i początkowo zaniżyli kursy. Teraz podobnie robi Polski BUs tyle ze klient będzie jeździł taniej i autobusami .Nie widzę tu żadnego bezrobocia bo jak pojawia się nowi przewoźnicy to kierowcy znajda zatrudnienie na nowych i na pewno znacznie lepszych warunkach. Dlaczego mam płacić za coś co nie do końca spełnia warunki zarówno bezpieczeństwa , komfortu jak i ceny. Ktoś chciał się szybko dorobić nie  inwestując w zmianę busów na autobusy to teraz protesty .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To dobrze ale mam zastrzeżenie że nie mogę wsiadać do Polskiego Busa na przystankah pośrednich w Warszawie, na przykłąd gdzieś w centrum lub wylocie i to własnie  zniechęca kiedy mama mało czasu, a wysiadanie  tylko na dworcu głownym to ytez zniechęca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przydałaby się linia Lublin- Warszawa - Modlin z bezpośrednim dojazdem do Modlina. Obecnie taka podróż to udręka dla posiadacza biletu lotniczego na kurs z lotniska Lublin. Co broni PKS i inne firmy na uruchomienie takiej linii na lotnisko m Modlinie?. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BIEDRONKA - FIRMA PORTUGALSKA - DEMOKRACJA OZNACZA WOLNY WYBÓR - MOGĘ JECHAĆ POCIĄGIEM , MOGĘ JECHAĆ BUSEM, LUB JAK MAM TAKI KAPRYS TO ZAMÓWIĘ SOBIE TAXI. JAKO WOLNY CZŁOWIEK DECYDUJĘ SAM O SOBIE. INNYM G_ w _O DO TEGO. ŻYCZĘ, BY NA RYNKU ZOSTAŁA NAJUCZCIWSZA FIRMA. NIE INTERESUJE MNIE NAZWA.   CHCĘ MIEĆ PRAWO DO BEZPIECZNEGO TRANSPORTU.
    I koniecznie podatki do POLSKIEJ KASY :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Olszak domaga się odszkodowania, czy tez będzie się domagał - zarabia kupę forsy, choć jego kierowcy nie są świeci, a busy niezbyt wygodne na długich trasach. Niech podstawi komfortowe autokary jak Polski Bus i tym zacznie konkurować. Sam zreszta miał już problemy z koncesja, o czym pisał m.in. Dziennik Wschodni. Zapomniał o tym...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo śmierdząca  ta sprawa z tym Urzędem !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Chciałbym mieć takie znajomości :)) i chyba większość rodaków Polaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...